Menu

Osmá letní Prémie Sportky je tady!

Osmý letní milion Sportky je tady!

Osmý letní milion Sportky je tady!

Je tady další prázdninový pátek a to znamená co? Že osmý letní milion u Sportky už na tebe čeká. Pojď se s námi podívat na to, jak se můžeš této doplňkové hry zúčastnit a získat tak šanci stát se milionářem.

Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O co se hraje?

Sportka od Sazky nezastavuje a s ní ani její doplňková hra! Ta ti přináší již osmou z desíti letních Prémií Sportky, které se letos odehrávají v rámci Milionového léta. Spolu s osmou letní Prémií se zítra, samozřejmě, také hraje o osmý letní milion. A jeden takový milion na zpříjemnění léta by se hodil, nemyslíš?

 

O osmý letní milion si můžeš se Sportkou zahrát již dnes, v pátek 21. 7. ve 20:00. Tak na nic nečekej a jdi vyplnit svůj šťastný tiket!

Co pro výhru Prémie musíš udělat?

Jako již tradičně – skoro nic. Vlastně, jediné, co ti stačí udělat je to, že si vsadíš plný tiket loterie Sportky včetně Šance, v celkové ceně 220 korun. Podáním správně vyplněného tiketu se následně automaticky zařadíš do slosování o letní Prémii.

Sázenku můžeš podat tak, jak je to nejvíce libo tobě – online, i fyzicky v tvé oblíbené pobočce. Pokud si budeš sázet fyzickou sázenku, pak na ní po vsazení objevíš osmnáctimístný kód, zatímco v případě online sázení bude mít tento kód pouze osm míst.

Nezáleží však na délce kódu, záleží pouze na jeho složení. A tak, pokud se tvůj kód bude shodovat s tím na našem webu a webu Sazky, tak ti gratulujeme! Stal ses milionářem.

Začni svou snahu o nový karavan hned tady u nás:

Aktuální jackpot
634 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
13 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.