🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

První dubnové úterý ve znamení Prémie Eurojackpotu

První dubnová Prémie je tady! Budeš hrát?

První dubnová Prémie je tady! Budeš hrát?

Eurojackpot zase nezahálí a chystá na duben velkou akci. Každé úterý teď kromě obrovských jackpotů budeš mít šanci vyhrát i něco navíc. Čtyři dubnové úterky znamenají u Eurojackpotu čtyři dubnové Prémie. A my tě o každé z nich budeme informovat, tak pojď s námi na tu první z nich!

Eurojackpot je mezinárodní loterií, kterou u nás zaštiťuje společnost Sazka, mezi jednu z doplňkových her, kterou Eurojackpot nabízí, patří právě Prémie Eurojackpotu.

Prémie Eurojackpotu je zcela nepochybně jednou z nejoblíbenějších doplňkových her mezi hráči. A i proto pro tebe máme celý článek jen o Prémii, kde najdeš všechny podrobné informace, pravidla, výhry a spoustu dalších zajímavých informací.

O co se hraje?

Celý duben, každé úterý budeme o něco hrát. Hned první úterý, 4. dubna, si navíc, kromě jackpotu, zahrajeme také o nové luxusní auto. Bude to auto, které už jsi u Eurojackpotu zcela určitě viděl a je to nový luxusní Land Rover Defender.

Stejně jako vždy, ani tentokrát u Prémie nejde o čísla, které si vybereš, ale jde o číslo sázky/sázenky – podle toho, zda sázíš online nebo klasickou cestou. To však neznamená, že by ses u výběru čísel neměl snažit nebo nad ním přemýšlet. To pouze znamená, že můžeš vyhrát jak nové auto, tak hromadu peněz čekajících v jackpotu! Kdyby sis náhodou s výběrem čísel nevěděl rady, nechám ti tady ležet náš generátor náhodných čísel, který ti rád pomůže.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Co musíš pro výhru udělat?

Věřím, že pokud jsi věrným hráčem Eurojackpotu, pak už víš, co tě v této sekci čeká. Pravidla Prémií jsou totiž stále stejná. A tak stále platí, že to jediné, co pro účast v doplňkové hře Eurojackpotu musíš udělat je vsadit si plnou sázenku, včetně Extra 6.

Plná sázenka u Eurojackpotu znamená šest sloupečků po pěti hlavních číslech a dvou euro číslech, spolu s doplňkovou hrou Extra 6. Pro účast ve hře stačí tedy jeden plný tiket v hodnotě 400 korun (6× sloupeček v hodnotě 60 Kč + doplňková hra v hodnotě 40 Kč).

Předešlé Prémie Eurojackpotu najdeš tady:

Tvá cesta k novému autu může začít tady:

Aktuální jackpot
2 374 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
85 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.