Menu

Zítřejší Prémie Eurojackpotu opět nabídne deset výher, ulovíš si jednu z nich?

Zítra nás čeká další Prémie Eurojackpotu, zkusíš své štěstí?

Zítra nás čeká další Prémie Eurojackpotu, zkusíš své štěstí?

Eurojackpot opět v akci. Další Prémie je tady, a je stejně nadupaná, jako vždycky. V tomto článku spolu podrobně koukneme na výhru, která na tebe čeká, na pravidla i cenu této doplňkové hry.

Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
87 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Sazka a její Eurojackpot jsou k nezastavení. Po dvou týdnech od poslední Prémie Eurojackpotu tady máme hned další z nich. Pojď si s námi zítřejší Prémii rozebrat. O co se tentokrát hraje?

Dřív než se pustíme do článku, připnu Ti sem článek, ve kterém najdeš všechny podrobnosti a informace o Prémiích Eurojackpotu, které by tě mohly zajímat.

O co se bude hrát tentokrát?

V úterý 21. 3. 2023, tedy už zítra, si zahrajeme o další z velkých výher Eurojackpotu. Opět to bude odměna hned pro deset hráčů, stejně jako posledně. Ona je to totiž naprosto stejná výhra jako posledně.

I zítra tedy hrajeme o deset cest kolem světa! Deset cest kolem světa, které jsou opět, stejně jako vždy, určeny pouze pro české sázející. To samozřejmě znamená, že šance na výhru je poměrně vysoká.

Výhra je vymyšlena tak, že dostaneš poukaz na půl milionu korun a je jen na tobě, jak si cestování naplánuješ. Pojďme spolu tedy kouknout na pravidla.

Pravidla Prémie

Ani tentokrát tě nepřekvapím, jelikož pravidla Prémie zůstávají stále stejná. To znamená, že jediné, co pro výhru jedné z cest okolo světa musíš udělat je vsadit si plný tiket Eurojackpotu včetně Extra 6. To znamená vsadit si tiket v celkové hodnotě 400 korun.

U této doplňkové hry Eurojackpotu se losuje kód, který se ti automaticky vygeneruje při zaplacení sázenky. V případě online sázení, budeš mít kód osmimístný, kdežto v případě klasického sázení tvůj kód bude mít míst osmnáct. Ovšem nejde o délku kódu, nýbrž o jeho složení, pokud budeš mít štěstí, a padne ti na sázenku kód, který bude vylosován, pak gratulujeme!

Minulé Prémie Eurojackpotu najdeš tady:

Tvá cesta kolem světa může začít tady:

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
121 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.