Menu

Získej 20 otoček zdarma a zahraj si s bizony u Forbesu!

Užij si atmosféru americké prérie u Forbesu!

Užij si atmosféru americké prérie u Forbesu!

Forbes ti přináší možnost vydat se na dobrodružnou cestu americkou prérií plnou bizonů, a to přímo ze svého obývacího pokoje. Stačí splnit jednoduché podmínky a získáš 20 otoček zdarma na hře Buffalo 50 od Endorphiny. Nech se unést divokou atmosférou a užij si hru na plno!

Jak se dostat mezi bizony?

  • Akce platí pouze pro registrované hráče
  • Přihlas se u Forbesu a vstup do bonusového kalendáře
  • Vstup do akce tlačítkem „CHCI VOLNÁ ZATOČENÍ“
  • Následně protoč 250 Kč na svých oblíbených automatech
  • Poté obdržíš 20 FS na hru Buffalo 50 od Endorphiny
  • Nabídka je platná do dnešní půlnoci

Představ si, že stojíš na prahu dobrodružství, kde tě čeká cesta do srdce americké prérie plné divoké zvěře . Ve Forbesu se ti naskýtá jedinečná příležitost vstoupit do této atmosféry plné vzrušení a získat 20 otoček zdarma na hře Buffalo 50. Aby se ti podařilo tuto cestu zahájit, je třeba splnit několik jednoduchých kroků.

Prvním krokem na tvé cestě za dobrodružstvím je přihlášení do tvého účtu ve Forbesu. Pokud ještě účet nemáš, neváhej se zaregistrovat a získat tak uvítací bonus v hodnotě 50 otoček zdarma.

Po přihlášení navštiv bonusový kalendář. V bonusovém kalendáři najdeš nabídku pro dnešní den, která ti umožní získat 20 otoček zdarma na hře Buffalo 50. Pro aktivaci nabídky stačí kliknout na tlačítko „Chci volná zatočení“.

Nyní je čas na akci! Vyber si libovolný automat ve Forbesu, který tě zaujme, a protoč na něm minimálně 250 Kč. Můžeš si vybrat jakýkoli automat podle svého gusta, takže si tento krok skutečně užij.

Po splnění této jednoduché podmínky máš konečně nárok na slibovaných 20 otoček zdarma na hru Buffalo 50!

Nezapomeň, že tato nabídka je platná pouze pro hráče s plně verifikovaným účtem a je k dispozici pouze do dnešní půlnoci.

Nech se pohltit atmosférou ponuré skalnaté přírody a užij si každý moment na této výpravě za dobrodružstvím, a kdo ví, možná právě ty budeš ten, kdo si odnese nejen nezapomenutelné zážitky, ale i velké výhry!

Automat Buffalo 50

Tento automat Buffalo 50 přináší klasický zážitek s pěti válci a nabízí bohatých 50 výherních linií, na kterých mohou hráči tvořit výherní kombinace symbolů podle výsledků jednotlivých zatočení. Máš možnost aktivovat libovolný počet těchto výherních linií, přičemž sázky se pohybují v širokém rozmezí od 0,01 do 50 kreditů na linii.

Výhry jsou přiznávány za sekvence shodných symbolů umístěných na aktivních výherních liniích. Tyto kombinace se vyhodnocují zleva doprava, začínají u prvního válce, a hodnoty výher se pohybují od násobků 5 až do 1000 násobku sázky na linii. Je možné získat více výherních kombinací během jediného spinu. Hra také nabízí bonusovou funkci, která umožňuje po každém výherním spinu pokusit se zdvojnásobit výhru. V tomto kole je cílem vybrat z obrácených karet takovou, která hodnotově převyšuje kartu dealera.

Buffalo 50

 

Přejeme ti příjemnou zábavu.🦌 🦅

Veškeré bonusy u Forbesu:

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
97 %
Jednoduchost získání
98 %
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.