🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Silvestrovská Prémie od Eurojackpotu! Co můžeš vyhrát?

Silvestrovská Prémie Eurojackpotu je tady!

Silvestrovská Prémie Eurojackpotu je tady!

Prémie od Eurojackpotu nezastavují. Pojďme se spolu podívat na to, co můžeš vyhrát. S jakou výhrou se můžeš probudit na Silvestra, a co pro ni musíš udělat.

Sazka a její Eurojackpot nás nenechají vydechnout ani na Silvestra. Den před tou velkou oslavou, na kterou se všichni těšíme, si můžeš s Eurojackpotem zahrát o velkou Prémii.

Po spoustě prosincových Prémií od Sportky a jedné od Eurojackpotu, jsme tady oznamujíc druhou prosincovou Prémii od Eurojackpotu! Než se však vrhneme na popis výhry a pravidel, nezapomeň kouknout na článek níže, ve kterém ti popisujeme celou Prémii od Eurojackpotu od A do Z. A to včetně tabulky výher.

Co můžeš vyhrát?

Stejně jako v poslední Prémii Eurojackpotu, tento pátek, 30. 12., můžeš opět vyhrát nádherný apartmán. Ve hře je doslova luxusní apartmán, a to v hodnotě 20 milionů korun!

Kdo z nás by se nechtěl probudit na Silvestra jako majitel luxusního apartmánu? A samozřejmě, pokud by ti tvůj vlastní luxusní apartmán nepřišel jako dobrý nápad, pak nezapomínej, že ho vždycky můžeš proměnit v peněžní ekvivalent. A užívat si tak 20 milionů ( – 15% daň) dle vlastního přání.

Každá výhra nad 1 000 000 korun se v ČR musí dle zákona danit 15% daní.

Samozřejmě, i při téhle Prémii můžeš zároveň s apartmánem vyhrát i peněžní jackpot. Takže neváhej, a zvol si svá šťastná čísla. Níže tě čeká náš generátor náhodných čísel, který ti s tím rád pomůže!

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Jaká jsou pravidla?

Pravidla jsou stejná jako vždy, jediné, co pro účast v Prémii musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket včetně Extra 6, v hodnotě 400 korun. Pak už jen stačí sledovat výsledky na našem webu a čekat, zda budeš tím šťastlivcem právě ty! Proklik přímo k výsledkům tě čeká zde.

V případě, že sázíš online, budeš mít osmimístný kód, v případě, že jsi fanoušek offline sázení, najdeš na své fyzické sázence osmnáctimístný kód. Ten se bude v úterý losovat spolu s čísly.

Držíme ti palce!

Předchozí Prémie Eurojackpotu najdeš tady:

A tvá cesta k luxusnímu apartmánu může začít přímo tady:

Aktuální jackpot
2 374 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
85 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 200 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
12 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.