🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Poslední dubnová Prémie je tady!

Poslední ze čtyř dubnových Prémií je tady.

Poslední ze čtyř dubnových Prémií je tady.

Čtvrtá ze čtyř dubnových Prémií je tady! Aneb tvá poslední šance utržit si výhru v návalu doplňkových her od Eurojackpotu se blíží. Pojď se s námi podívat na to, jak to 25. 4. bude probíhat.

Eurojackpot chystá poslední ze čtyř dubnových Prémií. Čeká tě tak pořádně perné úterý, chceš-li si odnést jednu z výher! Dřív než se spolu pustíme do probírání toho, co se v úterý u Eurojackpotu děje, dovol mi uvést tě do všech podrobností okolo Prémií. V článku najdeš všechny informace, které jsi kdy o Prémii potřeboval vědět, od tabulky výher, přes pravidla až po všechno ostatní, co tě zajímá.

O co se hraje?

Pokud jsi viděl i předchozí dubnové Prémie, pak už nejspíš tušíš, co přijde. I ve čtvrté dubnové Prémii tomu totiž nebude jinak a budeme hrát o zbrusu nové luxusní auto. O nový krásný Land Rover Defender a to hned pro čtyři hráče. V úterý tedy hrajeme hned o čtyři nové luxusní vozy.

Stejně jako vždy, ani v úterní Prémii nesejde na tom, jaká čísla si zvolíš. Ty ti nepomohou k výhře auta, ale stále jsou důležitá pro hlavní hru. Prémie je pouze doplňkovou hrou a ty tak můžeš vyhrát jak nové auto v Prémii, tak hlavní jackpot. Proto kdyby sis se svými čísly nevěděl rady, neváhej se obrátit na náš generátor náhodných čísel.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Co musíš pro výhru udělat?

Pro výhru ti stačí jediné – vsadit si plný tiket. Správně vyplněný plný tiket od Eurojackpotu obsahuje šest sloupců po 5+2 číslech a doplňkovou hru Extra 6. Pokud tvůj tiket splňuje tyto náležitosti, pak se jeho cena vyšplhá na 400 korun, což se může zdát moc, ale pro šanci vyhrát pár set milionový jackpot a nové auto v hodnotě přes dva miliony? Myslím, že pořád slušná cena.

V Prémii se losuje kód, který nalezneš osmičíselný na svých online sázenkách a osmnáctičíselný na offline/klasických sázenkách. Losuje se hned po číslech do hlavní hry a ve výsledcích pak najdeš vypsané čtyři výherní kódy. Pokud bude jeden z výherních kódů shodný s tím tvým, pak gratulujeme! Jsi novým majitelem Land Roveru Defender.

Přechozí Prémie Eurojackpotu najdeš tady:

Tvá cesta k jackpotu i k novému autu může začít tady u nás…

Aktuální jackpot
1 804 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
74 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.