🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los 30x více

Ohodnoť tento los i ty
50%

Stírací los 30x více společnosti Tipsport. Na jednom losu může vzniknout nárok až na 30 souběžných výher s nejvyšší možnou výhrou až 13 000 000 Kč. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací 30x více OFFLINE?

 • Zakup si los na některém z prodejních míst
 • Setři všechny tři hrací pole
 • Hledej zda se shodují Vaše čísla s čísly Výherními a nebo jestli najdeš zlatou cihlu

Los obsahuje dvě hrací pole. V prvním herním poli losu se nachází 5 výherních čísel, 25 vašich čísel a 4 bonusová čísla, která se nacházejí v rozích prvního herního pole a jsou označená symboly 2x, 5x, 10x, 30x. Po setření druhého herního pole losu se zobrazí 5 herních symbolů.

Pokud se některé číslo z části pole „VAŠE ČÍSLA“ shoduje s některým číslem z části pole „VÝHERNÍ ČÍSLA“, vyhráváš tuto částku.

Pokud se některé číslo z části pole „VAŠE ČÍSLA“, shoduje s některým číslem z části pole „BONUSOVÁ ČÍSLA“, vyhráváš částku, která je násobkem, který je uveden u příslušného bonusového čísla a částky uvedené pod příslušným Vaším číslem.

V případě, že se v druhém herním poli objeví symbol zlaté cihly, vyhráváš částku uvedenou pod tímto herním symbolem.

Výplata výher OFFLINE

Tvou výhru si můžeš vybrat na různých místech. Zaleží na tom, jaký finanční obnos jsi vyhrál. Na webu Loterie korunky zvol kategorii své výhry nebo zavolej na +420 311 633 179 pro obdržení výhry nad 250 000 Kč.

výplata výher loterie korunka

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu 30x více

O provozovateli losu

Korunka je loterijní společnost provozovaná Tipsportem, největší sázkovou kanceláří a online casinem na českém trhu. Korunka své loterijní hry nabízí už od roku 1997. Za tu dobu se přitom dokázala vyprofilovat v jednu z nejoblíbenějších loterijních společností v ČR. Její specialitou jsou levné loterie, díky nimž si za pár korun můžeš přijít k život měnící výhře. V nabídce Korunky si však vybere úplně každý!

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech