🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Perfektní dárek od Sazky

Ohodnoť tento los i ty
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací los Perfektní dárek OFFLINE

 • Kup si los na jakémkoliv prodejním místě
 • Setři všechny stírací pole

V prvním herním poli označeném 1. HRA je po setření 5 VÝHERNÍCH ČÍSEL a 24 VAŠICH ČÍSEL. Každé z VAŠICH ČÍSEL, které se shoduje s některým VÝHERNÍM ČÍSLEM, vyhrává výhru pod ním uvedenou.

Ve druhém herním poli označeném 2. HRA setřeš 4 řádky, v každém řádku jsou po setření 4 herní symboly. Pokud jsou v některém řádku 3 herní symboly shodné, vyhráváš výhru ve výši peněžní částky uvedené na konci tohoto řádku.

 3.HRA obsahuje 6 samostatných herních polí označených „DÁREK 1“, „DÁREK 2“, „DÁREK 3“, „DÁREK 4“, „DÁREK 5“, „DÁREK 6“. Po setření příslušného herního pole této 3. HRY se v něm zobrazí 2 čísla a jedna peněžní částka. Pokud takto objevíš dvě shodná čísla v jednom herním poli, vyhráváš peněžní částku v něm uvedenou. Pro vyloučení pochybností je každý DÁREK samostatným herním polem a nárok na výhru z něj se posuzuje samostatně.

Vyhrát můžeš až 25 souběžných výher najednou!

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu Perfektní dárek

Naše hodnocení losu Perfektní dárek

Tento los je takový malý zázrak, vyhrává totiž v podstatě každý. To je nabídka které jen tak někdo neodolá. Hlavní cena je krásných 5 milionů korun. i vedlejší výherní pořadí obsahují výhry, které by potěšily každého. Právě tyto faktory spolu s krásným designem dělají z tohoto losu ideální dárek.

Celkové hodnocení losu

 • 91%
  Hodnocení redakce
  Martina
  Martina
  Autor hodnocení za redakci
 • 0%
  Hodnocení 0 hráčů
  Ohodnoť tento los i ty
Jak hodnotíme losy?

Stírací losy hodnotíme na základě více kritérií. Vždy projdeme kompletní podmínky losu, zkusíme si los zahrát, podíváme se na oblíbenost mezi hráči a mnoho dalších kritérií.

Design a téma
97 %
Procenta z jistiny určená na výhry
69 %
Hlavní cena, počet výher a šance na výhru
95 %
Hratelnost
88 %

Klady

 • Vyhrává každý los
 • Vysoké výhry v hlavním i vedlejších výherních pořadích
 • Skvělá pravděpodobnost na výhru

Zápory

 • Trochu vyšší cena losu
 • Dva losy z emise jsou nevýherní

O provozovateli losu

Tipsport je druhou nejdéle působící hazardní společností na našem území, hned po Sazce. Společnost byla založená v roce 1991 a v její nabídce najdeš sázkovou kancelář i online casino. Oba produkty jsou dostupné pod jedněmi přihlašovacími údaji a oba nabízejí naprosto unikátní možnosti, díky čemuž si je zákazníci nemohou vynachválit. Tipsport je tak obecně velmi populární a právem se mu přezdívá “jednička na českém trhu”.

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech