Pátá letní Prémie Sportky je tady!

Pátá letní Prémie Sportky je tady!

Milionové léto Sportky je v plném proudu a právě teď tě dělí jen posledních pár hodin od šance vyhrát pátý letní milion. Pojď se s námi podívat, co musíš pro dnešní Prémii Sportky udělat.

Je to tak, právě jsme se ocitli v polovině letošních letních Prémií. Je tady pátý milionový pátek a spolu s ním pátá možnost vyhrát rovný milion korun. Dřív, než se do popisu celé dnešní akce pustíme, tak stejně jako obvykle, ti sem hodím odkaz na článek, ve kterém nalezneš všechny potřebné informace o doplňkové hře Sportky.

O co se hraje?

Jak už jsme si řekli výše, tak dneska, v pátek 30. 6., se kromě hlavního Jackpotu a Superjackpotu hraje také o pátý letní milion.

Zvládneš si jej dneska ulovit? Pojď se s námi podívat jak na to!

Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
95 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jaká jsou pravidla Prémie?

Nic, co by tě mělo překvapit, pravidla zůstávají stejná jako vždy! Jediné, co pro výhru pátého letního milionu musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket včetně Šance. Celý tiket tě tak vyjde na 220 Kč. Pak už stačí jen hlídat slosování, a na našem webu mrknout na výsledky, ve kterých objevíš výherní kód. Pak už jen mrkni, zda se právě ten jeden zveřejněný kód neshoduje s tím tvým na sázence, protože pokud se shodovat bude, tak ti moc gratulujeme! Stáváš se pátým letním milionářem.

Předchozí milionové pátky nalezneš tady:

Svou snahu o páteční bonus můžeš začít tady:

Aktuální jackpot
244 000 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
57 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.