Menu

Další prémie od Eurojackpotu! Je libo letní sen v hodnotě 2 500 000 korun?

Luxusní karavan od Eurojackpotu.

Luxusní karavan od Eurojackpotu.

Teplo za okny přímo volá po nějakém dobrodružství! Už víš, kam máš v plánu vyrazit? Pokud ne, nezoufej, Eurojackpot pro tebe má plán.

Opakování je matka moudrosti, tak si pojďme na začátek shrnout pár důležitých informací – Eurojackpot je loterie, která je u nás zaštítěná sázkovou kanceláří Sazka. Tím „u nás“ myslím to, že na rozdíl od většiny jiných her, Eurojackpot překračuje hranice naší země. A je loterií, která se hraje napříč světem.

A kromě pohádkových výher, které každý týden Eurojackpot nabízí, pořádá také čas od času doplňkovou hru pod názvem Prémie od Eurojackpotu. Hru s podobným názvem a stejnými pravidly znáš i od Sportky. Výhodou doplňkové hry je, že na rozdíl od jackpotu je Prémie vždy pouze pro české hráče, takže šance na ukořistění výhry se rapidně zvyšují.

A teď po nějaké chvíli, nám eot přináší další kolo této soutěže. O co se bude hrát? Pojďme se na to spolu podívat –

O co se hraje?

O luxusní karavan v hodnotě 2 500 000 korun! A kéž by o jeden, hrajeme rovnou o tři karavany! To už za to stojí, no ne? Už zítra večer si 3 výherci budou plánovat dovolenou s novým karavanem.

A kromě téhle krásy na kolech, můžeš také samozřejmě stále vyhrát hlavní výhru. Takže kromě krásného karavanu, můžeš vyhrát také jackpot 420 milionů korun. Stačí trefit ta správná čísla…

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Pravidla hry

Pravidla doplňkové hry jsou jednoduchá, a především neustále se opakující. Stále, to jediné, co pro výhru musíš udělat, je podání plné sázenky, včetně Extra 6, v celkové ceně 400 korun, na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky.

Sázenku můžeš podat také online, v tomto případě, najdeš u svého tiketu osmimístný kód, který se bude losovat spolu s čísly. V případě, že fandíš fyzickým sázenkám, pak na svém tiketu najdeš kód osmnáctimístný, který se počítá do hry úplně stejně.

Tři výherní kódy najdeš poté na webu Sazky, a pokud se jeden z nich bude shodovat s tím tvým, pak gratulujeme, stáváš novým majitelem karavanu v hodnotě 2 500 000 korun!

První krok ke karavanu je tudy

Aktuální jackpot
405 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.