⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

10 otoček zdarma u LuckyBet

Připrav se na páteční zábavu, která ti rozsvítí večer. A co je to za kouzelnou nabídku? Příležitost získat 10 volných otoček na vzrušující hře v casinu LuckyBet. Dej svému pátečnímu večeru šanci na vzrušení a možná i na pěkný zisk.

Týden Valentýnských bonusů v casinu LuckyBet

Tato akce je jako stvořená pro ty, kteří chtějí začít víkend ve velkém stylu v casinu LuckyBet. Nejenže máš šanci zdarma si zahrát jednu z top her, ale také můžeš získat výhry bez dalších investic. Získej 10 free spinů pouze za jednu malou podmínku a udělej z nich velkou výhru. Přihlas se do LuckyBetu a uchop štěstí do svých rukou.

Jak získat dnešní bonus

Zapojení do této akce je snadné jako facka. Zde je jednoduchý návod, jak na to, abys mohl bez zbytečných komplikací vstoupit do hry a užít si své šance na výhru.

 • Přihlas se nebo se registruj

  Aby ses mohl zúčastnit této akce, musíš mít svůj herní účet u LuckyBet. Přihlas se nebo si zaregistruj nový, ať můžeš být součástí této události. Poté už se můžeš pustit rovnou na první políčko.

 • Otevři si dnešní Lucky Box

  Na hlavní stránce LuckyBetu klikni na Valentýnskou akci. Dále pokračuj přes tlačítko „Otevřít Lucky Box“, které už tě přesměruje přímo do kalendáře. Zde už uvidíš, jaký Box si můžeš dnes otevřít.

  Návod na otevření Lucky Boxu ve Valentýnském kalendáři LuckyBet

 • Splň podmínky bonusu

  Aby sis mohl získat své free spiny, je nutné provést vklad minimálně 100 Kč. Většina online kasin nabízí různé metody vkladu. Vyber si metodu, která ti nejvíce vyhovuje, a proveď vklad. Jakmile je tvůj vklad úspěšně zpracován, 10 free spinů bude automaticky připsáno na tvůj herní účet.

 • Užij si hru

  Nyní, když máš free spiny k dispozici, stačí jen otevřít hru Flip the Chip od výrobce SYNOT Games a začít je roztáčet. Každé zatočení má hodnotu 1 Kč, což ti dává šanci zkusit štěstí bez rizika vlastních peněz. Tento pěti válcový ovocný automat s jednoduchou zábavnou grafikou a hratelností ti přinese hromadu zábavy a s dávkou štěstí i velké výhry.

  Hra Flip the Chip od SYNOT Games

Pravidla a podmínky

 • Akce se mohou zúčastnit pouze registrovaní hráči
 • Pro získání otoček je potřeba vložit částku 100 Kč na své konto
 • Otočky se automaticky připíšou na tvůj účet
 • Každá otočka má hodnotu 1 Kč a využít je lze pouze na hře Flip the Chip
 • Akce je možné využít jen jednou
 • Akce je platná pouze dnes 16. 2. 2024 do půlnoci

 

Užij si páteční jízdu a hodně štěstí. 🍀

Další bonusy od LuckyBet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Jenda Listkowski

  Za vklad 100kč