Menu

Získej až 100 otoček dle tvé hráčské úrovně u Luckybetu!

100 otoček od LuckyBetu

100 otoček od LuckyBetu

Pátek je tady, víkend se blíží a ty máš další šanci k získání free spinů od LuckyBetu. Ponoř se do světa výher a pojď bojovat o pořádnou nálož otoček, které ti zlepší celý víkend a zvednou náladu. Přečti si náš článek a zjisti více informací o postupu ve hře.

Jak získat Luckybet bonus

  • Zaregistruj se/přihlas se u LuckyBetu
  • Protoč 500 až 4000 Kč podle své hráčské úrovně
  • Obdržíš 10 – 100 FS dle tvého statusu na hru Midnight Fruits 81
  • Každá otočka je v hodnotě 5 Kč
  • Akce platí pouze do dnešní půlnoci

Casino LuckyBet si pro tebe připravilo den plný free spinů.  Nejdříve se ale přihlas do svého účtu v tomto casinu, nebo se jednoduše zaregistruj. Po přihlášení přejdi do fotbalových Lucky boxů a potvrď účast v  promo akci tlačítkem „CHCI HRÁT“, pod dnešním datem. Následně si vlož částku dle tvé hráčské úrovně (viz. tabulka níže) a  automaticky obdržíš slíbené free spiny na účet, které pořádně roztočíš na hře Midnight Fruits 81. Každá otočka má hodnotu 5 Kč.

Tabulka pro získání bonusu

Připravil jsme pro tebe přehlednou tabulku ve které se dozvíš kolik je nutné protočit pro získání bonusu podle tvého hráčského statusu ve věrnostním programu v Luckybet casinu.

Úroveň Protoč Získáš Hodnota spinů
Club 500 Kč 10 FS 5 Kč
Silver 1000 Kč 20 FS 5 Kč
Gold 2000 Kč 50 FS 5 Kč
Platinum 4000 Kč 100 FS 5 Kč

Příklad:

Jsi Silver hráč a protočíš 1000 Kč na automatech. Po splnění této podmínky získáš 20 free spinů v hodnotě 5 Kč každý, což dohromady činí 100 Kč ve free spinech. Tyto free spiny pak využiješ ve hře Midnight Fruits 81.

Pokud ještě nejsi zaregistrovaný, žádný problém! Registrací získáš nejen možnost účasti v této akci, ale také uvítací Luckybet bonus za první vklad. Tak na co čekáš?

Hraj, toč a vyhrávej! 🍀

Omrkni další bonusy od LuckyBetu

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.