Menu

V pořadí už třetí milionový pátek od Sportky je tady! Budeš jeho součástí?

Třetí letní milion je tady!

Třetí letní milion je tady!

Do víkendu můžeš být milionářem. Že nevěříš? Stačí si dnes, v pátek 16. 6., podat plný tiket Sportky v hodnotě 220 Kč a jsi ve hře o milionovou výhru!

Sportka své milionové léto nezastavuje, naopak, celá akce teprve začíná. Prémie Sportky ti dnes přináší třetí z desíti milionových pátků a dřív, než se pustíme do podrobností, tak ti tady nechám článek, ve kterém najdeš všechny podrobnosti, které by tě mohly o této doplňkové hře zajímat.

Co ti dnešek může přinést?

Stejně jako minulý pátek, tak i dnes, můžeš u Sportky vyhrát milion korun. Stejně tomu bude i příští pátek, i ten další, a ten další…

Kromě bonusového milionu můžeš stále vyhrát i jakékoli pořadí hlavní hry. Proto neváhej a využij náš generátor náhodných čísel, třeba ti pomůže vybrat právě ta šťastná, která ti domů přinesou milionů mnohem víc.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Pravidla milionového pátku

Pravidla dnešní akce jsou stejná, na jaké jsi zvyklý u každé Prémie Sportky. Jediné, co pro účast ve hře musíš udělat je vsadit si plný tiket včetně Šance a pak už jen čekat, zda bude vylosován zrovna tvůj tiket.
Nezáleží na tom, zda si vsadíš online nebo na své oblíbené pobočce, ať už tak nebo tak, stačí mít správně vyplněný tiket v hodnotě 220 korun a jsi ve slosování o milion korun!

Předchozí Prémie milionového léta najdeš tady:

Svůj třetí letní milion můžeš ulovit zde:

Aktuální jackpot
3 032 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
62 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.