Menu

Bonus 100 % ke vkladu u Luckybet

Valentýnský bonusový kalendář u Luckybetu je u konce a tak tu pro tebe zbývá k otevření poslední Lucky Box! A v tento poslední den je tu opravdu něco extra. Čti dál a nezmeškej poslední šanci na otevření zamilovaného Boxu.

Týden Valentýnských bonusů v casinu LuckyBet

Právě dnes nastal vrcholný moment této akce – poslední den bonusového kalendáře v casinu Luckybet, kdy se opona pomalu, ale jistě, uzavírá. Dnešní nabídka 100 % bonusu ke vkladu nejen že završuje celý měsíc plný láskyplných bonusů a akcí, ale také představuje poslední šanci pro hráče získat něco navíc. Přihlas se do casina, projev ještě naposledy odvahu a užij si dnešní bonusovou nabídku.

Pokud budeš mít alespoň chvilku navíc, můžeš se také podívat, jaké bonusy za registraci nabízejí různá casina.

Jak získat dnešní bonus

Cesta k dnešnímu bonusu, je jednoduchá a při představě, co můžeš získat, i zábavná a vzrušující. Pojďme si popsat, co všechno je třeba udělat.

 • Přihlas se nebo se registruj

  Začneš tím, že se přihlásíš do svého účtu na Luckybet. Pokud ještě účet nemáš, bude nutné si zaregistrovat nový. Pokud máš hotovo, přeskoč rovnou na další krok.

 • Otevři si poslední Lucky Box

  Na hlavní stránce LuckyBetu klikni na Valentýnskou akci. Dále pokračuj přes tlačítko „Otevřít Lucky Box“, které už tě přesměruje přímo do kalendáře. Zde už uvidíš poslední Box, který si můžeš dnes otevřít.

  Návod na otevření valentýnského Lucky Boxu

 • Proveď vklad a získej bonus

  Jako další krok, je provedení vkladu na své herní konto. Na svém účtu v sekci vklady si zvol preferovanou metodu platby. Abys mohl mít nárok na bonus, mučí být částka vkladu v rozmezí 5001000 Kč. Po úspěšném provedení vkladu bude na tvůj účet automaticky připsán 100 % bonus ve výši tvého vkladu, a to maximálně do výše 1000 Kč.

 • Protočení částky

  Aby bylo možné bonus a z něj plynoucí výhry vybrat, musíš splnit podmínku protočení 20násobku hodnoty vkladu. Tento krok je třeba splnit do 24 hodin od připsání bonusu.

  To znamená, že pokud vložíš například 1000 Kč a jako bonus obdržíš 1000 Kč, budeš muset celkem protočit 20 000 Kč na jakýchkoliv automatech v casinu Luckybet.

Pravidla a podmínky

 • Akce se mohou zúčastnit pouze registrovaní hráči
 • Pro získání bonusu je potřeba vložit částku 500 – 1000 Kč na své konto
 • Bonus se automaticky připíše na tvůj účet
 • Podmínku protočení 20násobku je třeba splnit do 24 hodin
 • Akce je možné využít jen jednou
 • Akce je platná pouze dnes 22. 2. 2024 do půlnoci

 

Užij si poslední den s valentýnským kalendářem od Luckybetu a hodně štěstí! 🍀🎁

Mrkni na další bonusy od Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.