Poslední letní milion je tady!

Poslední letní milion je tady!

Bylo to dlouhé, bylo to krásné, ale všechno jednou končí. A to i milionové léto Sportky. Staneš se posledním, desátým, milionářem letošního léta? Teď je tvá poslední šance, tak ji nepromeškej a pojď zkusit své štěstí!

Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
95 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Loterie od Sazky opět nezklamaly a rozjely to ve velkém. Milionové léto Sportky nás doprovázelo nádherných deset pátků, přičemž dnes, v pátek 4. 8., nastává onen poslední, desátý, milionový pátek.

Pojďme se spolu podívat, o co se dnes u Sportky bude hrát a co pro výhru musíš udělat. Avšak dřív než se na to vrhneme ti sem dáme článek, ve kterém najdeš dopodrobna rozepsané všechny informace, které o této doplňkové hře potřebuješ vědět.

Ulov si poslední bonusový milion od Sportky!

Aktuální jackpot
57 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O co se dnes hraje?

Hraje se o poslední letní milion. Deset týdnů uteklo a dnes nás čeká poslední soutěž o bonusový milion korun. Pojď se s námi mrknout na video a hned po něm na pravidla, která tě mohou dovést k milionářskému životu.

Jak si ulovit poslední letní milion?

Naprosto jednoduše. Na webu Sazky si najdi Sportku a otevři si online sázenku, nebo (pokud upřednostňuješ tradiční způsob sázení) si dojdi na svoji oblíbenou pobočku a vezmi si sázenku fyzickou. Ať tak, či tak – sázenku kompletně vyplň. Vsaď si deset sloupečků se šesti čísly a nezapomeň na doplňkovou hru s názvem Šance. Správně vyplněnou sázenku potvrď, případně předej obsluze a zaplať. No a jsi ve hře! Tak jednoduché to dnes je.

Každá správně vyplněná plná sázenka bude zařazena do slosování o dnešní bonusový milion a o tom, zda se milionářem staneš zrovna ty, rozhodne jedinečný kód, který bude vylosován spolu s čísly z hlavní hry. Pokud se vylosovaný kód bude shodovat právě s tím tvým, tak ti gratulujeme, jsi milionář!

Předchozí milionové pátky najdeš tady...

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.
Zavřít
Zavřít