Menu

Milionové léto končí, ulov si poslední letní milion korun!

Poslední letní milion je tady!

Poslední letní milion je tady!

Bylo to dlouhé, bylo to krásné, ale všechno jednou končí. A to i milionové léto Sportky. Staneš se posledním, desátým, milionářem letošního léta? Teď je tvá poslední šance, tak ji nepromeškej a pojď zkusit své štěstí!

Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Loterie od Sazky opět nezklamaly a rozjely to ve velkém. Milionové léto Sportky nás doprovázelo nádherných deset pátků, přičemž dnes, v pátek 4. 8., nastává onen poslední, desátý, milionový pátek.

Pojďme se spolu podívat, o co se dnes u Sportky bude hrát a co pro výhru musíš udělat. Avšak dřív než se na to vrhneme ti sem dáme článek, ve kterém najdeš dopodrobna rozepsané všechny informace, které o této doplňkové hře potřebuješ vědět.

Ulov si poslední bonusový milion od Sportky!

Aktuální jackpot
121 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O co se dnes hraje?

Hraje se o poslední letní milion. Deset týdnů uteklo a dnes nás čeká poslední soutěž o bonusový milion korun. Pojď se s námi mrknout na video a hned po něm na pravidla, která tě mohou dovést k milionářskému životu.

Jak si ulovit poslední letní milion?

Naprosto jednoduše. Na webu Sazky si najdi Sportku a otevři si online sázenku, nebo (pokud upřednostňuješ tradiční způsob sázení) si dojdi na svoji oblíbenou pobočku a vezmi si sázenku fyzickou. Ať tak, či tak – sázenku kompletně vyplň. Vsaď si deset sloupečků se šesti čísly a nezapomeň na doplňkovou hru s názvem Šance. Správně vyplněnou sázenku potvrď, případně předej obsluze a zaplať. No a jsi ve hře! Tak jednoduché to dnes je.

Každá správně vyplněná plná sázenka bude zařazena do slosování o dnešní bonusový milion a o tom, zda se milionářem staneš zrovna ty, rozhodne jedinečný kód, který bude vylosován spolu s čísly z hlavní hry. Pokud se vylosovaný kód bude shodovat právě s tím tvým, tak ti gratulujeme, jsi milionář!

Předchozí milionové pátky najdeš tady…

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.