🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Šťastná hvězda

Ohodnoť tento los i ty
100%

Stírací los Šťastná hvězda od Tipsportu. Vánočně laděný los se dvěma hrami, který může pod stromeček přinést až 7 milionů. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací los Šťastná hvězda OFFLINE

Los obsahuje 2 hrací pole zakrytá neprůhlednou stírací vrstvou. První herní pole je označeno jako “Hra šťastná hvězda” a druhé pole jako “Adventní hra”.

Hra “Šťastná hvězda”:

Po setření stírací vrstvy se v poli objeví 24 herních symbolů. Pokud v tomto poli najdete 5 stejných symbolů, vyhráváte výhru podle tabulky výher, která je uvedena na losu pod tímto polem.

Hra “Adventní hra”:

Po setření stírací vrstvy se v poli objeví 4 herní symboly. Pokud v tomto poli najdete symbol Šťastné hvězdy, vyhráváte částku uvedenou pod tímto symbolem.

Výplata výher OFFLINE

Tvou výhru si můžeš vybrat na různých místech. Zaleží na tom, jaký finanční obnos jsi vyhrál. Na webu Loterie korunky zvol kategorii své výhry nebo zavolej na +420 311 633 179 pro obdržení výhry nad 250 000 Kč.

výplata výher loterie korunka

 

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu Šťastná hvězda

Naše hodnocení losu Šťastná hvězda

Celkově je los „Šťastná hvězda“ atraktivní volbou pro hráče, kteří hledají vysokou hlavní výhru a přijatelnou šanci na výhru menších částek.

Celkové hodnocení losu

 • 90%
  Hodnocení redakce
  Anežka
  Anežka
  Autor hodnocení za redakci
 • 100%
  Hodnocení 1 hráčů
  Ohodnoť tento los i ty
  100%
Jak hodnotíme losy?

Stírací losy hodnotíme na základě více kritérií. Vždy projdeme kompletní podmínky losu, zkusíme si los zahrát, podíváme se na oblíbenost mezi hráči a mnoho dalších kritérií.

Design a téma
85 %
Procenta z jistiny určená na výhry
66 %
Hlavní cena, počet výher a šance na výhru
70 %
Hratelnost
80 %

Klady

 • Vánoční dárek

Zápory

 • Pouze papírová verze

O provozovateli losu

Korunka je loterijní společnost provozovaná Tipsportem, největší sázkovou kanceláří a online casinem na českém trhu. Korunka své loterijní hry nabízí už od roku 1997. Za tu dobu se přitom dokázala vyprofilovat v jednu z nejoblíbenějších loterijních společností v ČR. Její specialitou jsou levné loterie, díky nimž si za pár korun můžeš přijít k život měnící výhře. V nabídce Korunky si však vybere úplně každý!

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech