🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Diamantová 7

Ohodnoť tento los i ty
100%

Stírací los Diamantová 7 od společnosti Tipsport. Za 100 korun se toho dá vyhrát opravdu hodně. Třeba hlavní výhra 7 milionů, poukaz na diamanty nebo výhra na bonusovém poli. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát Smaragdovou 7 OFFLINE?

 • Zakup si los na některém z prodejních míst
 • Setři dvě hrací pole
 • Zkontroluj jestli se výherní číslo shoduje s některým z Vašich čísel a nebo jestli se v bonusovém poli nachází 2 shodné symboly

Los obsahuje dvě hrací pole. V prvním hracím poli se v horní části herního pole se nachází „VÝHERNÍ ČÍSLA“ a v dolní části „VAŠE ČÍSLA“. Po setření horní části se objeví 5 „výherních čísel“ a po setření dolní části se objeví 20 „Vašich čísel“. Druhé hrací pole je označené jako „BONUS“ a po jeho setření se objeví dva herní symboly.

Pokud se v prvním hracím poli v části pole nazvané „VAŠE ČÍSLA“ objeví číslo, které se shoduje s některým výherním číslem, vyhráváš částku uvedenou pod tímto číslem.

Pokud se v druhém poli nazvaném „BONUS“ objeví dva shodné symboly, vyhráváš částku uvedenou pod nimi.

Na jednom losu může vzniknout nárok až na čtyři souběžné výhry.

Výplata výher OFFLINE

Tvou výhru si můžeš vybrat na různých místech. Zaleží na tom, jaký finanční obnos jsi vyhrál. Na webu Loterie korunky zvol kategorii své výhry nebo zavolej na +420 311 633 179 pro obdržení výhry nad 250 000 Kč.

výplata výher loterie korunka

 

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu Diamantová 7

Naše hodnocení losu Diamantová 7

Tento stírací los je skvělá volba pro všechny milovníky papírové klasiky. Tento los nabízí velice dobré šance na hlavní výhru a skvělé výherní částky i na dalších výherních pozicích.

Celkové hodnocení losu

 • 80%
  Hodnocení redakce
  Martina
  Martina
  Autor hodnocení za redakci
 • 100%
  Hodnocení 2 hráčů
  Ohodnoť tento los i ty
  100%
Jak hodnotíme losy?

Stírací losy hodnotíme na základě více kritérií. Vždy projdeme kompletní podmínky losu, zkusíme si los zahrát, podíváme se na oblíbenost mezi hráči a mnoho dalších kritérií.

Design a téma
88 %
Procenta z jistiny určená na výhry
62 %
Hlavní cena, počet výher a šance na výhru
85 %
Hratelnost
82 %

Klady

 • Velmi vysoká hlavní výhra
 • Nízká cena vůči hlavní výhře
 • I na dalších příčkách slušné výhry
 • Velmi dobrá pravděpodobnost na hlavní výhru oproti jiným losům

Zápory

 • Pouze offline verze

O provozovateli losu

Korunka je loterijní společnost provozovaná Tipsportem, největší sázkovou kanceláří a online casinem na českém trhu. Korunka své loterijní hry nabízí už od roku 1997. Za tu dobu se přitom dokázala vyprofilovat v jednu z nejoblíbenějších loterijních společností v ČR. Její specialitou jsou levné loterie, díky nimž si za pár korun můžeš přijít k život měnící výhře. V nabídce Korunky si však vybere úplně každý!

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech