Menu
100 Kč za registraci bez vkladu ve skvělé Herně u Dědka + 100 % na první vklad do 100000 Kč

Herna U Dědka Recenze

Herna u Dědka
Nejlepší vstupní bonus
100 Kč za registraci bez vkladu ve skvělé Herně u Dědka + 100 % na první vklad do 100000 Kč
Bonusy a promoakce
100 %
100 %
Bezpečnost
100 %
100 %
Uživatelská podpora
90 %
90 %
Nabídka her
90 %
90 %
Vklady a výběry
90 %
90 %

Klady

 • Lákavé bonusy
 • Nabídka kvalitních her
 • Povedené webové rozhraní
 • Hned 4 rulety
 • Pravidelné turnaje

Zápory

 • Bonusů by přece jen mohlo být víc
 • Platebních možností je málo

O společnosti Herna u Dědka

Online casino s krásným českým názvem Herna U Dědka je provozováno společností Gapa Group a.s., která na českém hazardním trhu funguje od roku 2019. Kromě své online herny, kterou můžete znát pod názvem Herna U Dědka nebo Gapa Herna, provozuje také celou řadu kamenných poboček po celé České republice. Samozřejmostí je tak licence od českého ministerstva financí a maximální bezpečnost všech zákazníků, kteří se v ní rozhodnou hrát. V online prostoru nabízí také zajímavé spektrum různých her a zajímavých bonusů, jež jenom podtrhují celý zážitek ze hry. Přejít na celou recenzi

Licence
Ano
Nejlepší bonus
100 Kč za registraci bez vkladu ve skvělé Herně u Dědka (Více bonusů)
Bonusy v hodnotě až
100 200 Kč
Hodnocení redakce
95%
Hodnocení hráčů
92% (Hodnotit)
Zobrazit detailní shrnutí casina

Vstupní bonusy Herna u Dědka

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jaké hry Herna U Dědka nabízí?

Herna U Dědka (jinak známá také jako Gapa herna) se možná neřadí k tomu nejznámějšímu nebo největšímu, co české hazardní vody nabízejí, ale rozhodně má co nabídnout. V jeho portfoliu můžeš najít téměř 200 her, mezi kterými dokonce nechybí ani 4 rulety, což je opravdu nadstandard. Největší podíl však samozřejmě tvoří hrací automaty, které se v online casinech řadí mezi ty nejoblíbenější. Jejich nabídka se v Herně U Dědka neustále rozšiřuje, takže než dočteš tuto recenzi, může se stát, že jich bude ještě víc. Škoda jen, že chybí oblíbené karetní hry, se kterými by byla hra jistě ještě zajímavější.

Hrací automaty v Herně U Dědka

Co se nabídky hracích automatů týče, Herna U Dědka jich má připraveny necelé dvě stovky. To je samozřejmě v porovnání s těmi největšími online casiny poměrně málo, přesto zde najdeš pouze to nejkvalitnější, co online prostředí nabízí. Vybírat si můžeš z tříválcových, čtyřválcových i pětiválcových automatů pro začátečníky i ty nejzkušenější hráče. Nechybí ani jejich tematické rozřazení, díky čemuž je hra na nich ještě zábavnější.

Hry v Herně U Dědka

V Herně U Dědka nechybí ty nejlepší automaty od nejznámějších a nejoblíbenějších výrobců na trhu, mezi kterými najdeš ty nejhranější i několik zajímavostí, jež jen tak někde nenajdeš. V celém portfoliu jistě najdou to své jak absolutní začátečníci, tak i zkušení hráči. I tak bychom samozřejmě uvítali více her, proto doufáme, že se Herna U Dědka bude dále rozšiřovat.

Výrobci hracích automatů v Herně U Dědka

V současné době nabízí v Herně U Dědka automaty celkem 6 výrobců. Všechny výrobce moc dobře známe a rozhodně se nejedná o žádné nováčky. Díky tomu je zaručena vysoká kvalita her a maximální herní zážitek. K dispozici ti jsou:

Zkušeným hráčům jistě není třeba představovat ani jednoho z těchto výrobců. Všichni jsou v českém online prostředí i kamenných pobočkách dobře známí a oblíbení. Mnoho z nich dodává ty vůbec nejhranější hry v online prostoru, takže máte k dispozici jen a pouze to nejlepší. Budeme i přesto doufat, že se objeví nějaký další výrobce, který zajeté vody těchto výrobců alespoň trochu rozčeří.

Tematické rozřazení automatů v Herně U Dědka

Samozřejmě nemůže ani v Herně U Dědka chybět tematické rozřazení automatů, které jim dodává větší šmrnc a zážitek ze hry. Tematicky jsou tak automaty v Herně U Dědka rozřazené na:

Při ještě bližším pohledu na automaty bys našel i speciální automaty se zajímavými funkcemi. Mezi tyto řadíme třeba:

 • Automaty s bonusovými hrami
 • Automaty s 81 výherními liniemi
 • Automaty s free spiny
 • Respin automaty
 • Jackpot automaty

Všechny automaty si můžeš vyfiltrovat podle počtu válců, tematického rozřazení nebo výrobce, což je opravdu užitečná funkce. Můžete se tak zaměřit přesně na to, co vás baví a vychutnat si svou hru přesně podle vlastních požadavků.

Nejlepší hrací automaty v Herně U Dědka

Početně je nabídka her v Herně U Dědka sice průměrná, přesto se svou kvalitou vyrovnají i těm nejlepším online caisnům na našem trhu. Sestavili jsme pro tebe žebříček těch nejlepších her, které si můžeš v Herně U Dědka zahrát. Najdeš v něm tradiční kousky, ale i hry, které na ostatních online casinech takový úspěch nemají.

Všechny hry jsme vybírali podle jejich oblíbenosti, RTP a dalších parametrů, kvůli kterým je mají hráči tolik rádi. Dost řečí, pojďme se na ně rovnou podívat.

TOP 3 tříválcové automaty v Herně U Dědka

Tříválcové automaty jsou nesmrtelnou klasikou a jejich jednoduché ovládání, často vyšší návratnost a přímočará hratelnost jsou přesně tím, co na nich hráči tolik milují. Jejich nevýhodou však je, že nenabízí příliš bonusových funkcí a v některých případech vypadá jejich zpracování odfláknuté.

I tak jsou vyhledávány začínajícími hráči, kteří se díky nim seznámí se vším, co automaty nabízejí bez rušivých funkcí. Dopustit na ně ale nedají ani zkušení hráči, které právě láká vyšší RTP a nízká volatilita těchto automatů. Jestli se chceš dozvědět, jaké nejlepší tříválcové automaty ti Herna U Dědka přináší, mrkni se do našeho žebříčku.

Respin Joker

Respin Joker v Herně U Dědka

Věříme, že tuto hru od Synotu není třeba nikomu představovat. Respin Joker je jednou z nejhranějších tříválcových her ve všech českých online casinech. Jedná se o ovocný automat se symbolem Jokera, jenž je nejdůležitějším symbolem ve hře. Funguje totiž jako Wild doplňující výherní kombinace, ale zároveň spouští funkci Respinu. Při ní zůstane kombinace na místě a neobsazené válce jsou znovu roztočené. Díky tomu může vzniknout ještě větší výherní kombinace se zajímavější výplatou. Původní kombinace navíc vyplácí i po roztočení, to znamená, že každá výhra s Jokerem je zdvojnásobena. Když navíc do Respinu získáš dalšího Jokera, celý proces se opakuje až do doby, než je vyplněno celé herní pole.

27 Space Fruits

27 Space Fruits v Herně U Dědka

V 27 Space Fruits snoubili výrobci z Tech4Bet klasický tříválcový ovocný automat s moderním vesmírným nádechem. Klasické ovocné symboly jsou v něm stylizovány do krásných neonových barev. Jeho nejdůležitějším prvkem je symbol Wild, který ve výherní kombinaci zdvojnásobuje výhru. Pokud získáš ve výplatní linii dva Wild symboly, tabulková výhra se znásobí dokonce 4×. Když k tomu přidáš celkový počet 27 výherních linií, získáte opravdu povedený tříválcový automat, který bude bavit každého milovníka zdravého hazardu.

Čert a Káča

Čert a Káča v Herně U Dědka

Máš rád pohádky? Pak pro tebe bude automat Čert a Káča od Tech4Bet jako dělaný. V něm tě totiž čeká přesně to, co slibuje jeho název. Tvým cílem bude sestavit kombinace z podobizny čerta, Káči nebo třeba myslivce. Hra je vybavená také speciální funkcí násobitele v případě, že vyplníš celé pole stejnými symboly A, K, Q nebo J. V tomto případě se ti totiž výhra vynásobí hned 3×. Nechybí také symbol Wild, který se roztahuje po celém válci v případě, že je možnost vytvořit výherní kombinaci.

 

TOP 3 čtyřválcové automaty v Herně U Dědka

Čtyřválcové automaty jsou jakýmsi mezistupněm mezi tradičními tříválcovými automaty a složitějšími pětiválcovými automaty. Tyto hry se řadí mezi ty nejhranější na našem trhu, jelikož se v nich snoubí tradiční prvky tříválcových automatů a bonusové hry typické pro složitější automaty. Vychutnat si je tak mohou jak absolutní začátečníci, tak i zkušení hráči.

Jaké nejlepší čtyřválcové hry ti přináší Herna U Dědka? To se dozvíš níže v našem žebříčku.

Multi Vegas 81

Multi Vegas 81 v Herně U Dědka

Výrobce automatů Kajot je známý pro své retro stylizování her a zachování tradiční hratelnosti, kterou se pyšnili především hry z kamenných heren. Multi Vegas 81 v tomto ohledu není výjimkou. Nabízí ti tradiční ovocnou zábavu s 81 výplatními liniemi, které jsou pro čtyřválcové automaty typické. Jeho hlavním prvkem je pak symbol Multi Wild. Ten totiž nejen umí doplnit výherní řadu a vytvořit nové kombinace, ale zároveň násobí tvou tabulkovou výhru. Čím víc jich na jedné výplatní linii máš, tím vyšší je tvoje výhra.

Multiplay 81

Multiplay 81 v Herně U Dědka

Troufáme si tvrdit, že Multiplay 81 je jednou z těch nejznámějších čtyřválcových her v českých online casinech. Tenhle povedený automat od E-Gamingu si pro tebe připravil tradiční ovocné symboly, a hlavně symbol Multiplay 81, který funguje nejen jako Wild symbol, ale především jako násobitel. Pokud je součástí výherní kombinace, tvoje tabulková výhra se automaticky zdvojnásobí. Když se ti na výherní linii podaří získat hned 3 Multiplay 81 symboly, vyhráváš hned osminásobek své výhry. Není divu, že se jedná o pravděpodobně nejoblíbenější hrací automat v českém online prostoru.

Lumberjack 7

Lumberjack 7 v Herně U Dědka

Svým zpracováním připomíná hra Lumberjack 7 od Tech4Bet spíše pětiválcové automaty. Nabízí totiž rozmanité symboly lesní zvěře doplněné o klasické karetní symboly 9, 10, J, Q, K, A. Kromě nich ve hře přináší táborový oheň Wild nahrazující výherní symboly a dřevorubecká chata, která ti dokáže zajistit 10 free spinů. V těch se navíc aktivuje funkce Respin, což znamená, že všechny výherní kombinace zůstanou na svém místě a ostatní pozice se roztočí znovu. Díky tomu máš šanci získat ještě lepší a zajímavější výhry.

TOP 3 pětiválcové automaty v Herně U Dědka

Automaty s pěti válci již hráčům přináší komplexní prožitek a celou řadu různých prvků a vychytávek, které se do automatů s menším počtem válců zkrátka nepovedlo napasovat. Často se v nich tak setkáš s free spiny, bonusovými minihrami nebo rozšířeným počtem výherních linií. Všechny ty dodávají hře na zábavnosti a požitek ze hry se zvyšuje. Na druhou stranu mívají také vyšší volatilitu, což znamená, že vyplácí méně častěji, ale je vyšší šance trefit větší výhru. K tomu také obvykle nemají tak vysokou RTP jako tříválcové nebo čtyřválcové automaty.

Níže ti přinášíme přehled těch nejlepších pětiválcových automatů, které si můžeš v Herně U Dědka zahrát.

The Wild Job

The Wild Job v Herně U Dědka

The Wild Job je pětiválcový automat z dílny Synotu, který se v Herně U Dědka těší ohromné popularitě. Hlavním tématem automatu jsou zloději, pytle peněz nebo diamanty. Ty ve hře vyplácejí nejvíce. Mimo to se setkáš i s běžnými symboly 9 až A. Všechny je skládáš na celkem 9 fixních linií a k výherním kombinacím ti může dopomoct také Wild symbol. Nechybí ani bonusové symboly spouštějící 10 volných zatočení. V nich bonusový symbol funguje jako expandující Wild. Pokud tedy s ním můžeš získat výherní kombinaci, roztáhne se na celý válec.

Jack and the Mystery Monsters

Jack and The Mystery Monsters v Herně U Dědka

Dalším povedeným „pětiválcem“ od Synotu je hra Jack and the Mystery Monsters. V té si přijdu na své především milovníci pohádek a roztomilých monster. Přesně to na tebe totiž v této hře čeká. Kromě toho máš k dispozici i Wild symboly, které automaticky zdvojnásobují výhru a Scatter spouštějící 10 volných otáček. V nich je automaticky aktivovaný násobitel, který se postupně může vyšplhat až na 21násobek tvojí sázky. To ale není všechno. Symbol Jacka totiž rozjede další bonusovou hru, ve který si vybereš z 5 položek a najdeš svou počáteční výhru. Ve druhém kole si pak zvolíš ze 2 možností, jež ti přiřadí náhodný násobitel. S tímto automatem se rozhodně nudit nebudeš.

Forest Fruit

Forest Fruit v Herně U Dědka

Máš chuť na lesní ovoce? Pak je tady pro tebe hra Forest Fruit od Tech4Bet. V ní se mísí klasické ovocné prvky s povedenou moderní grafikou a 20 výherními liniemi. Nechybí ani symbol Wild s funkcí násobitele. Jestliže tedy získáš alespoň 1 v kombinaci, tvoje výhra se zdvojnásobí. Celkem si můžeš přijít až na 16násobek tabulkové výhry. K dispozici ti je také Scatter symbol v podobě hvězdy. Když získáš 3 kdekoli na prostředních válcích, spustí se 10 free spinů. V nich je aktivní funkce Respinů, takže je výherní kombinace vždycky přidržena na hracím poli, zatímco se ostatní válce znovu protočí a mohou ti přinést ještě lepší výhry.

Automaty zdarma v Herně U Dědka

Samozřejmě se nemusíš bát, že bys musel v Herně U Dědka kupovat zajíce v pytli. Podobně jako většina online casin v České republice nabízí i Herna U Dědka možnost zahrát si automaty zdarma pomocí Demo režimu. Tento režim slouží pro odzkoušení hry předtím, než do hry pošleš svoje peníze. Hra ti přidělí kredity a jakmile ti dojdou, prostě dostaneš další. V tomto režimu tak nelze vyhrát reálné peníze, a právě to je rozdíl mezi demo režimem a hrou za Gapa herna bonusy. Když totiž peníze přidělené z bonusů vyčerpáš, žádné další už nedostaneš.

Všechno ostatní zůstává stejné. Hraješ tedy úplně tu samou hru, jakou bys hrál i za skutečné peníze. Generují se tak stejné kombinace i stejné bonusy. Můžeš si tak vyzkoušet, jestli tě hra baví, osahat si ovládání nebo si vysledovat, jak často vyplácí nebo jakou máš šanci získat bonus.

Herna U Dědka ti nabízí možnost vyzkoušet si úplně všechny hry v jeho nabídce. To můžeš udělat zcela bez registrace v Gapě, ale v Herna U Dědka tě v tomto případě poměrně často upozorňuje, že hraješ pouze za kredity, nikoliv za peníze. Pokud se navíc na pár minut odmlčíš, automaticky se hra vypne. Jestliže ale chceš hrát za skutečné peníze nebo využívat bonusy a Casino turnaje, registraci nakonec budeš muset dokončit.

Pokud si chceš zahrát hrací automaty v Herně U Dědka zcela zdarma, podívej se na náš návod, ve kterém najdeš kompletní postup, jak na to.

Turnaje v hracích automatech v Herně U Dědka

Casinové turnaje se v poslední době řadí mezi ty vůbec nejoblíbenější typy bonusů. Najdeš je v nabídce v podstatě všech online casin a stejně si počíná i Herna U Dědka. Turnaje ještě zvyšují tvoji šanci na výhru, jelikož se nemusíš omezovat pouze na čistě náhodné zatočení v samotných hrách, ale můžeš získat například free spiny, finanční výhry nebo zajímavé bonusy přímo od casina. Všechno přitom záleží na tom, jak se ti v turnaji bude dařit.

Turnaje fungují jako klasické turnaje například ve sportovních událostech. Jednoduše tak získáváš body podle předem stanovených pravidel a pomocí nich si poté získáváš lepší postavení v tabulce. Pro všechny turnaje platí jiná pravidla, takže si je vždycky nejdříve nastuduj, aby tvá hra mohla být maximálně efektivní.

Právě na základě pravidel si můžeš přizpůsobit svou taktiku a sbírat body přesně tak, jak je potřeba. V některých turnajích například záleží pouze na výši čistých výher, proto je lepší stanovit si co nejvyšší sázku. Jiné turnaje zase počítají s celkovým počtem zatočení, takže můžeš nastavit sázku co nejnižší a točit klidně na 10 automatech najednou.

V Herně U Dědka obvykle není nutné žádné přihlášení, ale je potřeba u konkrétních her zadat kvalifikační sázku. Pokud si nejsi jistý s tím, jak se turnaje zúčastnit, prostuduj si náš podrobný návod.

Turnaje v Herně U Dědka

Dědkovo liga

V roce 2023 se uskutečnila historicky 1. Dědkovo liga, v rámci které Herna U Dědka přinesla sérii turnajů, jejichž výsledky se započítávaly do dlouhodobé ligy. Body se sbíraly do tabulek a 10 nejlepších poté získalo speciální poháry a opravdu lákavé finanční odměny. Ve své podstatě se tak jednalo o dlouhodobý turnaj, který jen tak někde nenajdeš.

Dá se očekávat, že se v budoucnu dočkáme pokračování této veleúspěšné akce a ačkoli zatím není její pokračování ohlášeno, doporučujeme ti tuto sekci opravdu bedlivě sledovat.

Dědkovo liga v Herně U Dědka

Ruleta V Herně U Dědka

Kromě hracích automatů si v Herně U Dědka přijdou na své i milovníci online rulety. Ta se řadí mezi ty vůbec nejoblíbenější casinové hry a její výhodou je především poměrně nízký house edge a také možnost zahrát si s taktikou s větší šancí na výhru. Herna U Dědka ti nabízí hned 4 varianty rulety:

 • Roulette Platinum
 • Roulette Ultimate
 • Roulette Diamonds
 • Apollo European Roullete

Ruleta v Herně U Dědka

Všechny rulety jsou v evropském provedení s jednou nulou, což je pro hráče výhodnější. První čtyři jmenované dodala do Herny U Dědka společnost Easit, jejíž mateřskou firmou je Synot. Jak její název napovídá, poslední vyšla z dílen Apollo Games.

Bonusy v Herně U Dědka

Na tohle jsi určitě čekal. Bonusy jsou právě tím, proč se pro dané casino hráči rozhodnou, jestli se stanou jejich klientem nebo dají přednost někomu jinému. Gapa herna chce samozřejmě také nalákat nové zákazníky a nabízí tak celou řadu zajímavých bonusů od Dědka. S čím tedy můžeš od Dědka počítat?

Přehled bonusů v Herně U Dědka

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Registrační bonus | Peníze zdarma

Tím absolutně nejoblíbenějším bonusem je samozřejmě registrační bonus od Dědka, který ti přihraje peníze do začátku úplně zdarma. I Herna U Dědka se rozhodla, že tě jím potěší a jeden takový si pro tebe připravila. Konkrétně můžeš získat 100 bodů, se kterými můžeš poté hrát všechny hry, které casino nabízí.

Pro získání registračního bonusu ti stačí, když se na Herně U Dědka registruješ a následně svou registraci plně dokončíš. Dědek ti potom přihraje celých 100 Kč do věrnostního konta a můžeš se s nimi pustit do hry.

Dědek bonus za registraci

Vkladový bonus v Herně U Dědka

Co se vkladových bonusů týče, najít je můžeme snad na každém online casinu a řadí se obecně mezi ty nejvyužívanější. Většinou u nich platí, že si můžeš přijít na opravdu vysoké bonusové částky, ale oproti registračním bonusům to není zadarmo.

Herna U Dědka ti přináší luxusní 100 % vkladový bonus do výše až 100 000 Kč, což je jedna z nejvyšších nabídek, jaké můžeš v českém online prostředí najít. Neobejde se to ale bez poměrně přísných podmínek, které mohou především začátečníky odradit. Co je tedy potřeba udělat k tomu, aby sis mohl tento vkladový bonus vychutnat?

 • Prvním vkladem stanovíš výši bonusu. Pokud tedy bude tvůj první vklad ve výši 1 000 Kč, máš nárok na bonus 1 000 Kč. Abys mohl hrát o maximální bonus, musíš prvním vkladem vložit 100 000 Kč, což rozhodně není málo.
 • Bonus se aktivuje ihned po registraci, není tedy potřeba žádné speciální aktivace.
 • Pro získání bonusu je potřeba protočit 30násobek prvního vkladu.
 • Celý obrat musíš protočit do 30 dnů od provedení vkladu. V opačném případě nárok na bonus propadá.
 • K protočení přispívají pouze automaty, ruleta nikoliv.

Po splnění všech těchto podmínek dostaneš od Herny U Dědka celý svůj bonus. Podmínky ale opravdu nejsou zrovna z nejmírnějších, proto si vždy dobře rozmysli, o jak vysoký bonus chceš hrát a kolik do hry prvním vkladem vložíš.

Dědek bonus za vklad

Dědkovy Bonusovky

Herna U Dědka ale myslí i na své stávající klienty. Pravidelně si pro ně totiž připravuje všemožné akce, prostřednictvím kterých se snaží pozvednout tvůj zážitek na novou úroveň. Ty se v podstatě objevují každý měsíc a není tak snadné říct, co se v nich objeví a jaké bonusy z nich pro tebe vyplynou.

Objevovat se tak mohou například free spiny dnes za prosázení určité částky, bonusy ke vkladu nebo pozvánky do speciálních turnajů. Všechny tyto akce mají rozdílná pravidla, proto si je vždy prostuduj a ujisti se, že všechny stanovené podmínky splňuješ.

Bonusové akce v Herně U Dědka

Dědkův kabinet

Po vstupu na web Herny U Dědka si můžeš v horní liště všimnout různých záložek, pod kterými se skrývá další obsah pro všechny klienty. Jednou z nich je například „Dědkův kabinet“. Jedná se v podstatě o blog s novinkami, které momentálně herna nabízí. Předtím, než se na ní pustíš do hry ti doporučujeme si tuto sekci projít, protože se pohromadě dozvíš o všech aktuálních nabídkách a bonusech, které ti Dědek přináší.

Dědkovo kabinet v Herně U Dědka

Dokončení registrace v Herně U Dědka

I těm, kteří se ve světě hazardu příliš nepohybují, je jasné, že hazardní hry nejsou úplně pro všechny a existují jistá zákonem daná pravidla, která musí dodržovat nejen provozovatelé hazardních her, ale také sami klienti. Právě k tomuto účelu slouží proces dokončení registrace.

Dokončení registrace se skládá ze tří jednoduchých kroků, které můžeš bez problémů vyřešit z pohodlí domova a do pár minut začít hrát. Konkrétně se jedná o:

 • Ověření identity
 • Připojení platební metody
 • Nastavení herních limitů

Celý proces je opravdu snadný a zvládnou jej opravdu všichni, dokonce i ti, kteří si s technikou zrovna netykají. Vším tě navíc provedeme, takže se nemusíš bát, že by ses v něčem ztratil.

Ověření identity

Ověření totožnosti patří k hazardním hrám prakticky od jejich prvopočátku a jedná se o jeden z nejdůležitějších kroků, které je třeba vykonat. V Herně U Dědka máš k dispozici hned 3 možnosti, jak svou identitu ověřit:

 • Ověření pomocí Bank iD
 • Ověření na některé z poboček
 • Ověření pomocí kurýra

Záleží jen na tobě, kterou z nich si vybereš a která pro tebe bude nejpohodlnější.

Ověření pomocí Bank iD

Banky Herna u Dědka

Ověření totožnosti prostřednictvím Bank iD je nejpohodlnější a nejrychlejší. Není potřeba kvůli němu nikam chodit ani se s nikým setkat a všechno zvládneš doslova na pár kliknutí. Ověřit svou totožnost je možné prostřednictvím těchto bank:

 • Air Bank
 • České spořitelna
 • ČSOB
 • Komerční banka
 • Moneta Money Bank
 • Raiffeisen Bank
 • Fio Banka
 • Banka Creditas

Stačí si při ověřování totožnosti vybrat svou banku a postupovat podle pokynů, které ti dává. Jestliže si nejsi jistý, můžeš se obrátit na náš podrobný návod, ve kterém ti všechno krok za krokem popíšeme.

Ověření na pobočce

Svou identitu pro Hernu U Dědka si můžeš ověřit také v některých z poboček Gapa Heren, které jsou rozložené prakticky po celé České republice, vyjma tedy jižních částí naší republiky.

Pro ověření na pobočce ti stačí některou z nich navštívit a vzít si s sebou občanský průkaz a pamatovat si přihlašovací údaje ke svému účtu v Herně U Dědka. Obsluha tě poté už vším provede.

Připojení platební metody

Abys úspěšně dokončil registraci, musíš si také přiřadit platební metodu vedenou na tvoje jméno. Toto opatření slouží k tomu, aby hráči nehráli za cizí prostředky nebo například prostřednictvím hry neprali špinavé peníze, což bylo dříve běžnou praxí.

Výhody to ale samozřejmě má i pro tebe. Jak bys totiž vybíral své případné výhry bez toho, abys Herně U Dědka řekl, kam je má poslat. Celé přiřazení platební metody je velmi jednoduché a nezabere ti více než dvě minuty. Celý proces se provádí online a stačí při něm zaslat jen minimální ověřovací vklad a platební metoda je propojená.

Pokud ověříš svůj účet prostřednictvím Bank iD, nemusíš platební metodu přiřazovat. Ta se totiž přiřadí automaticky podle účtu, ze kterého si prováděl dokončení registrace.

Nastavení herních limitů

Posledním krokem pro získání plné registrace je nastavení herních limitů. Ty mají za úkol chránit všechny hráče před chorobným hraním a nastavit jim jasné mantinely ve hře. Nastavit si je proto musíš i v Herně U Dědka. Jakmile to uděláš, tvoje registrace bude dokončená.

Nastavení limitů je prakticky stejná jako ve všech online casinech. Najdeš mezi nimi:

 • Denní dobu přihlášení do uživatelského konta
 • Měsíční počet přihlášení
 • Pauzu mezi přihlášeními
 • Výši sázek za den
 • Měsíční výši sázek
 • Denní výši čisté prohry
 • Měsíční výši čisté prohry

Právě díky tomu můžeš efektivně zabránit vzniku závislosti, která jednoduše může potkat každého z nás. Doporučujeme ti proto si limity pečlivě nastavit tak, aby vyhovovali tvojí hře.

Limity můžeš i odmítnout. Stačí v nastavení kliknout na tlačítko „Vypnout“. Raději je ale doporučujeme mít aktivované.

Dokončení registrace | K čemu je to dobré?

Pokud si chceš užít úplně všechno, co ti Herna U Dědka nabízí, registraci se jednoduše nevyhneš. Pouze po ní získáš nárok na Gapa registrační bonus a můžeš se účastnit hry o skutečné peníze. Zároveň bude tvůj účet neomezený a nemusíš se bát, že by došlo k jeho zrušení. Hru v Herně U Dědka si pak můžeš užít se vším všudy.

Své dočasné konto musíš převést na trvalé do 30 dnů od jeho založení. Jestliže tento termín nestihneš, tvůj účet bude smazán a budeš muset celým registračním procesem projít znovu.

Platební metody v Gapa herně

Herna U Dědka ti přináší dvě možnosti, jak na svůj hráčský účet dobít peníze. K dispozici ti je konkrétně možnost dobíti si peníze klasickým převodem z účtu nebo pomocí karty. Doba připsání prostředků záleží na tom, kterou z uvedených metod vybereš. Při převodu z účtu záleží na tvé bance, přičemž obvykle netrvá připsání déle než 1 pracovní den. Karta je nejpohodlnější a nejrychlejší platební metodou. Peníze máš většinou připsané prakticky okamžitě.

Zákaznická podpora Herny U Dědka

Zákaznická podpora Herny U Dědka je řízená centrálně prostřednictvím Gapa Group. Její pracovníci jsou ti k dispozici každý pracovní den od 8 do 16 hodin, což popravdě není zrovna ideální. Ke kontaktování podpory můžeš využít jeden z těchto prostředků:

 • Telefon: +420 607 086 715
 • E-mail: [email protected]
 • Chat po kliknutí na okénko v pravém spodním rohu

Pro nejrychlejší řešení problémů doporučujeme kontaktovat přímo uvedené telefonní číslo. Pokud se ti zrovna nepodaří nikoho z pracovníků podpory zastihnout, využij kontaktní e-mail a svůj problém co nejlépe popiš. Pouze tak jej mohou rychle a efektivně vyřešit.

Chat v Herně U Dědka

 

Hodnocení zákaznické podpory Gapa casina

Zákaznická podpora je nezbytnou součástí každého online casina, protože problémům se jednoduše nikdy nedá úplně vyhnout. Herna U Dědka ti prostřednictvím centrální podpory Gapa Group nabízí možnost obrátit se na její pracovníky prostřednictvím tří spolehlivých kanálů, v rámci kterých se ti vždy dostane řešení. Největší škoda však je, že nejsou k dispozici o víkendu nebo alespoň ve večerních hodinách.

Můj účet v Herně

Po přihlášení do svého účtu se ti mimo jiné zpřístupní sekce „Můj účet“, ve které najdeš veškeré nezbytnosti pro svou hru. Můžeš si skrze něj vložit peníze, zobrazit historii nebo upravit různá nastavení. Kompletní nabídka tvého účtu obsahuje tyto položky:

 • Moje sázky
 • Historie online konta
 • Historie bodového konta
 • Stavy na kontech
 • Vklady na konto
 • Žádost o výplatu
 • Moje platební metody
 • Nastavení
 • Sázení za body
 • Zodpovědné hraní

Všechny tyto prvky máš plně k dispozici ihned po přihlášení. Pokud se chceš dozvědět, jak se do svého účtu v Herně U Dědka přihlásit, jednoduše se podívej na náš návod, kde ti všechno dopodrobna popisujeme.

Jak dokončit registraci v Herně U Dědka?

Aby sis mohl vychutnat všechno, co Herna U Dědka nabízí, musíš svou registraci také dokončit. Výše jsme ti již popsali, že je potřeba provést celkem tři kroky. V našem návodu ti proto popíšeme vše, co je potřeba pro dokončení registrace udělat.

Při ověření identity přes Bank iD bude automaticky ověřen účet použitý pro ověření identity.

Návody do casina Herna u Dědka

Konečně jsme se dostali k tomu podstatnému. V následující sekci naší recenze jsme pro tebe sepsali všechny důležité úkony, se kterými se v Herně U Dědka pravděpodobně setkáš. Jestliže se zrovna nemůžeš dovolat na podporu, zkus nejprve prolistovat naše návody a ubezpečit se, že jsi udělal všechno správně.

 • Jak se registrovat v Herně U Dědka?

  Najeď na web Herny U Dědka a vyplň registrační formulář.

  V první fázi registrace přejdi na stránky Herny U Dědka a v pravém horním rohu klikni na modré tlačítko „Zaregistrujte se!“. Hned se ti otevře registrační formulář pro vyplnění.

  Registrační formulář v Herně U Dědka

  Vyplň údaje a ověř své telefonní číslo

  Vyplň kompletně registrační formulář, v jeho spodní části potvrď souhlas s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů. Je nutné také ověřit telefonní číslo. To provedeš tak, že jej vyplníš do příslušného okýnka a vedle něj klikneš na tlačítko „Ověřit“. Následně se otevře políčko, do něhož je nutné vložit kód z SMS.

  Potvrď e-mail

  Na e-mail obdržíš odkaz. Klikni na něj a ověř tím svůj e-mail.

  Ověření e-mailu v Herně U Dědka

  Hotovo! Dočasné konto je tvoje

  Jakmile tyto kroky dokončíš, tvoje dočasné herní konto je založeno a můžeš se přihlásit.

 • Jak se přihlásit do Herny U Dědka?

  Přejdi do okna pro přihlášení

  Vstup na stránky Herny U Dědka a v pravém horním rohu klikni na tlačítko „Přihlásit“.

  Vyplň políčka

  Otevře se okno pro vyplnění přihlašovacího jména a hesla. Ty následně vyplň podle toho, co jsi zadal během registrace.

  Přihlášení v Herně U Dědka

  Klikni na „Přihlásit“

  Po správném vyplnění obou políček klikni na tlačítko „Přihlásit“ ve spodní části okýnka pro přihlášení. Hotovo, jsi v Herně U Dědka.

 • Jak ověřit totožnost v Herně U Dědka?

  Bez přihlášení to nepůjde

  Nejdříve je samozřejmě nutné se přihlásit do svého účtu.

  Klikni na „Doplnit údaje“

  Na liště tlačítek v pravém horním rohu klikni na možnost „Doplnit údaje“ a objeví se nabídka s možnostmi ověření.

   

  Doplnění údajů v Herně U Dědka

  Vyber si způsob ověření

  Kliknutím na příslušné okénko si vyber, jak chceš svou totožnost ověřit.

  Ověření identity v Herně U Dědka

  Osobní ověření totožnosti

  Jestliže si vybereš ověření kurýrem, ozve se ti kurýr přímo z Herny U Dědka, který se za tebou zastaví s ověřovacím formulářem na tebou určeném místě. Vybrat si můžeš také ověření na pobočce. U něj ti stačí zajít s občanským průkazem na některou z poboček Gapa Group a nechat si svou totožnost ověřit.

  Ověření online

   
  Pokud si chceš nechat ověřit svou totožnost online, což je nejpohodlnější metoda, vyber si některou z dostupných bank.

  Online ověření totožnosti v Herně U Dědka

  Následuj pokyny banky

  Po výběru banky klikni na tlačítko „Pokračovat“ a drž se pokynů předaných bankou. Tvoje totožnost bude po dokončení celého procesu ověřena.

 • Jak přiřadit platební metodu v Herně U Dědka?

  Přihlas se

  Nejdříve je samozřejmě potřeba se přihlásit.

  Přejdi do nabídky pro doplnění údajů

   
  Klikni na tlačítko s odpočtem dní, které ti zbývají do aktivace konta.

  Doplnění údajů v Herně U Dědka

  Vyber „Nastavit“ u platební metody

  U ikony platební metody klikni na tlačítko „Nastavit“.

  Dočasný účet v Herně U Dědka

  Přiřaď svůj účet

  Do připravených políček vyplň číslo účtu a kód banky a zvol, jakým způsobem tvůj účet ověříš.

  Přiřazení účtu v Herně U Dědka

 • Jak nastavit herní limity v Herně U Dědka?

  Přihlas se

   
  Opět platí, že bez přihlášení to nepůjde. Nejdříve se proto přihlas.

  Přejdi do menu dočasného účtu

   
  Kliknutím na odpočet dní v pravém horním rohu vedle tvé přezdívky se přesuň do nabídky dočasného účtu.

  Dočasný účet v Herně U Dědka

  Klikni na „Nastavit“

  U možnosti „Herní limity“ klikni na tlačítko nastavit a Herna U Dědka tě přesune do okna pro nastavení limitů.

  Nastav si limity

   
  Kliknutím na tlačítko „Zapnout“ aktivuj nastavení limitů a vyplň příslušné políčko. Pokud limity nastavit nechceš, klikni na „VYPNOUT“. Potom už stačí jenom kliknout na tlačítko „Aplikovat“ ve spodní části a limity máš nastavené.

  Nastavení limitů v Herně U Dědka

 • Jak vložit peníze do Herny U Dědka?

  Vstup do svého účtu

  Nejprve se přihlas ke svému hráčskému účtu.

  Klikni na „Vklad“

  V pravém horním rohu vedle nabídky svého účtu klikni na možnost „Vklad“.

  Doplnění údajů v Herně U Dědka

  Nastav metodu platby

  Vyber si metodu platby, kterou chceš pro dotace konta použít.

  Vyplň částku, účet nebo kartu

  V nabídce si vyber, jestli chceš použít dotaci z účtu nebo karty, nastav částku do příslušného políčka a pokud nějaký máš, zadej promo kód. Pak už jen klikni na tlačítko „Vložit“ a peníze jsou na cestě.

  Vklad v Herně U Dědka
 • Jak vybrat peníze z Herny U Dědka?

  POZOR: Výběry jsou umožněny pouze plně registrovaným hráčům. I když se ti podaří vyhrát na dočasném kontě, žádné peníze ti nedorazí.

  Přihlas se

  Vybírat si peníze bez přihlášení samozřejmě nejde. Nejprve se proto přihlas.

  Vstup do nabídky účtu

  V pravém horním rohu klikni na tlačítko „Můj účet“ a v nabídce účtu si vyber možnost „Žádost o výplatu“. Menu účtu v Herně U Dědka

  Vyber účet

  Vyber si účet, na který ti budou peníze zaslány.

  Zadej částku

  Do příslušného okýnka zadej požadovanou částku pro výběr a klikni na tlačítko „Vybrat“. Peníze ti dorazí do 3 pracovních dnů.

 • Jak využít bonus bez vkladu v Herně U Dědka?

  Registruj se

  Aby bylo možné využít registrační bonus v Herně U Dědka, musíš se nejprve registrovat. Přejdi proto na její stránky a v pravém horním rohu klikni na tlačítko „Zaregistrujte se!“. Potom postupuj podle našeho návodu.

  Registrace v Herně U Dědka

  Dokonči registraci

  Založení dočasného konta bohužel nestačí. Abys mohl získat registrační bonus v Herně U Dědka, musíš svou registraci dokončit.

  Užij si bonus

  Po kompletním dokončení registrace ti bude účet přidělen do bodového konta, jehož zůstatek si můžeš prohlédnout v nabídce svého účtu. Tyto body můžeš kdykoliv použít pro jakoukoliv hru.

  Stav konta v Herně U Dědka

 • Jak hrát automaty zdarma v Herně U Dědka

  Vstup na stránky Herny U Dědka

  Pro hru automatů zdarma v Herně U Dědka se nejdříve přesuň na její stránky.

  Vytipuj si hru

  V Demo režimu si můžeš zahrát libovolnou hru. Stačí si jen vybrat tu, která se ti líbí nejvíc. Případně si můžeš hry vyhledat pomocí filtrů v levé části rozhraní.

  Filtr her v Herně U Dědka

  Klikni na tlačítko „Hrej“

  Najeď kurzorem na vybranou hru a klikni na tlačítko „Hrej“

  Spuštění hry v Herně U Dědka

  Vyber hru zdarma

  Objeví se okno, ve kterém je nutné se buďto přihlásit nebo vybrat možnost „Pokračovat pro zábavu“. Právě tu vyber, pokud chceš hrát zdarma.

  Demo režim v Herně U Dědka

  Hraj

  Jakmile zvolíš možnost hry zdarma, hra se sepne v Demo režimu a ty si můžeš vychutnat vše, co nabízí bez toho, abys musel riskovat své peníze

 • Jak hrát turnaje v hracích automatech v Herně U Dědka?

  Přihlas se

  Turnaje jsou stejně jako i jiné promoakce k dispozici pouze přihlášeným klientům. Ze všeho nejdříve je proto potřeba se přihlásit.

  Vyhledej si svůj turnaj

  V levé části obrazovky vyber z nabídky možnost „Turnaje“ a kliknutím si vyber turnaj, který se ti líbí nejvíce.

  Turnaje v Herně U Dědka

  Turnaje v Herně U Dědka

  Nastuduj pravidla

  Po rozkliknutí turnaje dostaneš jasné informace o tom, co je potřeba udělat pro sbírání bodů a postup tabulkou výše. Vždy si pravidla pečlivě přečti, abys mohl hrát turnaj efektivně.

  Pusť se do hry

  Všechny hry zařazené v turnaji jsou vypsané přímo pod hlavním bannerem turnaje. Stačí některou z nich spustit v režimu hry za peníze a porvat se o body.

Shrnutí recenze a detailní informace

Herna u Dědka

Herna U Dědka či někdy Gapa herna je provozována relativně novým hráčem na českém hazardním trhu. Licence jí totiž byla udělena až na konci roku 2022. Přesto se však jedná o velmi povedené online casino, které se především svými bonusy, pravidelnými akcemi a turnaji zaryje do paměti každého hráče. Kromě hracích automatů nabízí také 4 rulety, což nebývá v českém hazardním prostoru tolik obvyklé. Všechny hry si můžeš vychutnat díky vstupnímu bonusu 300 Kč a vkladovém bonusu ve výši až 60 000 Kč. Je jen trochu škoda, že je jeho zákaznická podpora značně omezená a ke vkladu zatím nelze použít jiné metody než kartu a účet. Přesto však za vyzkoušení rozhodně stojí.

Celkové hodnocení společnosti

 • 95%
  Hodnocení redakce
 • 92%
  Hodnocení 13 hráčů
  Ohodnoť toto casino i ty
  92%
Bonusy a promoakce
100 %
Bezpečnost
100 %
Uživatelská podpora
90 %
Nabídka her
90 %
Vklady a výběry
90 %

Klady

 • Lákavé bonusy
 • Nabídka kvalitních her
 • Povedené webové rozhraní
 • Hned 4 rulety
 • Pravidelné turnaje

Zápory

 • Bonusů by přece jen mohlo být víc
 • Platebních možností je málo
Společnost
Herna U Dědka
Založeno
2022
Sídlo firmy
Ovocný trh 572/11, Staré Město, 110 00 Praha
Podpora
Telefon: +420 607 086 715
E-mail: [email protected]
Online chat: Ano
Typy her
Licence ČR
Metody vkladu
Bankovní převod, Skrill, Neteller, PaySafecard, Platební karta
Metody výběru
Bankovní převod, PaySafecard
Minimální vklad
100 Kč
Rychlost vkladu
Do 1 pracovního dne
Rychlost výběru
Maximálně 3 pracovní dny
Jazyk(y)
Čeština
Možnost hrát zdarma
Mobilní aplikace
Typy ověřní herního účtu
Online, na pobočce, kurýrem
Hodnocení společnosti
95/100

FAQ – často kladené otázky na Hernu U Dědka

 • 1️⃣ Jaké bonusy Herna U Dědka nabízí?

  Pro všechny nové zákazníky má Herna U Dědka připravený registrační bonus ve výši 100 Kč za založení plného konta. K prvním vkladům navíc dává k dispozici výjimečný 100 % vkladový bonus ve výši až 100 000 Kč. Ten se však bohužel neobejde bez podmínek a hodnotu prvního vkladu je potřeba 30× protočit.

 • 2️⃣ Jaké hry Herna U Dědka nabízí?

  V Herně U Dědka najdeš pestrou nabídku hracích automatů všech různých druhů a témat, ale také 4 evropské rulety, které ti pomohou k ještě lepšímu hernímu zážitku.

 • 3️⃣ Je Herna U Dědka legální?

  Jistě. Herna U Dědka je provozována společností Gapa Group, která obdržela licenci od českého ministerstva financí roku 2022. Právě od této doby je také provozována Herna U Dědka.

 • 4️⃣ Jak dlouho trvá výběr peněz z Herny U Dědka?

  Výběr peněz obvykle trvá jeden pracovní den od doby, kdy zadáš svůj požadavek na výplatu. Může se však stát, že se výběr protáhne. Nikdy by však neměl trvat déle než 7 pracovních dní. Pokud se protahuje, kontaktuj zákaznickou podporu Herny U Dědka.

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Radim Krcmar

  Jedno z nejlepších kasín na českém trhu. Dědek neustále pousová hranice originálními akcemi pro hráče, kde si každý najde něco svého. Po zakázání turnajů v Česku přišel s Neturnaji, které jsou stejně zábavné jako formát turnajů z předchozích let. Třešnička na dortu jsou okamžité výběry pomocí Netery a nadstandartně fungující support chat.

  • Martin

   Ahoj Radime,

   děkujeme za pozitivní komentář, my ve vyhraj to vidíme stejně. Jestli je tu někdo schopen vymýšlet nové věci a tlačit nabídku na jiný level, je to hlavně Dědek. Vzal to za dobrý konec.

   Hodně štěstí 🍀