⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Valentýnský kalendář u LuckyBetu

Valentýn klepe na dveře a LuckyBet přináší exkluzivní dárek pro všechny zamilované. Připrav se na jízdu plnou emocí, zábavy a výher. Každý den na tebe čeká něco nového, tak pokračuj ve čtení a dozvíš se víc.

Týden Valentýnských bonusů v casinu LuckyBet

Svátek zamilovaných můžeš slavit taky, láska ke hře se totiž počítá! Každý den, kdy vstoupíš do casina LuckyBet, tě čeká jeden zapečetěný Lucky Box. Jakmile jej otevřeš, odhalíš svůj denní bonus. A věř mi, že tohle bude chtít otevřít každý, čeká tam na tebe totiž mnohem víc, než jen free spiny. Už jsi zvědavý? Tak se přihlas do casina LuckyBet a můžeš jít na to.

Jak získat každodenní bonusy

Akce probíhá od 13. do 22. února. V tomto časovém rozmezí si můžeš každý den otevřít svůj Valentýnský Lucky Box plný překvapení. Ano, čteš správně. Každý den nová šance na speciální bonus, který ti může přinést pořádný balík! Pojďme si popsat, jak na to.

 • Přihlas se nebo registruj

  Aby ses mohl akce zúčastnit, je třeba, abys byl přihlášený na svůj herní účet. Neměj obavy, pokud jsi nováček. Nabídka platí i pro nově registrované hráče.

 • Otevři si Valentýnský kalendář

  Na hlavní stránce LuckyBetu klikni na Valentýnskou akci. Dále pokračuj přes tlačítko „Otevřít Lucky Box“, které už tě přesměruje přímo do kalendáře. Zde už uvidíš, jaký Box si můžeš každý den otevřít.

  Návod na otevření Boxu Valentýnského kalendáře u LuckyBetu

 • Užij si bonus

  Každý den na tebe čeká něco jiného. Ať už to budou oblíbené free spiny, bonus v hotovosti nebo multiplikátor výher. Nezapomeň, že každý bonus má své vlastní podmínky pro využití a protočení. Aby sis mohl výhry vybrat, budeš muset splnit tyto podmínky.

Užij si lásky čas a hodně štěstí. 🍀💖

Podívej se na další bonusy od LuckyBet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Mrkni na akce, které valentýnský kalendář nabízí:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.