🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Bonusy od Korunky nyní lze využít i na stírací losy

Registrační a vkladový bonus nyní i na Stírací losy u Korunky

Registrační a vkladový bonus nyní i na Stírací losy u Korunky

Určitě všichni moc dobře víme o štědrém bonusu za registraci a vkladovém bonusu od Loterie Korunka. Tyto bonusy dostává každý nový přihlášený jako dárek na uvítanou. Málo kdo ale ví, že nyní lze bonusy využít, krom loterie, i na všechny stírací losy!

Registrační bonus a bonus za první vklad jsou dvě super nabídky, díky kterým si můžeš vyzkoušet různé hry u Loterie Korunka zdarma. Tyto bonusy získává každá nový zákazník, který splní požadované podmínky Korunky, jako je ověření totožnosti, ověření platební metody a nastavení limitů. Do této doby šly však oba bonusy využít pouze na loterie od Korunky, ale to se teď změnilo.

Pokud ještě nemáš u Korunky svůj účet, zde je tlačítko, přes které se můžeš registrovat u Korunky a ihned využít i své bonusy.

Využij své bonusy i na stírací losy

Pokud nejsi moc fanda loterií, máme pro tebe skvělou zprávu! Svůj bonus 300 Kč za registraci i za první vklad do 3000 Kč můžeš nyní využít i na jakékoliv Stírací losy od Korunky. Na výběr máš z mnoha zajímavých losů různých cen a výher. Rozšiř své sázky o stírací losy a užij si dvakrát víc zábavy.

Podívej se na pár Stíracích losů, které ti Korunka nabízí

Měj na paměti, že první bonus za registraci dostaneš v podobě Káček. To jsou věrnostní body od Korunky, které získáváš za sázení nebo právě v bonusech. Mysli na to, že tato virtuální měna se nedá ihned vybrat, ale je třeba jí nejdříve vsadit. To můžeš udělat právě buď na Loterii nebo na Stíracích losech. Případné výhry už se ti připíšou v korunách.

 

Užij si nově i Stírací losy a přejeme hodně štěstí! 🍀

Přečti si více o bonusu za registraci a vklad od Korunky

Hodnocení
90%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Alexandr Bunda

  Rád bych věděl si jsou frispiny a dají se néjak pro pláče když nemám účet a jestli vlastně mohu mít u vás účet kdyź jsem na podpoře i když já bych jim to šel sám nahlásit

  • Martin

   Ahoj Alexi,

   píšeš trochu zvláštním jazykem, moc tomu nerozumím 🙂 U nás se prozatím registrovat nemůžeš, a my ani žádné spiny nenabízíme, pouze zveřejňujeme nabídky casin. Pokud jsi na podpoře, tak nehraj. velkou pravděpodobností jsi již v registru vyloučených hráčů. Až si najdeš práci, z registru tě odstraní.

   Hezký den 🙂