Menu

Přehled stíracích losů Tipsport: Online i offline verze

Tipsport logo

Tipsport ve své nabídce losů úzce spolupracuje se společností Korunka, což znamená, že v nabídce losů od Tipsportu najdeš i losy Korunky. A ačkoli se to může zdát matoucí, tak opak je pravdou. Korunka je společnost spadající pod Tipsport, tak stírací losy spojili do jednoho celku. Na obou webech a na prodejních místech najdeš kompeltně stejnou nabídku losů.

Losy od Tipsportu

Tipsport ve své nabídce losů úzce spolupracuje se společností Korunka, což znamená, že v nabídce losů od Tipsportu najdeš i losy Korunky. A ačkoli se to může zdát matoucí, tak opak je pravdou. To, že Tipsport spolupracuje ve své nabídce losů s Korunkou zapříčiňuje to, že jak vzhled online losů, tak i vzhled herních plánů jednotlivých losů má jednotný vzhled a díky tomu se v něm, a v online losech jako takových, můžeš lépe orientovat. 

Oblíbenost losů od Tipsportu

Losy od Tipsportu jsou v Česku dost známé a oblíbené. Netěší se sice takovému ohlasu jako losy od konkurenční Sazky, ale i přes to už los z Tipsportu držel v ruce skoro každý milovník téhle rychlé loterie

Vánoční šupináč stírací los přední strana nesetřená

Prázdninové a vánoční losy od Tipsportu

Stejně jako Sazka má i Tipsport aktuální a trefné nabídky stíracích losů. Okolo Vánoc si u Tipsportu můžeš koupit vánoční losy, jako třeba Vánoční chaloupku, Perfektní dárek nebo Šťastnou hvězdu. Radost tobě i tvým blízkým určitě udělá i Vánoční šupináč pod talířem nebo Stírací visačka, kterou můžeš přivázat k dárku či na stromeček. Naopak v létě, na začátku prázdnin, můžeš své blízké obdarovat losy s názvem “Prázdniny” a to buď verzí na 2, 3 nebo 5 let. 

U losů Prázdniny může hráč vyhrát 100 000 Kč měsíčně na 2 roky, 150 000 Kč měsíčně na 3 roky nebo 150 000 Kč měsíčně na 5 let. 

Jak losy od Tipsportu fungují

Losy od Tipsportu mají naprosto stejná pravidla i rozdělení, jaké najdeš i u losů jiných společností. U Tipsportu si můžeš vybrat mezi online a offline losy, a v obou případech si můžeš vybrat z opravdu velkého množství výherních losů.

Losy od Tipsportu si můžeš vybírat podle grafiky, nejvyšší výhry, dostupnosti v prodejních místech či podle údajů, které nalezneš v jejich herním plánu.

Konkrétní ukázka jak se hraje a stírá los veselá zvířátka 7 od Tipsportu

Základní pojmy z herních plánů

Herní plán je listina, kterou nalezneš ve formě PDF souboru u každého losu na stránkách Tipsportu. Každý los má svůj herní plán, který obsahuje informace k dané emisi losů.

V herním plánu se dočteš například kolik daných losů vzniklo v emisi, která je zrovna na trhu, jaké ceny můžeš vyhrát, kolik výherních losů je v oběhu a spoustu dalších zajímavých informací.

Herní jistina

Herní jistina je částka z nichž se vyplácejí jednotlivé výhry. Vždy se jedná o prodejní cenu jednoho stíracího losu × počet vyrobených losů v dané emisi. 

Pokud je v emisi vyrobeno 1 500 000 ks losů a jeden stojí 300 Kč, pak herní jistina činí 450 000 000 korun. herní jistina

vEMISE STIRACÍ LOS 2 ROKY PRAZDIN TIPSPORT

Emise

Emise je určitá “várka losů”, která má určitou “trvanlivost” – nebo-li datum, kdy skončí prodej dané emise. Po tomto datu je buď prodej losů ukončen nebo nahrazen další emisí.

V herním plánu je emise jednou z prvních informací, kterou zjistíš. Většinou najdeš tuto informaci ve formě “Je vydána emise 1 000 000 ks”.

Na některých losech můžeš vidět označení číslem nebo slovy “2. emise”, “třetí emise” a tak dále.

Najdeš je na přední straně vpravo dole, nebo na zadní straně.

Určeno na výhry

U každého losu je pevně stanovená částka, která jde na výhry -tato částka je součet všech výher, které lze v dané emisi losů vyhrát. Tento údaj se většinou udává v počtu % z herní jistiny a běžně se pohybuje okolo 60 – 75 %, což je až o 20 % méně než bývá průměrem u výherních automatů.
V případě výherních losů Prázdniny na 2 roky od Tipsportu, činí výherní jistina 56,5 %. To při milionu vydaných kusů a jednotkové ceně 50 Kč/ks znamená, že z celkových 50 000 000 korun je na výhry určeno “pouhých” 28 250 000 korun.

Tabulka výher + souběh výher

V každém herním plánu každého losu je a musí být uvedeny informace o výhrách. Většinou má tato informace podobu tabulky a dočteš se v ní hned několik informací…

Tabulky výher uvádí počet výherních losů a nominální hodnotu jejich výhry – viz tabulka níže, mimo to pak tabulka ještě udává, zda jsou výhry na losu souběžné nebo nikoliv, případně kolik výher maximálně lze souběžně vyhrát.

Pokud výherní los umožňuje souběžné výhry, znamená to, že pokud vyhraješ pod jedním políčkem 20 Kč a pod druhým 50 Kč, tak tvá reálná výhra je 70 Kč. Když výhry souběžné nejsou, tak hráč zpravidla bere pouze vyšší výhru – 50 Kč. 

Pravděpodobnost na výhru hlavní vs. jakékoli ceny

V informacích o dané emisi losů je zmíněna také pravděpodobnost na výhru. Většina herních plánů uvádí pravděpodobnost na získání jakéhokoli výherního losu, tzn. že plán nerozlišuje, zda vyhraješ dvacet korun nebo pět milionů, uvádí prostě “všeobecnou” pravděpodobnost. 

Například celková pravděpodobnost losu Prázdniny na 2 roky činí 1 : 3,99.

Tady je ukázka tabulky výher a pravděpodobnosti

tabulka výher
*Souběh více her

Podmínky na výběr peněz z výhry losu (online vs offline)

Ať už vyhraješ jakoukoli výhru na losu od Tipsportu, jak online, tak offline losu, neváhej mrknout na jejich stránky. Najdeš tam mapu, u které zvolíš možnost “Kde vyzvednout výhru”, následně zaklikneš výši své výhry a mapa ti zobrazí pobočky, které jsou schopny ti v daném momentě vyplatit celou tvou výplatu.

Jedinou výjimku má výhra nad 250 000 Kč, pro její vyplacení musíš kontaktovat středisko výher Tipsportu na telefonním čísle +420 311 633 179

Kde vyzvednout výhru?

Tvoji výhru si můžeš vybrat na různých místech. Záleží na tom, jaký finanční obnos jsi vyhrál.

Pokud se tvá výhra pohybuje od 0 – 10.000Kč nebo od 10.000Kč – 250.000Kč můžeš vybrat na místě, které je ti nejblíž podle mapy. Ovšem jestli je tvá výše výhry nad 250.000Kč zavolej na +420 311 633 179.

Kde si můžeš koupit los od Tipsportu

  • Online losy od Tipsportu můžeš, samozřejmě zakoupit na stránkách společnosti, kde je nalezneš rozdělené podle ceny, to znamená od 20 Kč po 500 Kč. ale také podle témat jako prázdniny, sedmičky, zvířátka,.
  • Fyzické losy od Tipsportu seženeš na všech prodejních místech Tipsportu – mezi ně patří Tipsport místa, České pošty a pobočky GECO tabák.
  • Celkový přehled online i offline losů najdeš na webu Tipsportu.

Bonusy na stírací losy

Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Hodnocení
93%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
90 %
Jednoduchost získání
94 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
80 %
Hodnocení
90%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nejoblíbenější losy od Tipsportu

K nejoblíbenějším losům od této společnosti patří:

  • Perfektní dárek
  • Diamantová 7
  • Královská 7

Perfektní dárek (pořizovací cena 400 Kč)

Los, který nabízí tří herní pole a až 25 souběžných výher. Sen? Nikoli, los s názvem Perfektní dárek od Tipsportu. V prvním herním poli tě čeká klasika – hledání shodného herního čísla s číslem výherním. V případě, že shodné číslo nalezneš, vyhraješ částku uvedenou pod ním. Ve druhé části losu hledáš ve 4 řádcích tři shodné symboly na řádku a v posledních šesti dárcích, ve třetí části losu, hledáš pod stírací vrstvou dvě shodná čísla v dárku.

perfektní dárek korunka- tipsport

Diamantová 7 (pořizovací cena 100 Kč)

Ne nadarmo je název tohohle losu spojen s nejdražším kamenem, jelikož první, co tě na tomhle losu upoutá rozhodně bude blyštivá grafika. Ta rozhodně okouzlí každého hráče, který má zálibu právě v drahých kamenech nebo hledá los vhodný jako vkusný dárek. Krátké popisky v grafice pak jednoduše navedou hráče nebo obdarovanou osobu skrz jednoduché hrací pole, které nabízí hlavní výhru ve výši 7 000 000 korun.

Královská 7 (pořizovací cena 200 Kč)

Šest výherních čísel a 25 šancí na výhru – herních čísel, přesně tolik příležitostí nabízí los s názvem Královská 7 od Tipsportu. Za cenu 200 korun ti tenhle los nabízí jedno velké a jedno miniaturní hrací pole. V tom obsáhlejším budeš, jak už jsme zmínili v první větě, hledat shodné herní číslo s výherním číslem. Ve druhém políčku zkusíš odhalit dvě shodná čísla a pokud to zvládneš, pak vyhraješ částku uvedenou pod nimi.

Co si o losech od Tipsportu myslíme my? Redakce vyhraj.cz

Losy od Tipsportu jsou takovou zlatou střední cestou. Tipsport nemá, ani zdaleka, nejširší nabídku losů a nemůže tak rovnocenně konkurovat třeba oblíbenější Sazce. I přes to však nabízí losů dost na to, aby uspokojil většinu hráčů a to je za nás v pořádku. 

Často kladené dotazy ke stíracím losům

Novinky o stíracích losech

Náš obsah je aktuální

  • Ondřej Bajer

    Kontrola faktů

Proč aktualizujeme obsah

V rychle se měnícím světě hazardu je aktuálnost klíčem. Aby sis byl jistý, že máš před sebou ty nejaktuálnějšíí informace, tak pravidelně aktualizujeme obsah našeho webu a zaznamenáváme všechny změny. Naše transparentnost je zárukou tvojí důvěry.

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.