Menu

Už zítra si můžeš zahrát o valentýnskou prémii od Eurojackpotu!

Valentýnská Prémie od Eurojackpotu je tady!

Valentýnská Prémie od Eurojackpotu je tady!

Už zítra si hrajeme další z mnoha Prémií, tentokrát od Eurojackpotu. Ano, Eurojackpot má opět v plánu nám zpříjemnit úterý a ne ledajaké úterý, zítra máme totiž Valentýn. A k takovému svátku se přeci hodí jej náležitě oslavit. Co si pro tebe na 14. 2. připravil Eurojackpot?

Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
87 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Valentýn, takový rozporuplný svátek… Někdo ho slaví, někdo ne, někdo ho nesnáší a jiný miluje. Ale to není důvod, proč jsme tady, důvod, proč jsme tady, je, že milujeme loterie a hry. A tak bez ohledu na to, jaký se tím slaví svátek, pojďme si spolu užít především to, co nám Eurojackpot nabízí.

Tím je nová Prémie Eurojackpotu! A tentokrát, stejně jako jindy, opět stojí za to! Kdyby tě zajímaly jakékoli podrobnosti o této doplňkové hře u loterie Eurojackpot, neváhej se mrknout na článek níže, v něm ti popisujeme každý detail, který o této hře potřebuješ vědět.

O co se bude hrát tentokrát?

Už zítra, v úterý 14. 2. 2023, si spolu zahrajeme o romantický výlet. Když říkám výlet, mám na mysli sakra luxusní výlet. Výlet, na který pravděpodobně už nikdy nezapomeneš.

Zítra totiž budeme hrát o deset romantických víkendů, na který se svou polovičkou poletíš privátním letadlem! Jen vy dva a letadlo jen pro vás. Co pro tuhle skvělou odměnu musíš udělat?

Pravidla Prémie

Inu, a jaká že jsou pravidla Prémie? Stejná jako vždy! Jediné, co pro výhru jednoho z deseti víkendů musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket Eurojackpotu. V celkové hodnotě 400 korun.

A byť ti, stejně jako vždy, rádi poradíme s výběrem šťastných čísel, pomocí generátoru náhodných čísel. Tak nezapomeň, že u Prémie o zvolená čísla nejde.

U bonusové hry Eurojackpotu se losuje kód, který se ti automaticky vygeneruje při podání sázenky. V případě, že jsi fanda online sázení, budeš mít kód osmimístný, pokud zůstáváš věrný offline sázení, pak najdeš na svém tiketu kód osmnáctimístný. Ovšem nejde o délku kódu, nýbrž o jeho složení, pokud budeš mít štěstí, a padne ti na sázenku kód, který bude vylosován, pak gratulujeme!

Můžeš začít balit na víkend!

A pokud budeš mít dvojnásobné štěstí, pak můžeš vyhrát, jak romantický víkend, tak i jackpot! Zítra hrajeme o 711 milionů korun, a to by se hodilo, ne?

Budeme ti držet palce, tak zítra v osm, nezapomeň.

Minulé Prémie Eurojackpotu jsme si pro tebe nachystali tady:

A tady zase, pro tebe máme začátek tvé cesty k víkendu s privátním letadlem:

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.