Menu

Věděli jste, že Sazce bylo 15. září 2016 přesně 60 let?!

Přesně tak před týdnem, tedy 15. září Sazka oslavila svých 60 let na Českém loterijním trhu. Za svojí existenci toho Sazka zažila již velké množství například pomohla stovkám sportovců stanout na stupni vítězů, jednomu sázkaři z Pardubicka darovala téměř 2,5 miliard Kč a dokonce se musela smířit s novými vlastníky po bankrotu v roce 2012!

60 let loterijni a sazkove spolecnosti sazka - sidlo

Poslání společnosti

Sazka ihned od svého vzniku začala měnit životy mnoha lidem a byla dokonce byla prvním a zároveň jediným legitimním provozovatelem loterijních her a sázkových her na území Československa. Svojí dnes nejznámější ryze Českou loterii Sportka vydala až rok od svého vzniku.

Související články z historie Sazky:

Sazka má svůj podpis snad všude!

Sazka podporuje české sportovce I přes stáří společnosti se Sazka snaží být stále moderní společností, která se přizpůsobuje novým trendům a podmínkám na trhu. Svojí oblast rozšířila z loterijních a sázkových her i na mnoho různých menších služeb pro lidi. Díky terminálům, na které narazíme snad na každém kroku po celé České republice si můžete dobít kredit nebo zprostředkovávat platební služby.

Nejspíš si to ani neuvědomujete, ale Sazka je podepsána i pod mnoha sportovními stavbami, například bazén v Podolí je také prací nejznámější České značky.

Související články:

Milionové výhry

Sazka samozřejmě za svých 60 let působení vytvořila ohromný počet milionářů a rozdala miliardy korun na výhrách. Nejvyšší výhru zaznamenanou pod značkou Sazky si odnesl anonymní hráč z Pardubicka, který v nejoblíbenější evropské loterii Eurojackpot vyhrál téměř 2,5 miliard Kč.

Jako další se Sazka pyšní nejvyšší výhrou v nejoblíbenější ryze České loterii Sportka, která činila úžasných 399 miliónů Kč!

Rozdělení výher společnosti Sazka podle Krajů
Rozdělení miliónových výher společnosti Sazka podle Krajů v roce 2015

Všechny výhry si můžete nalézt v těchto přehledech a článkách:

Přežila bankrot a dnes je ještě silnější!

V roce 2012 si společnost prošla největší životní zkouškou a přežila bankrot. Na poslední chvíli koupil společnost Karel Komárek a Jiřím Šmejce a téměř mrtvou značku se jim podařilo oživit a to dokonce do takové míry, že je dnes ještě silnější, než kdy byla!

Článek o záchraně Sazky a jejím směru:

V roce 2017 si zahrajete Sportku online!

Sportka online, Sazka se chystá na internet Sazka se rozhodla využít nového zákona o loterijních a podobných hrách a od roku 2017 hodlá vstoupit na internet. V Sazce doufají, že tento krok přivede mnoho nových hlavně mladých sázkařů, kteří by mohli zvýšit obrat společnosti. Přeci jenom mladí lidé si Sportku online ze svých chytrých telefon, bez kterých neudělají krok z domu nenechají ujít!

Články o vstupu Sazky na internet:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.