Menu

Prémie Eurojackpotu se vrací ve velkém stylu! Je libo vyrazit na dovolenou karavanem?

Prémie Eurojackpotu je tady! Pokusíš se vyhrát luxusní karavan?

Prémie Eurojackpotu je tady! Pokusíš se vyhrát luxusní karavan?

Teploty venku pomalu, ale jistě stoupají vzhůru, dny v kalendáři se nenávratně blíží k prázdninám a většina z nás už plánuje nějakou dovolenou nebo výlet… Tak co kdyby ti Eurojackpot s tvou dovolenou pomohl a daroval ti karavan? Karavan je totiž právě to, o co se dneska u Eurojackpotu hraje!

Dřív než se však naplno pustíme do informací o nové Prémii, tak ti tady připnu článek, ve kterém najdeš všechny potřebné informace o Prémiích jako takových. V článku nalezneš informace o pravidlech, tabulce výher, ale také například o historii této doplňkové hry, tak neváhej a koukni, pokud je cokoli, co by tě o doplňkové hře od Eurojackpotu zajímalo.

Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
87 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O co konkrétně se dnes u Eurojackpotu hraje?

Inu, jak už jsme si řekli – o karavan. Nádherný, prostorný karavan, který budeš moci možná právě ty nabalit věcmi a vyrazit s ním na cestu. A to ať už po Česku nebo klidně kolem celého světa.

To však samozřejmě není vše. Karavan není to jediné, co dnes můžeš vyhrát, jelikož stejně jako vždy, i dnes se kromě Prémie Eurojackpotu samozřejmě hraje i hlavní hra. A v té můžeš stále vyhrát miliardy korun! Pokud váháš, jaká čísla zvolit, pak už si nemusíš lámat hlavu. Máme tady pro tebe připravený generátor náhodných čísel, který ti snad pomůže vybrat právě tu číselnou kombinaci, která ti domů, kromě karavanu, přiveze také miliony, ne-li miliardy.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Pravidla dnešní Prémie Eurojackpotu

Pravidla nejsou nic, co by tě tady mělo překvapit. Pro účast v této doplňkové hře totiž platí už nějaký ten pátek jedna a ta samá podmínka, a to – vsadit si plnou sázenku.
U Eurojackpotu konkrétně plná sázenka znamená to, že si vyplníš šest sloupečků s pěti hlavními čísly a dvěma euro čísly, ale také to, že si vsadíš druhou doplňkovou hru Eurojackpotu – Extra 6.

Na tom, zda si plnou sázenku podáš online nebo si s ní zajdeš do tvé oblíbené trafiky, vůbec nezáleží. Jediné, na čem záleží je, abys měl sázenku správně vyplněnou. V případě, že takovou sázenku uzavřeš a podáš, tak jsi automaticky ve hře o luxusní karavan!

Přechozí Prémie Eurojackpotu najdeš tady…

Svou cestu za luxusním karaven můžeš začít tady u nás!

Aktuální jackpot
253 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
74 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.