Menu

Další Prémie od Eurojackpotu je tady, co můžeš vyhrát tentokrát?

Prosincová Prémie Eurojackpotu je tady!

Prosincová Prémie Eurojackpotu je tady!

Prémie od Sportky nám protkají celý prosinec. A ani tentokrát Eurojackpot nehodlá zůstat pozadu. Pojďme si spolu tedy shrnout, co můžeš vyhrát a jak se nové Prémie zúčastnit.

Sazka si opět zvedá svou bezkonkurenčnost na našem trhu. Po listopadu, který byl plný Prémií, Prémie nezastavují ani v prosinci.

Po třech Prémiích od Sportky, jsme tady zase, oznamujíc první prosincovou Prémii od Eurojackpotu. To znamená, že tady máme už čtvrtou prosincovou Prémii!

Než se vrhneme na popis výhry a pravidel, nezapomeň kouknout na článek níže, ve kterém ti popisujeme celou Prémii od Eurojackpotu od A do Z. A to včetně tabulky výher.

Co můžeš vyhrát?

Stejně jako v poslední Prémii Eurojackpotu, i tohle úterý 13. 12., můžeš opět vyhrát nádherný apartmán v Rakousku, v hodnotě 15 milionů korun!

Kdo by si nepřál takový vánoční dárek? A samozřejmě, pokud by ti tvůj vlastní luxusní apartmán nepřišel jako dobrý nápad, pak nezapomínej, že ho vždycky můžeš proměnit v peněžní ekvivalent. A užívat si tak 15 milionů ( – 15% daň) dle vlastního uvážení.

Každá výhra nad 1 000 000 korun se v ČR musí dle zákona danit 15% daní.

Samozřejmě, i při téhle Prémii můžeš zároveň s apartmánem vyhrát i peněžní jackpot. Takže neváhej, a zvol si svá šťastná čísla. Níže tě čeká náš generátor náhodných čísel, který ti s tím rád pomůže!

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Jaká jsou pravidla?

Pravidla jsou stejná jako vždy, jediné, co pro účast v Prémii musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket včetně Extra 6, v hodnotě 400 korun. Pak už jen stačí sledovat výsledky na našem webu a čekat, zda budeš tím šťastlivcem právě ty! Proklik přímo k výsledkům tě čeká zde.

V případě, že sázíš online, budeš mít osmimístný kód, v případě, že jsi fanoušek offline sázení, najdeš na své fyzické sázence osmnáctimístný kód. Ten se bude v úterý losovat spolu s čísly.

Držíme ti palce!

Další Prémie Eurojackpotu nalezneš tady:

Svou cestu k apartmánu můžeš začít hned tady:

Aktuální jackpot
405 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
66 600 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
7 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.