Menu

Vsaďte si Sportku online! Sazka se chystá vstoupit na internet!

Sportka online, Sazka se chystá na internet

Sportka online, Sazka se chystá na internet

Brzy si budeme moct vsadit Sportku online (na internetu)! Přichází jedna z největších změn v Českém loterijním a hazardním byznysu. Začátkem ledna 2016 byl výrazně omezen provoz heren na Českém území, což otvírá cestu pro internetová kasína a loterie. Přesně tohoto se chce chytit Český leader na loterijním trhu Sazka.

Sportka online, Sazka se chystá na internet Sazka ovládá 95 procent trhu s loteriemi a sázením přes internet se hodlá doplnit i zbylých 5 procent. Finanční ředitel Sazky Pavel Mucha oznámil:

Příprava na spuštění online Sportky a ostatních loterií je opravdu velký projekt, který zaměstnává většinu času většiny lidí tady v Sazce. Je to náš budoucí chleba a musíme ho udělat správně. Pro nás bude internet hlavním zdrojem růstu tržeb.

Největší byznys Sazce tvoří loterie Sportka , která vytváří přes polovinu veškerých tržeb. Doposud je možné vsadit si Sportku jen v kamenných pobočkách, povětšinou v trafikách. Sázkaře a především mladé lidi nebaví čekat dlouhou frontu nebo se trmácet do trafiky, která je povětšinou ve večerních hodinách zavřená.

Sportka online na chytrém telefonu

Sportka online na mobilu Sportka online by mohla mnohonásobně zvýšit tržby a přilákat nové mladé sázkaře, případně zvýšit frekvenci sázení. Chytrý telefon s připojením na internet má v dnešní době 9/10 mladých lidí a vsadit si sportku online na mobilu je pouze otázka pár vteřin.

Velkým kladem pro Sazku je také tvrdší regulace heren a kasín, kterou vláda připravuje. Mucha tvrdí:

Očekáváme razantní snížení tvrdého hazardu a ano, část z těchto hráčů může přejít na kurzové sázení nebo loterie.

Chystáme se i na kurzové sázky Sazka Bet

Jak jsem již psal Sportka online bude míst největší podíl na tržbách, ale Sazka se bude pokoušet i o rozvoj kurzových sázek.

Pokud se podíváme na byznys ve světě, tak loterie buď stagnují, nebo mají velmi mírný nárůst. Co ale zažívá boom, jsou kurzové sázky a stírací losy, řekl Mucha.

V roce 2015 sázkaři prosázeli sázkaři na Sazka Bet něco okolo 1,6 mld. Kč, což je téměř 15 krát méně než u Tipsportu nebo Fortuny.

Další nový zákon který hraje Sazce do karet

Sázkové kanceláře čeká od Ledna 2017 velká změna, jelikož nový zákon zavádí povinnost zahraničních firem si v Česku požádat o licenci. Doposud mohl mít takové stránky každý, aniž by platil loterijní daň, která se navíc v tomto roce zvýšila z 20 na 23 procent. Ministerstvo financí získá právo zablokovat stránky bez licence na provozování hazardních stránek u nás. Od tohoto zákonu si Sazka hodně slibuje, jelikož tento nový zákon a blokování stránek by mohlo přilákat velké množství nových zákazníků. Mnoho sázkařů například přejde z automatů na Sportku online.

Terminály Sazky si také projdou změnou

hotovostní platby díky terminálu sazka Doposud bylo možné na terminálech vsadit Sportu, Eurojackpot, Euromiliony, Šťastných 10 a další loterie od Sazky. Dále se dali platit složenky a mnoho dalších věcí které najdete v článku o doplňkových službách terminálů Sazky.

Nyní Sazka plánuje vytvořit z terminálů bankomaty a zásilkovny. Dnešním dnem je po celé České republice přes 7 400 terminálů. Tedy 7 400 potencionálních míst, kam si budete moct nechat poslat váš balík nebo si vybrat váš běžný účet.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Ivro

  Leden 2017 už je dávno tu a Sportka online stále nikde 😂

  • Dedy

   Nějakou chvíli byla u lottolandu ale ten už zavřeli z ministerstva 🙁

  • Alda

   Blbost. Lottoland jede dál. Už jsem letos bral výhru.

 • René

  A kdy to tedy bude? Už se nemohu dočkat pěkně doma v klídku sázet své čísla.

  • Ondřej Krejčí

   V lednu se všechno rozběhne. Poctivě sledujte naši stránku a nic Vám neunikne 😉

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí O.

  • SMBD

   Je únor a stále nic….

  • Hardy

   Březen a ? …. nic….

  • Ondřej Krejčí

   Také se už nemohu dočkat :/

  • Miška

   Jo, já chci taky gamblit z pokoje 🙁

 • Míra

  No konečně sportka online to bude něco pro mě 3:)

 • Jarda

  Přesně tak, ale je to skok k lepšímu a Šmejc a Komárek na to mají dost peněz si myslím

 • Petr

  Jako je to pro ně velký skok, ale prachy na to mají, tak proč ne..

 • Michal Pin.

  Tak to je bezvadný, už mě to štvalo chodit stále na terminál, v dnešní době počítačů by to byla hanba, aby Sazka zůstávala takhle pozadu