🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Sazka terminál služby – Dobíjení kreditů, platby, výběry, vklady atd.

Každý z vás ví, že na Sazka termimnálu si můžete vsadit na kterokoliv loterii, ale dnes bych vás rád informoval o všech doplňkových službách, která, které společnost Sazka poskytuje na svých terminálech. Jedná se o dobíjení kreditů pro mobilní telefony, prodej vstupenek, platby za služby, vklady a výběry z účtů banky AirBank. Dále se jedná o mobilní operátor SazkaMobil, o kterém jsem psal již v minulosti (SAZKA mobil předplacená karta a tarif). Tak pojďme na to!

Dobití kreditů pro mobilní telefony

SAZKA mobil šance - tiket za dobití Společnost Sazka poskytuje zákazníkům dobití kreditu pro své mobilní telefony. Přes terminál Sazky lze dobít sim karty všech operátorů. SAZKA mobil, Vodafone, O2, T-Mobile a další. Stačí, když zákazník přijde na jedno z prodejních míst Sazky, předloží obsluze vyplněný dobíjecí tiket nebo dobíjecí kartičku od svého operátora. Obsluze lze telefonní číslo nadiktovat. Dalšími virtuálními operátory, které lze dobít jsou: BLESKmobil a Tesco Mobil, kteří se řadí pod O2. Dále MOBIL.CZ a Kaktus, kteří patří pod T-Mobile. A pod Vodafone se řadí Skyfon a LAMAmobil.

Mobilní telefony lze dobíjet částkou od 200 Kč do 9 999 Kč. Mnoho lidí si myslí, že jdou dobíjet pouze zaokrouhlené částky, ale tak tomu není. Dobít si můžete libovolnou částku, například i 666 Kč.

Prodej vstupenek „SAZKA TICKET“

Sazka ticket logo Společnost Sazka nabízí zákazníkům možnost zakoupení vstupenek na fotbal, do divadla, na festivaly, a podobně. Stačí se registrovat na internetových stránkách a získat kód, který poté sdělí obsluze terminálu. Ta po zaplacení vstupenky vytiskne.

 Sázka loterie a

Jak jsem již zmiňoval, snad každý vá, že si můžete vsadit i jednu z loterií Sazka na výběr máte více možností. Nejoblíbenější loterii Českých sázkařů Sportku. Nebo největší a nejhranější Evropskou loterii Eurojackpot. Pokud se vám nechce čekat můžete vsadit velmi oblíbenou hru Šťastných 10, ke probíhá losování hned 2x denně. Dále si můžete vybrat loterii Euromiliony a mnoho dalších jako Kasička, Kostky nebo Keno.

Nesmíme zapomenout na okamžitou loterii, což jsou Stírací losy.

Hotovostní platby

Terminály společnosti Sazka poskytují zákazníkům také bravidelné platby za energie, vodu, pojištění, předplatné a další služby. Také je možné splácet kreditní karty, micropůjčky (Japonská půjčka) nebo úvěry od společnosti Home Credit, a.s. Platba přes terminál Sazky zaručuje poslání financí na správný účet, žádné čekání v dlouhé frontě a nízké poplatky za poskytnutí služby. Tuto službu realizuje SAZKA FTS a.s. Stačí, když zákazník obsluze terminálu předloží čárový kód, který má označení Sazky. Čárový kód je k nalezení na platebním dokladu, faktuře nebo vyúčtování, které poslal poskytovatel služeb.

Zákazníci smí platit složenky a faktury těchto společností: Skupina ČEZ MND, a.s., Skupina Veolia Voda, Česká pojišťovna, a.s., Česká pojišťovna, Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, Generali Pojišťovna, a.s., Home Credit, a.s., Japonská půjčka, Reader ́s Digest VÝBĚR, s.r.o., MF Dnes, Lidové noviny a UPC Česká republika, s.r.o. Složenky a faktury je možné zaplatit na jakémkoli z téměř 4 900 prodejních míst (mimo terminálů na pobočkách České pošty

ePlatby

hotovostní platby díky terminálu sazka Dokonce i platby na internetových obchodech lze zaplatit přes terminál Sazky. Deset (10) minut po zaplacení obchod expeduje zboží. Pokud zákazník má zájem o zaplacení zboží přes ePlatbu, bude přesměrován na webové stránky platebního kanálu superCASH. Musí souhlasit s podmínkami a poté se zobrazí veškeré informace, které jsou potřebné k provedení platby na terminálu Sazky. Poté se zákazníkovi vygeneruje jedinečný číselný i čárový kód, který stačí vytisknout nebo zapsat a poté ho nadiktovat obsluze terminálu. Tento systém je jedinečný v tom, že 10 minut po provedení platby může obchodník odeslat zboží nebo poskytnout službu, která byla zákazníkem objednána. Obě dvě strany mají možnost v systému superCASH zjistit stav všech plateb.

Air Bank

Airbank logo Klienti banky Air Bank mají možnost vybrat hotovost přes terminály Sazky. Pro výběr je potřeba v internetovém bankovnictví nebo v mobilní aplikaci Air Bank vytvořit unikátní kód, který má platnost pouze 12 hodin. Poté klient navštíví místo s terminálem Sazky, uvede částku, kterou chce vybrat a unikátní kód. Jeden výběr je limitován částkou od 100 Kč do 3 000 Kč. Týdenní limit je 10 000 Kč. Za výběr se neplatí žádné poplatky.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • cortez72

  dobrý den mohu se zeptat kde bere sazka tu drzost že si dovoluje džet peníze 14 dní ? známá mi posílala peníze přes sazku měl sem 2 dny na vyzvednutí jelikož jsem byl prýč vybrat sem to chtěl 3 den a to už mi bylo řečeno že už to vyzvednout nelze a že to sazka podrží 14 dní jak je toto možné ? to jsou na tom tak zle ?

 • Petr

  Celá společnost sazka je jeden velký počítačový podvod lidi. Vyhozené peníze…

 • Jana Dvorecká

  Super článek!
  Dobití kreditu využívám každý měsíc 🙂