Menu

Stírací los Veselá zvířátka 7

Ohodnoť tento los i ty
100%

Stírací los Veselá zvířátka 8 od Tipsportu. Vyhrajte až 100 tisíc korun jednoduchou hrou se zvířátky. Můžete si vybrat psa, kočku nebo koně. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát Veselá zvířátka OFFLINE?

 • Zakup si los na některém z prodejních míst
 • Setři hrací pole
 • Zkontroluj, zda se některý z vašich symbolů shoduje s výherním symbolem

Los obsahuje jedno hrací pole. Po setření hracího pole se v pravém horním rohu objeví 1 „výherní symbol“ a v dolní části pole šest „vašich symbolů“.

Pokud se některý váš symbol shoduje s výherním symbolem, vyhráváš částku uvedenou pod tímto symbolem. Shoda mezi Výherním a Vaším symbolem může být i vícenásobná a na jednom losu tak může vzniknout nárok až na 6 souběžných výher.

Výplata výher OFFLINE

Tvou výhru si můžeš vybrat na různých místech. Zaleží na tom, jaký finanční obnos jsi vyhrál. Na webu Loterie korunky zvol kategorii své výhry nebo zavolej na +420 311 633 179 pro obdržení výhry nad 250 000 Kč.

výplata výher loterie korunka

Naše hodnocení losu Veselá zvířátka 7

„Veselá zvířátka“ jsou vizuálně atraktivní a mají přívětivé téma. S decentní pravděpodobností výhry a celkovým procentem výplat z herního fondu poskytují dobrou hodnotu pro cenu 20 Kč. Přátelské zvířecí motivy a snadná hratelnost dělají z těchto losů příjemnou volbu pro mnoho hráčů.

Celkové hodnocení losu

 • 75%
  Hodnocení redakce
  Anežka
  Anežka
  Autor hodnocení za redakci
 • 100%
  Hodnocení 3 hráčů
  Ohodnoť tento los i ty
  100%
Jak hodnotíme losy?

Stírací losy hodnotíme na základě více kritérií. Vždy projdeme kompletní podmínky losu, zkusíme si los zahrát, podíváme se na oblíbenost mezi hráči a mnoho dalších kritérií.

Design a téma
80 %
Procenta z jistiny určená na výhry
55 %
Hlavní cena, počet výher a šance na výhru
65 %
Hratelnost
85 %

O provozovateli losu

Tipsport je druhou nejdéle působící hazardní společností na našem území, hned po Sazce. Společnost byla založená v roce 1991 a v její nabídce najdeš sázkovou kancelář i online casino. Oba produkty jsou dostupné pod jedněmi přihlašovacími údaji a oba nabízejí naprosto unikátní možnosti, díky čemuž si je zákazníci nemohou vynachválit. Tipsport je tak obecně velmi populární a právem se mu přezdívá “jednička na českém trhu”.

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech