Menu

Poslední červencový milion je tady! Ulovíš si jej?

Devátý milionový pátek je tady!

Devátý milionový pátek je tady!

Je tady tvá další šance stát se milionářem, už dnes večer u Sportky se totiž bude konat další Prémie Sportky a právě ty můžeš být jejím vítězem. Devátý z desíti milionových pátků se děje již dnes - 28. 7. 2023!

Předposlední akce milionového léta od Sportky je tady! Dřív než se podíváme na to, jaká konkrétní pravidla musíš dnes splnit, se nezapomeň mrknout níže – na připnutý článek, ve kterém najdeš všechny podrobnosti o Prémii Sportky jako takové.

Zúčastni se honby za předposledním letním milionem…

Aktuální jackpot
121 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O co se dnes hraje?

S posledním červencovým pátkem 28. 7. je tady i tvá předposlední šance na páteční bonusový milion korun – další letní Prémie Sportky.

Samozřejmě, že stejně jako vždy, i tentokrát se hraje kromě bonusového milionu také o hlavní výhru. Ta opět sahá pěkně vysoko a pro její ulovení musíš uhodnout 6 hlavních čísel a jedno doplňkové číslo. S těmi ti ovšem dokážeme poradit také, proto pokud bys chtěl pomoci s výběrem čísel do hlavní hry, pak neváhej využít náš generátor náhodných čísel níže.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Jak se zapojit do hry?

Tak jednoduše, jak jen to jde – stačí si vsadit plnou sázenku Sportky a jsi ve hře. Nic více, nic méně. Každá správně vyplněná plná sázenka Sportky má svůj jedinečný kód, který bude zapojen do slosování o tento bonusový milion korun. Pokud tedy chceš mít vyšší šanci na výhru, stačí si jednoduše vsadit více sázenek.

Správně vyplněná sázenka Sportky obsahuje 10 sloupečků se 6 čísly a doplňkovou hru Šance. Taková sázenka tě vyjde na 220 korun a bude mít na sobě osmnáctimístný kód, který bude zařazen do slosování. V případě, že jsi fanoušek spíš online sázení, pak na své online sázence najdeš kód pouze s osmi čísly. Na délce kódu však nezáleží, záleží pouze na tom, zda na něm budou ona šťastná čísla. No a my ti už teď držíme palce, aby se na tebe usmálo štěstí a ten právě tvůj kód byl ten výherní!

Přechozí milionové pátky najdeš tady:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.