🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Třetí ze čtyř soutěžních úterý je tady! Série Prémií Eurojackpotu pokračuje

Třetí dubnová Prémie je tady.

Třetí dubnová Prémie je tady.

Ani třetí úterý nezastavujeme v tomhle přehledu dubnových Prémií Eurojackpotu nezastavujeme. Už třetí týden v řadě si spolu zahrajeme doplňkovou hru jedné z nejoblíbenějších loterií v Česku, jdi připraven?

Sazka šílí! Tedy Sazka asi ne, spíš jedna z loterií, které Sazka spravuje, Eurojackpot šílí. Nebo tedy minimálně jeho Prémie Eurojackpotu se zbláznily. Už třetí týden v řadě si jednu z Prémií zahrajeme! Avšak dřív, než ti o tom povím cokoli víc, mrkni níže na článek, který jsem pro tebe sepsala.

Najdeš v něm všechny informace, které o Prémiích od Eurojackpotu potřebuješ vědět!

O co se hraje?

V úterý 18. 4. hrajeme třetí ze čtyř dubnových Prémií a naprosto stejně, jako v předcházejících dvou, i tentokrát budeme hrát o Land Rovery Defender. A tentokrát to bude hned pro tři hráče.

Stejně jako každá Prémie Eurojackpotu, i tato Prémie je pouze pro české hráče. To znamená, že tvá šance na výhru je vyšší než obvykle. A navíc, stejně jako vždy i tohle úterý, můžeš kromě Prémie vyhrát také jackpot. Kdyby sis tak nevěděl rady, jaká čísla do hlavní hry zvolit, nechám ti tady náš generátor náhodných čísel, ten ti rád pomůže.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Co musíš pro výhru udělat?

Jeden plný tiket. Tak daleko jsi od nového auta. Teda od jednoho ze tří aut. Jeden jediný plný tiket v hodnotě 400 korun. Plný tiket u Eurojackpotu obsahuje 6 sloupečků (6×60 Kč) a doplňkovou hru Extra 6, v hodnotě 40 korun.

Jeden tiket pro tebe znamená jednu šanci na výhru auta. Čím více správně vyplněných sázenek vsadíš, tím větší budeš mít šanci, že jedna z nich bude vylosována.  Každá z tvých sázenek totiž bude mít vlastní číslo sázenky/sázky, které se bude losovat spolu s hlavními čísly. V závislosti na tom, jak si rád sázíš – online nebo offline, bude mít tvá sázenka číslo buď osmimístné anebo osmnáctimístné. Na jeho délce však nezáleží, záleží pouze na složení kódu a my ti přejeme, aby právě to tvé bylo to výherní.

Minulé Prémie Eurojackpotu najdeš tady:

Tvá šance na nové auto začíná teď a tady:

Aktuální jackpot
88 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.