Menu

Na řadě je sedmý milionový pátek Sportky! Zúčastníš se?

Další letní Prémie Sportky je tady!

Další letní Prémie Sportky je tady!

Sedmý milionový pátek v řadě je tady! Pojď se s námi podívat na to, co musíš udělat, abys mohl ulovit druhý červencový milion.

Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

S druhým červencovým pátkem je tady i sedmá letní Prémie od Sportky. Ta ti, stejně jako ve všech předchozích případech, slibuje účast v losování o bonusovou výhru, pokud splníš všechna pravidla!
Avšak dřív, než se podíváme na to, jaká konkrétní pravidla to jsou, tak se nezapomeň mrknout níže, kde máš připnutý článek, ve kterém najdeš všechny podrobnosti o Prémii Sportky jako takové.

O co se dnes hraje?

Hraje se o další z deseti letních milionů a dnes, v pátek 14. 7., nás čeká milionový pátek číslo sedm. Při splnění pravidel tak, kromě desítek milionů korun čekajících v hlavní hře, můžeš vyhrát také další milion korun jako bonus!

Pokud bys chtěl pomoci s výběrem čísel do hlavní hry, pak neváhej využít generátor náhodných čísel níže. Pamatuj, že pro výhru Prémie žádná čísla nelosuješ, losován je kód na tvé sázence, který je předurčený.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Jak zapojit svůj kód do hry?

Naprosto jednoduše! Ono totiž jediné, co pro účast ve hře o milion musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket Sportky, a to včetně Šance. Po vsazení správně vyplněné sázenky, objevíš na její dolní části osmnáctimístný kód, který se dnes večer bude losovat spolu s čísly. V případě, že jsi spíše fanouškem online sázení, pak najdeš na své online sázence pouze osmimístný kód.

Nezáleží na délce kódu, záleží pouze na jeho složení, a pokud tvůj kód bude složen z těch správných čísel a písmen, pak se rozhodně uvidíš na naší stránce s výsledky! A v případě, že se tak stane, ti moc gratulujeme – je z tebe milionář!

Minulé milionové pátky najdeš tady:

Na nic nečekej a vsaď si rovnou tady u nás:

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
121 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.