⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Získej více s věrnostním programem u LuckyBet!

Zapoj se do LuckyBet věrnostního programu a proměň svou vášeň pro hry v reálné odměny! Čím více hraješ, tím více získáváš. Přečti si, jak můžeš využít tento jedinečný program k maximalizaci tvých výher.

luckybet věrnostní progrtam uvod

Věrnostní program LuckyBet je navržen tak, aby odměňoval nejaktivnějšího hráče. Za každou sázku na online hrách, kterou můžeš následně proměnit na skutečné peněžní prostředky. Ano, slyšíš správně – každý tvůj bod má hodnotu 1 Kč a můžeš s nimi nakládat, jak uznáš za vhodné, bez dalších podmínek. Navíc máš možnost sbírat každý den různé bonusy a otočky zdarma. Pojďme si postupně odhalit co tě v tomto casinu čeká.

Jak se stát členem?

Členem věrnostního programu se může stát úplně každý, stačí když se u LuckyBet casina plně zaregistruješ a ověříš si herní účet. Automaticky se stáváš členem věrnostního programu. Aby to bylo ještě o něco lákavější, tak za svůj úplně první vklad na svůj nový herní účet, získáš až 500 otoček zdarma jako bonus .

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Věrnostní program má čtyři úrovně

  • Club – Základní úroveň, kde se teprve rozkoukáváš. Body zatím nepřibývají, ale tvoje hra tě posune dál.
  • Silver – První skutečná úroveň, kde začínáš sbírat body za svou aktivitu.
  • Gold a Platinum – Tyto úrovně přinášejí rychlejší získávání bodů a tím pádem i rychlejší cestu k odměnám.

urovně luckybet bronz atd.

Postup úrovní závisí na tvé aktivitě. Čím více, tím vyšší úroveň můžeš hrát. Pokud dosáhneš nové úrovně, máš ji garantovanou po dobu 90 dnů. Během této doby můžeš klidně dosáhnout ještě vyšší úrovně a získat tak bonusové body.

Lze proměnit body na peníze

Kdykoliv se rozhodneš, můžeš své body proměnit na peněžní prostředky a použít je jakkoliv chceš. Bez platných omezení. To znamená, že můžeš hrát dál, vybírat peníze nebo je použít jinak.

LuckyBet Boxy

LuckyBet casino nabízí možnost otevřít si speciální tematický box. Co v něm najdeš, je vždy překvapením – můžeš se těšit na otočky zdarma v různých hodnotách, oblíbené automaty , vstup do exkluzivních turnajů nebo přímé peněžní bonusy, které ti zpříjemní hru.

luckybox u luckybet

Nenech si ujít svou šanci stát se součástí něčeho výjimečného s věrnostním programem LuckyBet, který ti otevírá dveře k nekončícím odměnám a bonusům. Čím více se zapojíš, tím větší odměny na tebe čekají. Lucky boxy ti každý den přináší nové překvapení. Tak na co ještě čekáš? Vstup do světa LuckyBet a proměň svou vášeň pro hry v reálné výhry už dnes!

Narozeninový bonus

V tomto casinu se taky můžeš těšit na svou oslavu narozenin! Při registraci zadáváš své datum narození a teď už víš proč, aby tě Luckybet mohl odměnit free spiny navíc.

Narozeninový bonus u Luckybet

Pro získání narozeninového bonusu stačí když občas protočíš své oblíbené automaty, takže v tom určitě nebude žádný problém. Také je nutné mít ve svém hráčském nastavené povolené marketingové sdělení e-mailem nebo SMS. Pak už se jen těšit až tvůj den přijde a včetně free spinů získáš i narozeninové přáníčko.

Tabulka narozeninových free spinů dle hráčské úrovně

Úroveň Počet free spinů
Bronze 25
Silver 100
Gold 500
Platinum 1000

Narozeninové otočky ti budou připsány v 10:00 hodin v den tvých narozenin a je možné je využít do půlnoci.

Přejeme ti příjemnou zábavu a hodně odměn u LuckyBet!🍀

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nenech si ujít čerstvé novinky u LuckyBet

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.