🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Vyhrajte Ferrari… Nové stírací losy na internetu!

Taky máte rádi ten adrenalin, když stíráte losy a doufáte v nějakou tu výhru? Já ten pocit přímo miluji, ovšem dnes jsem na lottolandu zažil naprosto jiný pocit. Poprvé v životě jsem stíral los o svoje vysněné auto (Ferrari) a můj srdeční tep byl snad dvakrát vyšší než u klasických stíracích losů, kde se hraje o peněžitou výhru.

Vyhraj ferrari na lottolandu

Lottoland dnes vydal novou sérii stíracích losů a nazval ji „DreamCar“, což v překladu znamená vysněné auto. Nevím jak ostatním, ale mě se teda trefili do mého gusta! Jak už napovídá název v těchto losech nehrajete pouze o peněžitou výhru, ale hrajete i o věcnou cenu v podobě auta.

Nové stírací losy DreamCar na Lottolandu

Nová série losů obsahuje celkem tři stírací losy, se všemi losy hrajete o drahé a nadupané auta. Tak se na ně pojďme podívat:

DreamCar VW Golf TSI

vyhraj VW Golf TSI s losem na lottolandu S prvním a zároveň nejlevnějším losem můžete vyhrát auto VW Golf TSI v hodnotě 900 000 Kč a navíc 150 000 Kč v hotovosti a to za pouhých 75 Kč! Povědět někomu, že vás takové krásné auto vyšlo pouze na 75 Kč, tak vám nebude věřit a ještě by vás označil za blázna.

Cena stíracího losu: 75 Kč

Šance na výhru: 1 : 700 000

DreamCar Porsche 911 Carrera

Porsche 911 Carrera - los na lottolandu Porshe za 150 Kč?! Kdybych vám toto nabídl na ulici, řeknete si, že musím být blázen, ale opravdu nejsem. Za 150 Kč můžete vyhrát Porsche 911 Carrera v hodnotě 3 500 000 Kč a k tomu navíc ještě na ruku 750 000 Kč! Hned by se jezdilo do práce líp s 272 kW pod kapotou.

Cena stíracího losu: 150 Kč

Šance na výhru: 1 : 1 900 000

DreamCar Ferrari 488 GTB

DreamCar Ferrari 488 GTB - stírací los lottoland

Se třetím losem hrajete o Ferrar 488 GTB v hodnotě 7 500 000 Kč a peněžní odměnu 1 500 000 Kč. Takové auto už by vaši sousedi nejspíš těžko rozdýchali, na druhou stranu věřím, že by vás určitě netrumfli. S tímto miláčkem, který nabere rychlost z nuly na sto za pouhé tři vteřiny, by vás určitě nikdo nepřehlédl a věřím, že byste jste ulovili každou holku na kterou byste si ukázali.

Cena stíracího losu: 300 Kč

Šance na výhru: 1 : 3 000 000

Podmínky pro převzetí auta od Lottolandu

 • Do České republiky bude první cena dodána se zaplacenou daní z přidané hodnoty, avšak maximálně ve výši 20 %, ale veškeré další náklady (doplatek DPH/další daně/dovozní cla v cílové zemi/zemi konečné registrace) si hradí výherce první ceny sám.
 • Výherce musí poskytnout Lottolandu kopii svého cestovního pasu k ověření identity, musí uvést svůj věk a také prokázat, že byl nákup proveden jeho platební kartou.
 • Finanční alternativa: Pokud byste si nepřáli auto, stačí zažádat o finanční alternativu, Lottoland by vám vyplatil 80 % ceny vozu.
 •  Poskytnout fotografii s autem pro použití při marketingových a PR akcích promotéra ve spojení se soutěží.

Doufám, že se vám bude dařit a nějaké to auto tady přibude v komentářích!

Hrajte online losy u licencovaných společností

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Jirka

  Nestírej stírací losy, kup si vánoční loterii kámo 😀 😀 čenta quadro míléédooos 😀 😀 výhry 63 miliard kč, to je něco 😀

 • Martin Král

  Koukl jsem na video od ScratchingCardsCZ a měl jsem teda větší štěstí, ale fáro to nebylo no 😀

 • Vojtěch L.

  Nevyhrál jsem ferrari, ale jsem 630 v plusu 😀

  • Ondřej Krejčí

   Gratuluji 😉

 • Martin Čermák

  Hned si půjdu zahrát o toho Golfa, Ferrari bych asi neuživil 😀