Jsou tady vánoční losy od Sazky! Už máš svého favorita?

Jsou tady vánoční losy od Sazky! Už máš svého favorita?

Já vím, já vím, je to neuvěřitelné, ale už za sebou máme první adventní neděli, a Vánoce jsou tak blíž, než jsme si všichni mysleli. Rok uběhnul dřív, než jsi stačil mrknout, a už zase musíš řešit vánoční dárky. No… A co takhle k Vánocům darovat miliony?

Je pravdou, že se losy stávají čím dál oblíbenějším dárkem, ba i tradicí, u štědrovečerní večeře.  Proto jako jiné roky, i letos se nám před Vánoci otevírá nabídka vánočních losů, které můžeš koupit pro své nejbližší. Pojďme se spolu tedy podívat na to, co nám vánoční losy letos nabízí!

Vánoční los jako dárek

Především u nás, lidí, kteří Vánoce milují, rádi dávají dárky, a mají velké rodiny, bývá občas oříšek vymyslet dárek každému členovi. Když potom přijdeme na myšlenku, že bychom rádi obdarovali i přátele a kolegy, situace s vymýšlením originálních dárků, se začne komplikovat ještě o krapet víc. Samozřejmě všichni chceme, aby byl dárek osobní, krásný, udělal radost, a ideálně nestál půl výplaty, že?

A samozřejmě, stejně jako jsou lidé, u kterých máme jasno s dárkem hned, ba máme pro něj celý seznam dárků, ze kterého můžeme vybírat, čím jim uděláme radost tentokrát, pak jsou tady, přirozeně, i lidé, u kterých nemáme ani záblesk nápadu. A právě v tento moment přichází nápad s losy. S vánočními losy.

Vánoční losy se v posledních letech staly oblíbenými dárky. Vlastně losy všeobecně se těší velké popularitě mezi dárky, nejen vánoční losy, a nejen k Vánocům. Losy můžeš darovat k narozeninám, svátku, výročí,… Ale teď nás, samozřejmě, tématicky, zajímají především Vánoce a vánoční losy.

Skoro každá loterijní společnost totiž před Vánoci spustí emise nových losů s vánoční tématikou. A to je to, o čem si dnes budeme povídat.

Proč darovat právě stírací los?

Tak kromě bodů zmíněných výše, je určitě třeba zmínit i to, že hlavním důvodem, proč takový los darovat, je bezpochyby to, že je lidé milují. A proč je lidé milují? Inu, to je jednoduché. Kromě toho, že losy krásně vypadají, jsou graficky nádherně zpracované, barevné, třpytivé. Jsou pro nás pokušením. Stírací losy jsou možností vyhrát větší obnos peněz.

Některé losy nabízí hlavní cenu, která by nám dokonce mohla změnit život. A ta šance, ta možnost, že to budeme zrovna my, nebo nám blízká osoba, která si hlavní cenu seškrábne na losu, který jí darujeme… To napětí v nás, při uvědomění, že tahle šance existuje a dost možná ten správný los zrovna svíráme v ruce. To je to, co na losech milujeme. To brnění v zadu na krku, při šekrábávání každého políčka. Ten soustředěný pohled na každé číslo či symbol, který se pod seškrabávací vrstvou nachází…

To je tím, co nás na losech láká, proč je milujeme a proč je dobrý nápad je darovat.

Adventní kalendář od Sazky

Skvěle pojatý, nádherně vyzdobený a navíc voní! Takhle jednoduše můžeme popsat vánoční los od Sazky. Los s názvem Adventní kalendář.

Adventní kalendář funguje přesně tak, jak bys předpokládal. Je to velký los, v hodnotě 250 korun, který funguje přesně jako adventní kalendář. Na jeho přední straně najdeš natištěné perníčky označené čísly 1 – 24, které budeš hezky den po dni stírat. Zkrátíš si tak čekání na Štědrý den, a zároveň si provoníš dům. Celý los totiž voní jako čerstvě upečené perníčky! A když k tomu přidáš skutečnost, že, samozřejmě, můžeš kterýkoli den setřít zrovna okénko s prasátkem, které tě dovede k výhře uvedené pod ním, myslím, že už není o čem.

Je to ideální dárek k Mikulášovi, pro ty, kteří už sladkosti nepotřebují a na čerty nevěří. Můžeš potěšit svou mamku, dospělé dítě či svou milovanou polovičku. Co ty víš, třeba budeš mít šťastnou ruku, a kromě zábavy v podobě seškrabávání políček, jim taky věnuješ milion korun. Tak vysoká je totiž hlavní výhra v těchto losech.

Cena losu: 250 Kč

Maximální možná výhra: 1 000 000 Kč

Rozmezí výher: padesát až milion korun

Pravděpodobnost hlavní výhry: 1 : 1 100 000

Pravděpodobnost jakékoli výhry: 1 : 1,16

Zlatá šupina

Dát si šupinu od kapra pod talíř nebo do peněženky? Ale kdeže. Kup si Zlatou šupinu od Sazky a setři si své štěstí. Zlatou šupinu si můžeš v tradicích zaměnit za tu z kapra. Můžeš jí darovat jako překvapení pod talířem, zkusit jí připnout k jmenovce na dárek nebo překvapit obdarovaného novou peněženkou se Šupinou.

Nejvyšší výhra sice činí „pouze“ třicet tisíc, avšak výherních losů s nejvyšší možnou výhrou leží po republice rovnou sto! Zkus své štěstí.

Cena losu: 30 Kč

Maximální možná výhra: 30 000 Kč

Rozmezí výher: 20 Kč – 30 000 Kč

Pravděpodobnost hlavní výhry: 1 : 40 000

Pravděpodobnost jakékoli výhry: 1 : 2,07

Šťastný a veselý

Los Šťastný a veselý může být dalším z vánočních losů od Sazky, který ti vyřeší starost s dárkem. Je to malý los, v hodnotě 50 korun, s roztomilým designem vánočního svetru, kterým můžeš potěšit kohokoli, jak v rodině, tak v práci nebo mezi přáteli.

Díky svému designu přímo volá po zabalení k nějakému svetru, ponožkám či jinému měkkému dárku. Můžeš ho třeba obalit šálou a překvapit tak, při rozbalování někoho, na kom ti záleží.

Cena losu: 50 Kč

Maximální možná výhra: 500 000 Kč

Rozmezí výher: 50 Kč – 500 000 Kč

Pravděpodobnost hlavní výhry: 1 : 450 000

Pravděpodobnost jakékoli výhry: 1 : 2,73

Vánoční přání

Esemesky nikdy nebyly, a ani nebudou tak osobní, jako ručně psaný dopis nebo přání. Tak co takhle si letos trošku obnovit tradice a pár vánočních přání rozeslat nebo darovat? Napiš svým blízkým letos něco osobního, milého, co jim přeješ do příštího roku, akorát jim to nepiš na obyčejné přání. Protože…

Letos tady totiž máme vánoční los od Sazky s názvem Vánoční přání. Ten vyřeší všechno za tebe. Funguje a vypadá stejně, jako normální přání, jen v něm po otevření najdeš 24 políček, které z obdarované osoby, mohou udělat milionáře. A to je fajn nápad ne? Udělej z obyčejného přání vánoční dar.

Cena losu: 100 Kč

Maximální možná výhra: 1 000 000 Kč

Rozmezí výher: 100 Kč – 1 000 000 Kč

Pravděpodobnost hlavní výhry: 1 : 533 333

Pravděpodobnost jakékoli výhry: 1 : 2,31

Zlatá rybka od Sazky

Los Zlatá rybka je zcela určitě nejštědřejší z losů, které jsme si tady dnes vyjmenovali.

Je to elegantní zlatý dárek, který můžeš přibalit mamince nebo kamarádovi k nějakému méně hodnotnému dárku. Nebo jej můžeš darovat jen tak, samostatně, třeba v obálce. Šance na výhru, s vánočním losem Zlatá rybka od Sazky, je totiž skoro stoprocentní.

Navíc na jednom losu hraješ 3 hry najednou a v případě výhry více her, se ti výhry sčítají. Pojďme se spolu podívat na přehled tohoto vánočního losu.

Cena losu: 500 Kč

Maximální možná výhra: 5 000 000 Kč

Rozmezí výher: 200 Kč – 5 000 000 Kč

Pravděpodobnost hlavní výhry: 1 : 600 000

Pravděpodobnost jakékoli výhry: 1 : 1,0005

Vánoční los Šťastná hvězda od Tipsportu

Sazka samozřejmě není jedinou, která nabízí vánoční losy. Další společností, od koho si které si můžeš vybrat z nabídky vánočních losů, je Tipsport. Prvním losem, který si od Tipsportu představíme, je vánoční los Šťastná hvězda. Šťastná hvězda je los, který na první pohled vypadá jako vánoční přání. Můžeš ho darovat právě jako přání, nebo jako jeho součást, či ho přistrčit za mašličku k zabalenému dárku.

Po otevření tohoto „přání“ ovšem obdarovaného místo hezkých slov, překvapí dvě hrací pole. Jedno z hracích polí je doplňková hra „Advent“, ve které stíráš čtyři políčka a hledáš symbol šťastné hvězdy. Pokud budeš mít to štěstí a najdeš ji, pak vyhráváš částku uvedenou pod ní. Pokud tam nenajdeš nic, nevěš hlavu, čeká tě druhé hrací pole. V něm tě čeká 24 symbolů, a tvým úkolem je najít 5 symbolů stejných. Pokud se ti to podaří, vyhráváš částku uvedenou v tabulce výher, pod hracím polem. Pokud najdeš 5 symbolů hvězdy, vyhraješ nejvyšší možnou výhru!

Cena losu: 200 Kč

Maximální možná výhra: 7 000 000 Kč

Rozmezí výher: 200 Kč – 7 000 000 Kč

Pravděpodobnost hlavní výhry: 1 : 500 000

Pravděpodobnost jakékoli výhry: 1 : 2,75

Vánoční chaloupka od Tipsportu

Ideální malý dárek pro člověka, kterému nemáš co darovat, a pro kterého sháníš jen nějakou drobnost. Vánoční los s názvem Vánoční challoupka, je malá karta s roztomilým designem zasněžené chaloupky, který nabízí možnost vyhrát až 2 miliony korun. Los stojí sto korun a ukrývá na sobě 16 políček k setření.

Cena losu: 100 Kč

Maximální možná výhra: 2 000 000 Kč

Rozmezí výher: 100 Kč – 2 000 000 Kč

Pravděpodobnost hlavní výhry: 1 : 750 000

Pravděpodobnost jakékoli výhry: 1 : 2,65

Mrkni na dostupné bonusy na stírací losy online

Loterie Korunka
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
300 Kč za registraci
+ 100% na první vklad do výše 3 000 Kč
  • Registruj se na Loterii Korunka a okamžitě dostaneš  300 Kč
  • Následně vlož na svůj účet první vklad, výše prvního vkladu zároveň určuje výši tvého bonusu až do výše 3 000 Kč.
Platí pro:
Loterie Loterie
Stírací losy Stírací losy
Nutnost vkladu: Ano
Nové hráče
Loterie Korunka
93%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
100 %
Jednoduché dosažení
300 Kč za registraci zdarma
  • Registruj se na Loterii Korunka 👑
  • A okamžitě dostaneš  300 Kč v podobě herních bodů bez nutnosti vkladu
Platí pro:
Loterie Loterie
Stírací losy Stírací losy
Nutnost vkladu: Ne
Nové hráče
Sazka
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
80 %
300 Kč za dokončení registrace na stírací losy
  • Registruj se a v posledním kroku přijmi bonusovou nabídku
  • Následně dokonči plnou registraci na herním portálu Sazka a získej bonus 300 Kč zdarma na losy
Platí pro:
Stírací losy Stírací losy
Nutnost vkladu: Ne
Nové hráče
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nejlepší los dle naší redakce

Za naší redakci je určitě nejvýhodnějším losem Zlatá Rybka od Sazky, protože výhra v ní je prakticky stoprocentní. Za mě je ovšem nejlepší možností los Adventní kalendář, a to především proto, že miluji adventní kalendáře a vůni perníčků. Takže pro je Adventní kalendář jasnou volbou. Jaký los volíš ty? Dej nám vědět do komentářů! 🙂

Nejčastěji kladené dotazy

Další z nabídky (ne)vánočních losů najdeš tady:

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Zavřít
Zavřít