Menu

Loterie Korunka bonusy

Prošli jsme si za vás stovky stránek obchodních podmínek, abychom vám přinesli nejlepší porovnání bonusů v ČR. V této sekci Loterie Korunka bonusy naleznete celkem 2 bonusů v celkové hodnotě až 3 600 Kč. Úspěšný lov.

Více
Výběr jen těch nejlepších bonusů
Výběr jen těch nejlepších bonusů
Výběr pouze z licencovaných kasín
Výběr pouze z licencovaných kasín
Vždy stojíme na straně hráče
Vždy stojíme na straně hráče

Načítám bonusy... Může to trvat pár vteřin.

Loterie Korunka
90%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
100 %
Jednoduché dosažení
300 Kč za registraci zdarma
 • Registruj se na Loterii Korunka 👑
 • A okamžitě dostaneš 300 Kč v podobě herních bodů bez nutnosti vkladu
 • Bonus můžeš využít jak na loterie, tak na stírací losy
Platí pro:
Loterie Loterie
Stírací losy Stírací losy
Nutnost vkladu: Ne
Nové hráče
Loterie Korunka
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
300 Kč za registraci
+ 100% na první vklad do výše 3 000 Kč
 • Registruj se na Loterii Korunka a okamžitě dostaneš  300 Kč
 • Následně vlož na svůj účet první vklad, výše prvního vkladu zároveň určuje výši tvého bonusu až do výše 3 000 Kč.
 • Bonus můžeš využít jak na loterie, tak na stírací losy
Platí pro:
Loterie Loterie
Stírací losy Stírací losy
Nutnost vkladu: Ano
Nové hráče

Nejlepší bonus

300 Kč za registraci zdarma

Nabízíme celkem

2 bonusů

V hodnotě až

3 600 Kč

Pouze licencovaná casina

Ano

Loterie Korunka, za kterou stojí společnosti Tipsport a Chance, patří mezi jedny z mála online loterií na českém trhu. I přestože Korunka nemá skoro žádnou konkurenci (kromě loterií Sazka a Fortuna), nabízí neskutečně lákavé bonusy. Loterie Korunka bonusy uspokojí potřeby začínajících i pokročilých hráčů. Pojďme si tyto bonusy představit!

Jaké bonusy loterie Korunka nabízí?

Loterie Korunka nabízí bonusy pro nové i stávající hráče. Všichni noví zákazníci mohou počítat s bonusem za registraci, stávající hráči se mohou těšit zase z parádního věrnostního programu či dodatečných soutěží. 

Loterie korunka bonus

Loterie Korunka bonus za registraci

Loterie Korunka bonusy začínají cinkat už při registraci. Za vyplnění registračního formuláře a založení herního konta získáš od této loterie 300 Kč zdarma, zcela bez podmínek. Registrační bonus bez vkladu 300 Kč u Korunky je vyplácený v tzv. “Káčkách”, což jsou bonusové peníze v hodnotě 1 Kč = 12 Káček. Bonusové peníze stačí jednou vložit do hry. To, co na tiketech vsazených za Káčka vyhraješ, je tvoje.

Protože nejlevnější tiket do loterie u Korunky stojí 10 Kč, a protože tato loterie nabízí možnost vyhrát až 2 000 000 Kč, v podstatě od Korunky získáváš minimálně 30 šancí na to stát se milionářem zdarma. Navíc, spousta loterijních her často vyplácí některé menší ceny (10 Kč, 20 Kč, 50 Kč atd.), takže se ti velmi pravděpodobně podaří nastřádat další peníze.

Loterie korunka bonus za registraci

Vstupní bonus v loterii Korunka

Vedle registračního bonusu ti loterie Korunka dá bonus také na první vklad peněz. Stačí se zaregistrovat a následně si na svůj herní účet vložit peníze. K tomuto vkladu dostaneš 100 % navíc a to do maximální hodnoty bonusu 3000 Kč.

Pro zisk bonusu je třeba, abys peníze získané na bonusu dvakrát protočil, tedy dvakrát vložil do hry. Pakliže chceš získat bonus v hodnotě 1000 Kč, potom pro jeho zisk musíš podat tikety v celkové hodnotě 2000 Kč. Pro zisk maximální výše bonusu – 3000 Kč – pak do hry budeš muset vsadit 6000 Kč.

Podmínku požadovaného obratu musíš uskutečnit do 90 dnů od provedení prvního vkladu. Pokud do té doby nestihneš splnit celé podmínky, tedy budeš mít vyplacenou například půlku bonusu, nárok na zbytek bonusu zaniká.

Korunka má na svých stránkách funkci, díky níž okamžitě zjistíš, kolik peněz je pro zisk bonusu třeba prosázet. Jedná se o táhlo, ve kterém si navolíš výšku svého prvního vkladu. Pod táhlem zjistíš přesnou částku potřebnou k “prosázení”. 

Vstupní bonus v loterii Korunka se uvolňuje postupně, po 50 Kč. Pokud tedy nestihneš splnit všechny podmínky bonusu (podmínky bonusu v celé jeho výši), dostaneš alespoň část bonusových peněz.

Korunka bonus za vklad

Soutěže v loterii Korunka

Aby sázení loterijních tiketů v Korunce mělo opravdu šťávu, pořádá tato společnost pravidelné soutěže. Soutěže jsou ve většině případů koncipovány jako ligy, ve kterých soutěžíš s ostatními sázkaři o to, kdo podá více tiketů atd.

Mezi pravidelné soutěže v loterii Korunka patří:

 • Korunkář měsíce
 • Korunkář roku
 • Letní hra
 • Zimní hra
 • Velká hra

Podle názvu některých soutěží u Korunky je nejspíš jasné, že tyto soutěže na sebe navazují. Do soutěže Velká hra se například dostávají pouze nejlepší hráči měsíce z poboček Korunky atd.

loterie korunka soutěže bonus

Věrnostní bonusový program v loterii Korunka

Za každou sázku, kterou v loterii Korunka provedeš, získáváš část peněz zpět a to v podobě Káček, tedy bonusových peněz. Nezáleží přitom, do jakých loterií sázíš a ani na tom, za kolik peněz své tikety obvykle podáváš. 

Do věrnostního programu od loterie Korunka se nemusíš ručně přihlašovat. Věrnostní program ti běží zcela automaticky a Káčka ti na kontě přibývají samovolně. Nakonec přitom závisí pouze na tobě, zdali Káčka k placení tiketů využiješ.

Káčka – bonusové peníze v loterii Korunka

Káčka jsou jakási virtuální měna, kterou můžeš použít na zaplacení tiketů jako skutečné peníze. Pakliže vyhraješ tiket podaný za Káčka, výhra je ti již vyplacena v českých korunách a můžeš ji tedy bez problémů vybrat.

Káčka se vypočítávají z každé tvé sázky. Za každých vsazených 10 Kč ti na účet přistanou 2 Káčka. V rámci některých vybraných akcí, například když Korunka slaví narozeniny, ti potom na konto může přistát dvakrát, třikrát nebo třeba i pětkrát více Káček.

Káčka jsou přepočítávána na české koruny v poměru 12:1. Tzn. za 120 Káček můžeš pořídit tiket v hodnotě 10 Kč.

Kromě registračního bonusu bez vkladu, vstupního bonusu a věrnostního programu lze Káčka získat také za výhry v soutěžích jako je „Korunkář měsíce“, „Velká hra“, „Letní hra“ a další. Poslední možností pro zisk Káček je akce “Přiveď přítele”. Tato akce tě odměňuje Káčky za každého, kdo se do Korunky zaregistruje na tvé doporučení.

Na jaké loterie u Korunky získám bonus?

Bonus u Korunky lze využít na všechny nabízené online loterie. Jejich seznam a popis nalezneš v recenzi v záložce „Loterie korunka typy her„.

Korunka různé loterie na ktere ziskam bonus

Aktuální jackpot
12 000 000 Kč (Může se lišit dle typu hry)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak vsadit tiket za Káčka?

 • Zaregistruj se

  Abys měl šanci vůbec u Korunky sázet, musíš se nejdříve zaregistrovat. Detailní postup si přečti v článku jak se zaregistrovat do korunky s bonusem.

 • Přihlas se

  Po úspěšné registraci se přihlas do korunky svými přihlašovacími údaji. přihlášení korunka

 • Zvol „zaplatit v Káčkách“

  V pravém dolním rohu přepni z možnosti zaplatit v “Kč” na možnost zaplatit v “Káčkách”.

  jak vsadit v káčkách bonusových penezich

 • Potvrď sázku

  Klikni na oranžové tlačítko s požadovanou částkou v Káčkách a podej svůj tiket. Sázka v bonusových penězích Korunka

 • Hotovo!

  Nyní jsi zaplatil tiket v Káčkách. Případnou výhru z tiketu dostaneš vyplacenou v korunách.

FAQ – často kladené dotazy o loterie Korunka bonusech

 • 1️⃣ Jak aktivovat bonus v loterii Korunka?

  Všechny bonusy v online loterii Korunka se aktivují automaticky, po splnění předepsané podmínky, například vkladu peněz nebo sázky tiketu. Na tobě je pouze to, zdali je využiješ, nebo nikoliv.

 • 2️⃣ Co jsou to Káčka?

  Káčka jsou bonusové peníze udělované v rámci věrnostního programu loterie Korunka. Káčka lze použít jako skutečné peníze k nákupu tiketů do loterie.

 • 3️⃣ Jaké bonusy Korunka nabízí?

  Online loterie Korunka má bonusy pro všechny typy hráčů. Noví zákazníci si mohou těšit na registrační bonus (peníze zdarma) a vstupní bonus (bonus k prvnímu vkladu). Stávající zákazníci se pak mohou účastnit soutěží a sbírat Káčka za sázení tiketů v rámci věrnostního programu.

Autor obsahu