🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Maxi Veselá zvířátka

Ohodnoť tento los i ty
100%

Stírací los Maxi Veselá zvířátka 3 od Tipsportu. Psi jsou nejlepší přátelé člověka. Třeba vám některý přinese hlavní výhru milion korun. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát Maxi Veselá zvířátka OFFLINE?

 • Zakup si los na některém z prodejních míst
 • Setři hrací pole
 • Zkontroluj jestli se výherní číslo shoduje s některým z Vašich čísel

Los obsahuje jedno hrací pole. Horní část tohoto pole je označena jako „VÝHERNÍ ČÍSLA“ a dolní část jako „VAŠE ČÍSLA“. Po setření se v horní části pole objeví pět „Výherních čísel“ a v dolní části pole se objeví dvacet jedna „Vašich čísel“.

Pokud se v části pole nazvané „VAŠE ČÍSLA“ objeví číslo, které se shoduje s některým výherním číslem, vyhráváš částku uvedenou pod tímto číslem. Na jednom Losu může vzniknout nárok až na deset souběžných výher.

Výplata výher OFFLINE

Tvou výhru si můžeš vybrat na různých místech. Zaleží na tom, jaký finanční obnos jsi vyhrál. Na webu Loterie korunky zvol kategorii své výhry nebo zavolej na +420 311 633 179 pro obdržení výhry nad 250 000 Kč.

výplata výher loterie korunka

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu Maxi Veselá Zvířátka

Naše hodnocení losu Maxi Veselá zvířátka

Los „MAXI Veselá zvířátka“ nabízí kombinaci atraktivního designu, vysoké pravděpodobnosti výher a velkorysého fondu na výhry. Je navržen tak, aby poskytl zábavnou a napínavou zkušenost s jasnými pravidly a přiměřenou šancí na výhru.

Celkové hodnocení losu

 • 85%
  Hodnocení redakce
  Anežka
  Anežka
  Autor hodnocení za redakci
 • 100%
  Hodnocení 1 hráčů
  Ohodnoť tento los i ty
  100%
Jak hodnotíme losy?

Stírací losy hodnotíme na základě více kritérií. Vždy projdeme kompletní podmínky losu, zkusíme si los zahrát, podíváme se na oblíbenost mezi hráči a mnoho dalších kritérií.

Design a téma
89 %
Procenta z jistiny určená na výhry
63 %
Hlavní cena, počet výher a šance na výhru
80 %
Hratelnost
95 %

O provozovateli losu

Korunka je loterijní společnost provozovaná Tipsportem, největší sázkovou kanceláří a online casinem na českém trhu. Korunka své loterijní hry nabízí už od roku 1997. Za tu dobu se přitom dokázala vyprofilovat v jednu z nejoblíbenějších loterijních společností v ČR. Její specialitou jsou levné loterie, díky nimž si za pár korun můžeš přijít k život měnící výhře. V nabídce Korunky si však vybere úplně každý!

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech