Menu

První listopadová Prémie Eurojackpotu je tady!

Prémie Eurojackpotu 15. 11.

Prémie Eurojackpotu 15. 11.

Jen čtyři dny po Prémii Sportky jsme tady zase! S Prémií Eurojackpotu, jsi připraven na další bonusovou výhru, která může být tvoje? Pojďme se podívat, co můžeš vyhrát už tohle úterý!

Eurojackpot nelení a mílovými kroky dohání Sportku a její Prémii. Myslím, že se celý listopad máme na co těšit. Uvidíš, že neuteče ani delší chvíle a budeme tu zase, s další Prémií. Co na to říct, inu, Sazka a její loterie nás nešetří!

Opět, než začneme, odkážu tě na článek níže, tam najdeš všechny podrobnosti, které o bonusové hře Prémie potřebuješ vědět. Najdeš tam od pravidel, přes tabulku výher, až po historii této bonusové hry.

O co se hraje tentokrát?

V úterý 15. 11. si můžeš zahrát o prémiovou výhru v hodnotě 15 milionů korun! Tento týden si můžeš zpříjemnit nádherným apartmánem v Rakousku, který může být už v úterý jen a jen tvůj.

Nezapomínej, že kromě apartmánu můžeš vyhrát i miliony, které jsou v jackpotu! Stačí splnit pravidla, mezi které patří ti vsadit si plný tiket. Tak neváhej využít náš generátor náhodných čísel, pro nalezení těch svých šťastných, které ti dopomohou sáhnout si na milionovou výhru.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Jak můžeš vyhrát?

Pravidla jsou pořád stejné a pořád stejně jednoduché! Tak pojďme na to…

Jediné, to nejhlavnější, pravidlo, které se nemění, je – že si musíš vsadit plnou sázenku včetně Extra 6. To jediné stačí k tomu, aby ses účastnil bonusové hry.

Na správně vsazeném, fyzickém, tiketu nalezneš na dolní části osmnáctimístný kód, při online sázení nalezneš osmimístný kód na své online sázence. Tyto kódy se v úterý večer budou losovat společně s čísly, výsledky pak najdeš jak na našem webu, tak na webu loterie.

Tvá cesta k Prémii začíná už tady:

Aktuální jackpot
634 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
66 700 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
13 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.