🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Korunka aplikace | vsaď si loterii ze svého mobilu!

Mobilní aplikace loterie korunka

Mobilní aplikace loterie korunka

Online loterie Korunka začala své služby nabízet také skrze mobilní aplikaci. Korunka aplikace je zdarma pro všechny zájemce, vsadit si v ní svou oblíbenou číselnou hru tak můžete i vy. Přinášíme ti všechny informace ohledně Korunka aplikace včetně návodu na to, jak si ji stáhnout do svého mobilního zařízení.

Co je Korunka aplikace?

Korunka aplikace je mobilní aplikace od společnosti Korunka, která ti umožňuje vsadit si své oblíbené loterijní hry ze svého mobilu. Mobilní aplikace od Korunky je k dispozici zdarma, pro oba majoritní operační systémy – Android a iOS. Kromě toho si ji můžeš stáhnout také do zařízení Huawei (AppGallery). 

Mobilní aplikace loterie korunka

Pro správný chod aplikace od Korunky budeš potřebovat také alespoň trošku stabilní připojení k internetu, to ovšem v dnešní době obvykle už není žádný problém. 

V rámci aplikace od Korunky si můžeš vsadit všechny nabízení číselné hry od Korunky, které jsou dostupné i na počítači (skrze desktopovou verzi stránek). Jedná se o tyto loterijní hry:

 • Korunka Kombi
 • Korunka Kombi Plus
 • Korunka Dvacet za 20,-
 • Korunka Šestka
 • Korunka Hop Trop
 • Korunka na 5
 • Korunka na 4
 • Korunka na 3

Vyber si z bonusů na loterii Korunka

Hodnocení
90%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Kde a jak získám Korunka aplikaci?

Aplikaci od Korunky si můžeš stáhnout z obchodu z aplikacemi v případě operačního systému iOS, případně rovnou ze stránek této loterie v případě, že ve tvém mobilu vládne Android. 

Pro operační systémy Blackberry a Windows Phone tato aplikace v současné chvíli dostupná není. 

Mobilní aplikace od Korunky je k dispozici ke stažení zdarma. 

Jak stáhnout a nainstalovat mobilní aplikaci od Korunky na Android?

Korunka loterie o miliony V případě, že si chceš stáhnout aplikaci do mobilu s Androidem, přejdi na stránky aplikace (použij tento odkaz k registraci), navštiv stránku s aplikací a do nabízeného boxíku vlož své telefonní číslo. Svou volbu potvrď kliknutím na tlačítko “Odeslat”, načež na mobil formou SMS dostaneš odkaz na stažení souboru. Jakmile na soubor klikneš, aplikace se začne stahovat do tvého mobilu. Následně stačí aplikaci nainstalovat a spustit běžně z výpisu nainstalovaných aplikací. 

Tip: Pro stažení aplikace do svého mobilu můžeš vedle zadání svého telefonního čísla a stažení skrze odkaz v SMS naskenovat také QR kód. 

Jak stáhnout a nainstalovat mobilní aplikaci od Korunky na iOS?

Aplikaci od Korunky pro iOS můžeš stáhnout z obchodu z aplikacemi App Store a to zcela běžným způsobem. Tzn. že klikneš na možnost “Stáhnout”. Po nainstalování do tvého mobilu aplikaci stačí najít ve výpisu nainstalovaných aplikací a spustit běžným klepnutím.

Pakliže ti při instalaci aplikace od Korunky není cokoliv jasné, přejdi na stránky aplikace a postupuj podle uveřejněného návodu.

Co obsahuje Korunka aplikace?

Korunka aplikace obsahuje všechny úkony, které jsou dostupné i v počítačové verzi této loterijní společnosti. Kromě sázení do vybraných loterií zde narazíš na nejrůznější doprovodné služby, jako je možnost sázet podle tiketů nedávných výherců, možnost opakování vsazení již podaného tiketu, nebo třeba online sledování jednotlivých losování a samozřejmě také kompletní přehled vylosovaných čísel. 

V rámci loterie Korunka aplikace můžeš dále kompletně spravovat svůj účet, tzn. například vkládat a vybírat peníze, měnit osobní údaje nebo nastavovat sebeomezující opatření. A k dispozici jsou také všechny bonusy a věrnostní program.

Jaké výhody má aplikace od Korunky?

Tato aplikace má hned několik nesporných výhod. V porovnání se sázením skrze internetové stránky, respektive skrze mobilní prohlížeč je tato aplikace mnohem hospodárnější. Týká se to jak objemu stahovaných dat, tak i náročnosti na spotřebu energie. V případě stahovaných dat může dojít k úspoře až o 50%, na baterii pak můžete ušetřit až 30%. Díky tomu je sázení na cestách mnohem příjemnější a ekonomičtější.

Protože Korunka aplikace je optimalizována pro většinu mobilních zařízení, poskytuje také lepší uživatelský zážitek. Výrazně pohodlnější je především samotné ovládání. Tlačítka v aplikaci jsou přesnější a na jednotlivé příkazy reagují rychleji. Přechod mezi jednotlivými stránkami je potom otázkou pouze zlomku sekundy. 

Bonusy v aplikaci od Korunky

Aplikace od Korunky nabízí ty samé bonusy, jako bys dostal při používání služby skrze internetové stránky. Nejzajímavějším bonusem v aplikaci od Korunky je tzv. registrační bonus. V rámci tohoto bonusu dostaneš peníze na ruku pouze za dokončení registrace. Tyto peníze můžeš následně použít na vsazení tiketu do libovolné loterie.

Druhým neméně zajímavým bonusem u Korunky je Věrnostní program. V rámci tohoto programu sbíráš tzv. Káčka, tedy bonusové peníze. Přitom platí, že čím více peněz v Korunce prosázíš, tím více Káček dostaneš. Káčka následně můžeš směnit za jakýkoliv tiket do loterijní hry. 

Ve vybraných dnech, jako je například Valentýn nebo Velikonoce, dostaneš od Korunky 2× nebo i 5× více Káček, než v normální den. Doporučujeme ti, aby sis hlídal tyto akce, protože jsou nesmírně výhodné a protože díky nim sázkou jediného tiketu můžete v poklidu vydělat Káčka na další tiket. Tímto způsobem se pak dopracuješ klidně i akce 1+1 zdarma.

Hodnocení aplikace od Korunky

Aplikace Korunka je mezi uživateli velmi dobře hodnocená, v obchodě od Applu získala 4,3 hvězdičky z 5 možných. Uživatelé si nejvíce cení velmi pěkného grafického zpracování a čistého designu.

Aplikace je dále vyzdvihována za celkově dobré technické provedení, aplikace je stabilní, tzn. že nepadá a nehází žádné chyby. Aplikace také nemá problém s připojením na internet a ani s dalšími aspekty.

Korunka aplikace registrace

Korunka aplikace – závěrečné shrnutí

Aplikace od Korunky je velmi kvalitní aplikace pro sázení loterijních her. Aplikace je skvěle technicky zvládnutá, má čistý design a nabízí všechny funkce, které nabízejí i klasické internetové stránky. Aplikace je navíc navržená tak, aby šetřila data i baterii. Vzhledem k tomu by jí měli věnovat pozornost všichni milovníci loterií. 

FAQ – často kladené otázky o Korunka aplikaci

 • Pro jaké operační systémy je Korunka aplikace k dispozici?

  Korunka aplikace je k dispozici pro oba majoritní operační systémy, tedy iOS i Android a to včetně mobilů Huawei. Stáhnout si ji můžeš zcela zdarma, z obchodu z aplikacemi v případě iOS, nebo ze stránek Korunky v případě Androidu.

 • Jaké loterijní hry můžu v Korunka aplikaci vsadit?

  V aplikaci od Korunky si můžeš vsadit všechny loterijní hry, které jsou nabízeny i v počítačové verzi těchto stránek, nebudeš tedy o nic ochuzený. Jmenovitě si můžeš vsadit do loterií Kombi, Kombi Plus, Dvacet za 20,-, Šestka, Hop Trop, Korunka na 5, Korunka na 4 a Korunka na 3.

 • Jaké bonusy mohu dostat v aplikaci od Korunky?

  Při registraci skrze aplikaci od Korunky můžeš získat stejné bonusy, jako při registraci přes počítače a notebooky. Jedná se především o registrační bonus (tedy tzv. “peníze na ruku”), které dostaneš okamžitě po zisku plnohodnotného konta. Dále se můžeš těšit také na věrnostní program, v jehož rámci dostáváš zpět část vsazených peněz.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.