🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Kalendář Prémií od Eurojackpotu: Data, výhry a pravidla

Kalendář Prémií u Eurojackpotu.

Kalendář Prémií u Eurojackpotu.

Kalendář Prémií Eurojackpotu ti přinášíme hlavně proto, abychom ti osvětlili, o co se v této bonusové hře jedná. Takže hledáš-li informace o pravidlech, ceně tiketu či výhrách – gratuluji! Jsi na správném místě. Najdeš tady samozřejmě i tabulku letošních výher!

Tabulka výher Eurojackpotu

Tabulka výher u Eurojackpotu je jiná, než jsme zvyklí z Prémie Sportky. A to nejen cenami a daty slosování, ale také tím, jak ji Sazka každý rok prezentuje. Zatímco u Sportky víme každý rok přesně, o co se bude hrát, kolikrát bude možné danou cenu v daném roce vyhrát, a ceny se každý rok mění, u Prémie Eurojackpotu je to jinak. V Herním plánu Sazky nalezneme tabulku, která je každý rok stejná, každý rok jsou tam ty stejné ceny, a Prémie Eurojackpotu si pouze vybere, o které z nich se letos bude hrát a o které ne.

U cen, které Eurojackpot oznámí, že v daném roce můžete vyhrát, už však neznáme počet – tzn. když je v seznamu uvedeno, že se bude hrát o apartmán v Chorvatsku, my nevíme, zda za ten rok bude pouze jedno slosování o „nějaký“ apartmán v Chorvatsku nebo zda budeš 3, 4,… A kromě počtu většinou neznáme ani nominální hodnotu jednotlivých odměn, jelikož daných apartmánů je v základní tabulce výher několik, v různých nominálních hodnotách. A tak nemůžeme vědět, zda se zrovna bude hrát o apartmán za milion nebo za deset. Což je věc, kterou u Prémie Sportky víme dopředu.

Jediné pravidlo je, že v každém roce proběhne minimálně 12 slosování o ceny ze základní tabulky.

Základní tabulka výher:

Termín slosování Prémiová výhra Hodnota výher Počet výher
bude oznámen nejméně 7 dní
před Slosováním
Cesta kolem světa 500 000 – 1 000 000 Kč 1 – 50
bude oznámen nejméně 7 dní
před Slosováním
Obytný vůz 1 500 000 – 5 000 000 Kč 1 – 10
bude oznámen nejméně 7 dní
před Slosováním
Prodloužený víkend s privátním letadlem 500 000 – 1 000 000 Kč 1 – 50
bude oznámen nejméně 7 dní
před Slosováním
Luxusní vůz 1 000 000 – 5 000 000 Kč 1 – 10
bude oznámen nejméně 7 dní
před Slosováním
1 000 Kč – 20 000 000 Kč 1 – 1 000
bude oznámen nejméně 7 dní
před Slosováním
Apartmán v České republice nebo v zahraničí 7 000 000 – 20 000 000 Kč 1 – 10
bude oznámen nejméně 7 dní
před Slosováním
Zboží nebo služby 1 000 – 20 000 000 Kč 1

Tabulka odehraných letošních Prémií

Vzhledem k nepřehlednosti letošních Prémií Eurojackpotu – k tomu, kolik jich je a bude celkem, které se odehrály a které ne – si dáme ještě jednu tabulku. V této tabulce najdeš Prémie, které se již odehrály v tomto roce. To, že se o danou Prémii hrálo, nemusí nutně znamenat, že se ve slosování neobjeví znovu (viz základní tabulka výher).

Termín slosování Prémiová výhra Hodnota výher Počet výher
19. ledna 2024 Luxusní apartmán v Rakousku 10 000 000 Kč 1
16. února 2024 Luxusní apartmán v Rakousku 10 000 000 Kč 1
15. března 2024 Luxusní apartmán v Rakousku 10 000 000 Kč 1
9. dubna 2024 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 1
16. dubna 2024 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 2
23. dubna 2023 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 3
30. dubna Land Rover Defender 2 200 000 Kč 4

Prémie Eurojackpotu

Co je to bonusová hra loterie?

Je čas na základní informace – Prémie Eurojackpotu je bonusová hra loterie.

Bonusová hra loterie je hra, která se odehrává nad rámec běžné hry loterie. To, jak bonusová (doplňková) hra vypadá, a jaká má pravidla, pak záleží na jednotlivých loteriích a na typu hry. Hra může být „nárazová“ – hrát se v ojedinělých datech napříč rokem, anebo pravidelná – například jako hra Extra 6 či Šance.

Pokud je hra nárazová, pak většinou loterie vydá začátkem roku rozpis bonusových her na daný rok.

Není však tradicí ani povinností, aby každá loterie takovou bonusovou hru měla. Nicméně většina nám dnes známých loterií už takovou hru má. U Sportky je to Prémie Sportky, u zahraničního Powerballu je to zase Powerplay, a právě u Eurojackpotu se budeme bavit právě o Prémii Eurojackpotu.

Eurojackpot přináší novou prémii - o co se hraje tentokrát? | 🍀 Vyhraj

Prémie Eurojackpotu nebo Český pátek?

Pokud máš pocit, že jsi o doplňkové hře Prémie Eurojackpotu ještě neslyšel, a že to musí být novinka – pleteš se. Bonusová hra Prémie Eurojackpotu je tu s námi už léta, jen se dřív schovávala pod název Český pátek.

Svůj nový název – Prémie Eurojackpotu, získala začátkem roku 2022, kdy Eurojackpot změnil pravidla a přidal úterní slosování. Na základě úterního slosování se již doplňková hra nemohla jmenovat Český pátek, jelikož ke slosování teď již může dojít i v úterý, viz zářijové úterní slosování o luxusní SUV.

Padesát Land Roverů od Eurojackpotu.

Jak funguje Prémie Eurojackpotu?

Prémie Eurojackpotu, stejně jako všechny ostatní bonusové hry (viz výše), je hra, která se hraje nad rámec běžné hry Eurojackpotu. To znamená, že kromě hry o miliony, někdy miliardy, korun, se hraje taky o něco na víc. Většinou o nějakou věcnou cenu.

Důležité je vědět, že Prémie Eurojackpotu – narozdíl od hlavní hry Eurojackpotu, je pouze pro české hráče. Takže tvé šance na výhru jsou mnohonásobně vyšší než u hry o hlavní jackpot, do které je zapojeno další 17 zemí.

Stačí splnit pravidla a automaticky se zapojíš do slosování o výhru, která je na dané slosování Prémie Eurojackpotu vyhlášena.

 

Jaká jsou pravidla Prémie Eurojackpotu?

Pravidla jsou snadná. Ta nejdůležitější věc, kterou musíš splnit pro účast ve hře je, že si musíš podat plnou sázenku Eurojackpotu.

Plná sázenka znamená, že si vsadíš všech 6 sloupců, včetně Extra 6. V momentě, kdy si takto vyplněnou sázenku podáš, budeš automaticky zařazen do slosování.

Ačkoli si, klasicky, volíš tiket plný čísel, v doplňkové hře Eurojackpotu o zvolená čísla nejde. V Prémii se losují kódy, které se ti automaticky vygenerují na správně podané sázence. V případě offline (klasického) sázení bude kód na tvém tiketu osmnáctimístný, v případě online sázení bude mít kód míst pouze osm. Při offline sázení tento kód nalezneš na spodní části svého tiketu, v případě online sázení nalezneš svůj osmimístný kód na svém účtu, ve tvých sázenkách. Kódy se losují zároveň s čísly a to, zda jsi vyhrál nebo ne, se dozvíš nejpozději následující den.

Výhodou toho, že se u bonusové hry Prémie nelosují čísla, ale kódy je to, že v jednom slosování mohou být vylosovány jak tvé čísla, i tvůj kód. To znamená, že můžeš vyhrát jak bonusovou Prémii tak i hlavní jackpot Eurojackpotu.

Již dnes se hraje ve Sportce navíc o Škodu Kodiaq | 🍀 Vyhraj

Kód na spodní části sázenky.

Jaká je cena plného tiketu Eurojackpotu?

Cena plného tiketu je 400 korun.

Plná správně vyplněná sázenka Eurojackpotu, jak jsme si už řekli v pravidlech, obsahuje 6 vyplněných sloupečků čísel (v každém 5 čísel + 2 Euročísla) a doplňkovou hru Extra 6.

Jeden sloupeček tiketu Eurojackpot stojí 60 korun, doplňková hra Extra 6 pak stojí korun čtyřicet. V plném tiketu to znamená – 6 × sloupeček za 60 korun = 360 korun, a když k tomu přičteme ještě doplňkovou hru Extra 6 za 40 korun = 400 korun českých za plný tiket Eurojackpotu.

Je nutné dodat, že cena tiketu do hry se nemění v závislosti na tom, zda se hraje Prémie Eurojackpotu nebo ne. Plná sázenka stojí vždy stejně.

 

Správně vyplněná online sázenka Eurojackpotu.

Správně vyplněná online sázenka Eurojackpotu.

O co se běžně hraje?

Běžně se v bonusové hře Prémie Eurojackpotu hraje o věcné ceny. Většinou se jedná o nemovitosti, poukazy na zájezdy a dovolené nebo luxusní vozy.

Zřídka kdy se v odměnách Prémie může objevit i finanční cena, viz tabulka výher Prémie. Peníze z Prémie však můžeš získat ještě jedním způsobem – pokud bys vyhrál věcnou cenu, která by se ti nelíbila, nechtěl bys jí, můžeš si ji nechat proměnit na finanční ekvivalent. To znamená, že ti Sazka vyplatí peníze v hodnotě dané ceny.

 

Běžné výhry Eurojackpotu.

Běžné výhry Eurojackpotu.

Kde si mohu zkontrolovat výsledky Prémie Eurojackpotu?

Výsledky Eurojackpotu si můžeš, stejně jako jakékoli jiné výsledky loterií, zkontrolovat na našem webu. Výsledky Prémie pak samozřejmě najdeš na webu loterie Sazky.

O výhře tě také, samozřejmě, informují na pobočce. Obsluha ti po naskenování tiketu oznámí, zda jsi Prémii vyhrál nebo ne. Nezapomeň na pravidla Prémie Eurojackpotu – pokud budeš mít dostatek štěstí, může ti obsluha oznámit, že jsi vyhrál jak Prémii Eurojackpotu, tak i hlavní jackpot.

Pokud jsi věrný online verzi sázení, pak ti výhru oznámí taky notifikace z aplikace Sazky.

Výsledky Prémie na webu loterie.

Výsledky Prémie na webu loterie.

Sazka
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
220 Kč za dokončení registrace na Sportku
 • Přejdi na registraci přes tento odkaz a registruj se
 • Následně dokonči plnou registraci na herním portálu Sazka a získej bonus 220 Kč zdarma na sázení loterií
Platí pro:
Bingo a keno Bingo a keno
Loterie Loterie
Nutnost vkladu: Ano
Nové hráče
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Pravděpodobnost výhry v Prémii Eurojackpotu

Pravděpodobnost výhry v Prémii Eurojackpotu je zrádná. Nemáme totiž k dispozici reálné záznamy o tom, kolik hráčů sází – musíme si tedy vystačit s jednoduchou logikou.

Čím více plných, správně vyplněných, tiketů podáš, tím více obdržíš kódů sázenek. Čím více budeš mít kódů, tím vyšší je šance, že jeden z nich vylosují a ty vyhraješ. Je potřeba však počítat s tím, že při vyhlášení Prémie Eurojackpotu se zcela utrčitě probudí i spousta hráčů, kteří běžně nesázejí. O to víc tiketů bude ve hře a o to víc bys jich měl vsadit, pokud chceš zvednout svou šanci na výhru.

Chápu, že to teď vidíš hodně beznadějně, ale je třeba mít na paměti ještě jednu důležitou věc – v Prémii Eurojackpotu hrají pouze čeští hráči. Dalších 17 států hraje pouze hlavní hru. Tudíž, jednoduchou matematikou, přijdeme k tomu, že vsadit si víc tiketů na Prémii se oplatí, neb šance vyhrát Prémii je stále stonásobně vyšší, než získat jakoukoli cenu v hlavní hře, vzhledem k počtu zúčastněných hráčů.

Ovšem mnoha vsazenými tikety se i mnohonásobně zapojuješ do hry o hlavní jackpot, a tak stejně zvyšuješ svou šanci na něj.

Největší Prémie Eurojackpotu letošního roku

Letos nás hra o největší Prémii Eurojackpotu teprve čeká! Podle předpokladu by to měl být jeden z luxusních apartmánů v zahraničí. Stejně tomu bylo i loni, loni padla největší Prémie jen pár dní před Silvestrem, kdy Eurojackpot dal do hry luxusní apartmán v hodnotě neuvěřitelných 20 milionů korun!

Henry, Prémie Eurojackpotu

Archiv Prémií Eurojackpotu

 • Tabulka výher pro 2023

  Termín slosování Prémiová výhra Hodnota výher Počet výher
  24. ledna 2023 Apartmán v Rakousku 15 000 000 Kč 1
  14. února 2023 Víkend privátním letadlem 500 000 Kč 10
  7. března 2023 Cesta kolem světa 500 000 Kč 10
  21. března 2023 Cesta kolem světa 500 000 Kč 10
  4. dubna 2023 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 10
  11. dubna 2023 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 10
  18. dubna 2023 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 10
  25. dubna 2023 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 10
  19. května 2023 Luxusní karavan 2 500 000 Kč 1
  23. června 2023 Luxusní karavan 2 500 000 Kč 1
  14. července 2023 Luxusní karavan 2 500 000 Kč 1
  18. srpna 2023 Luxusní karavan 2 500 000 Kč 1
  15. září 2023 Apartmán v Rakousku 15 000 000 Kč 1
  17. října 2023 Miliardářský víkend 500 000 Kč 10
  7. listopadu 2023 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 1
  14. listopadu 2023 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 2
  21. listopadu 2023 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 3
  28. listopadu 2023 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 4
  29. prosince 2023 Luxusní apartmán 20 000 000 Kč 1
 • Tabulka výher pro rok 2022

  Termín slosování Prémiová výhra Hodnota výher Počet výher
  21. ledna 2022 Luxusní karavan 2 500 000 Kč 1
  11. února 2022 Apartmán v Rakousku 15 000 000 Kč 1
  11. března 2022 Apartmán v Rakousku 15 000 000 Kč 1
  29. března 2022 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 10
  5. dubna 2022 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 10
  12. dubna 2022 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 10
  19. dubna 2022 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 10
  26. dubna 2022 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 10
  24. května 2022 Luxusní karavan 2 500 000 Kč 1
  3. června 2022 Luxusní karavan 2 500 000 Kč 1
  21. června 2022 Luxusní karavan 2 500 000 Kč 1
  12. července 2022 Apartmán v Chorvatsku 15 000 000 Kč 1
  26. července 2022 Apartmán v Chorvatsku 15 000 000 Kč 1
  16. srpna 2022 Apartmán v Chorvatsku 15 000 000 Kč 1
  6. září 2022 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 5
  13. září 2022 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 5
  20. září 2022 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 5
  27. září 2022 Land Rover Defender 2 200 000 Kč 5
  11. října 2022 Apartmán v Rakousku 15 000 000 Kč 1
  25. října 2022 Apartmán v Rakousku 15 000 000 Kč 1
  13. prosince 2022 Apartmán v Rakousku 15 000 000 Kč 1
  30. prosince 2022 Apartmán 20 000 000 Kč 1

Předchozí Prémie nalezneš tady:

Často kladené dotazy

Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.