Menu

Posledních pět Land Roverů je ve hře! Zapojíš se a získáš jednoho pro sebe?

Posledních pět Land Roverů je tady! Vyhraješ si jednoho pro sebe?

Posledních pět Land Roverů je tady! Vyhraješ si jednoho pro sebe?

Září se blíží ke konci a s tím nám končí i éra Prémií. Šest ze sedmi bonusových her je dohráno, známe vítěze jednotlivých výher i finančních odměn. Koho ovšem neznáme, jsou výherci posledních pěti Land Roverů Defender! O ty si spolu totiž teprve zasoutěžíme.

Musíme všichni uznat, že loterie od Sazky září doslova nabily bonusovými hrami. Za jeden měsíc jsme tu měli hned tři Prémie od Sportky, následované čtyřmi Prémiemi od Eurojackpotu. To se jen tak nevidí!

v úterý 27. 9. 2022 se nám tato nálož bonusových her ukončí, zahrajeme si spolu, pro tentokrát, naposledy.

O co se hraje?

Jak už název článku napovídá, nebudeme hrát o nic jiného, než o posledních pět Lan Roverů Defender.

Patnáct z dvaceti těchto luxusních SUV již své majitele zná. Zbývá posledních pět aut, která se musejí rozdat. Rozdávat se budou v příštím slosování Eurojackpotu, tak u toho buď! Protože vyhrát auto v hodnotě 2,2 milionů korun, to musí zlepšit den.

Jaká jsou pravidla?

Pojďme si to zrekapitulovat, ačkoli věřím, že už je všichni známe zpaměti. To, co pro účast ve hře musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket Eurojackpotu – to je 6 sloupečků + Extra 6, v celkové hodnotě 400 korun.

A ano, víme, že 400 korun je vcelku dost, ale nezapomínej, že soutěžíš o auto v hodnotě 2 milionů korun, a navíc k němu můžeš vyhrát i aktuální jackpot, což se oplatí, ne? Pro výhru jackpotu musíš trefit šťastná čísla, ta ti pomůžeme s radostí vybrat.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Pro výhru v Prémii žádná čísla nepotřebuješ. Stačí ti správně podaný plný tiket. Na správně podaném tiketu najdeš osmi- nebo osmnáctimístný kód, podle toho, zda sázíš online nebo na pobočce. Na pobočce a fyzické sázence bude kód osmnáctimístný, na online sázence bude mít míst pouze osm.

Každopádně, ať už osm nebo osmnáct, tenhle kód se pak bude losovat spolu s čísly. A vítězných pět kódu nalezneš, po slosování, na webové stránce loterie. Nebo ti tvá výhra bude oznámena při kontrole lístku na pobočce.

Nezapomínej, že Prémie je dostupná pouze pro české hráče, takže šance je vysoká! Držíme palce.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.