Menu

Stírací los Buď milionářem

Ohodnoť tento los i ty
100%

Stírací los Buď milionářem od společnosti Tipsport. Tenhle los mění lidi na milionáře. Celkem 13x hlavní výhra milion korun a druhá hra. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací los Buď milionářem OFFLINE

 • Kup si los na jakémkoliv prodejním místě
 • Setři všechny stírací pole

Los obsahuje 2 hrací pole zakrytá neprůhlednou stírací vrstvou. V prvním herním poli se po setření v horní části objeví 5 výherních čísel a v dolní části 15 vašich čísel. Pokud se některé vaše číslo shoduje s některým výherním číslem, vyhráváte částku uvedenou pod tímto číslem. Ve druhém herním poli se po setření objeví 2 herní symboly. V případě, že jsou oba tyto symboly shodné, vyhráváte částku uvedenou pod těmito symboly.

Vyhrát můžeš až 16 souběžných výher najednou!

Výplata výher OFFLINE

Tvou výhru si můžeš vybrat na různých místech. Zaleží na tom, jaký finanční obnos jsi vyhrál. Na webu Loterie korunky zvol kategorii své výhry nebo zavolej na +420 311 633 179 pro obdržení výhry nad 250 000 Kč.

výplata výher loterie korunka

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu Buď milionářem

Celkové hodnocení losu

 • 59%
  Hodnocení redakce
 • 100%
  Hodnocení 1 hráčů
  Ohodnoť tento los i ty
  100%
Jak hodnotíme losy?

Stírací losy hodnotíme na základě více kritérií. Vždy projdeme kompletní podmínky losu, zkusíme si los zahrát, podíváme se na oblíbenost mezi hráči a mnoho dalších kritérií.

Design a téma
80 %
Procenta z jistiny určená na výhry
60 %
Hlavní cena, počet výher a šance na výhru
50 %
Hratelnost
70 %

O provozovateli losu

Tipsport je druhou nejdéle působící hazardní společností na našem území, hned po Sazce. Společnost byla založená v roce 1991 a v její nabídce najdeš sázkovou kancelář i online casino. Oba produkty jsou dostupné pod jedněmi přihlašovacími údaji a oba nabízejí naprosto unikátní možnosti, díky čemuž si je zákazníci nemohou vynachválit. Tipsport je tak obecně velmi populární a právem se mu přezdívá “jednička na českém trhu”.

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech