Menu

První letošní Prémie Eurojackpotu je tady! Co můžeš vyhrát v úterý 24. 1.?

První letošní Prémie od Eurojackpotu je tady!

První letošní Prémie od Eurojackpotu je tady!

Ani letos se výhody u Sazky a jejích loterií nemění. I letos budeme hrát o velké ceny a začneme s tím rovnou od ledna. Už zítra můžeš v parádní Prémii od Eurojackpotu vyhrát další skvělou výhru. O co se hraje tentokrát?

Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Vypadá to, že ani letos se Prémie Sportky a Eurojackpotu neuklidní. Po bonusy narvaném minulém roce nám Eurojackpot nese první letošní Prémii Eurojackpotu.

Dřív než si spolu povíme, o co se hraje a jak můžeš vyhrát, nezapomeň kouknout na článek níže, ve kterém ti popisujeme všechno o Prémii Eurojackpotu. Ve článku najdeš tabulku výher, pravidla i všechny informace, které by tě mohly zajímat!

Teď už ovšem pojďme na úterní hru…

O co se hraje?

I tohle úterý, 24. ledna 2023, se bude hrát o hodně. Už zítra si totiž můžeš s Eurojackpotem zahrát o luxusní apartmán v Rakousku. Apartmán je v hodnotě 15 milionů a po splnění pravidel může být, s trochou štěstí, jen a jen tvůj.

Stejně jako vždy, i tohle úterý začíná slosování ve 20:00. Sázky smíš podávat do 19:00. A také, stejně jako vždy, i v tento slosovací den se kromě apartmánu hraje i o hlavní jackpot!

Tím, že se Prémie a čísla do hlavní loterie losují zvlášť, můžeš, samozřejmě, vyhrát obojí – jak nový apartmán, tak i pěkný balík peněz. Stačí si zvolit svá šťastná čísla na plnou sázenku, a budeš (skoro) ve hře! Kdyby sis náhodou se svými šťastnými čísly nevěděl rady, nezoufej. My ti rádi pomůžeme, vyzkoušej náš generátor náhodných čísel.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Jak můžeš tuto obří Prémii vyhrát?

Byť je dnes hodně věcí nejistých, jedna jistá je – pravidla doplňkové hry u Eurojackpotu. Tady zůstávají pravidla stále stejná, to znamená, že ještě stále, to jediné, co pro výhru musíš udělat, je podání plného tiketu, včetně Extra 6, v celkové ceně 400 korun. A to můžeš provést dvěma způsoby, buď na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online. A to, jak na jejich webu, tak v aplikaci Sazky.

Po správném vsazení najdeš na svém tiketu osmimístný kód, pokud sázíš online, v případě fyzických sázenek to je potom kód osmnáctimístný. Tento kód se bude losovat spolu s čísly, hned po ukončení losování se podívej na náš web nebo na web Sazky, kde najdeš vítězný kód, a pokud se bude shodovat s tím tvým, tak ze srdce gratuluji! Máš nové místo pro dovolené.

Tak nezapomeň, v úterý v osm, zatím se měj!

Kdybys hledal minulé Prémie Eurojackpotu, nachystali jsme ti je zde:

Cesta k luxusnímu apartmánu i milardám začíná tady:

Aktuální jackpot
3 032 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
64 100 000 Kč
Aktuální jackpot
62 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.