🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Už zbývá pouze pár hodin do nové Prémie Eurojackpotu! O co se dnes hraje?

Zbývá pár hodin, zúčastníš se?

Zbývá pár hodin, zúčastníš se?

Eurojackpot je zpět v plné síle a chystá si pro nás na dnešní večer parádní odměnu. Pořád máš dost času se zúčastnit, tak se s námi pojď podívat na to, o co se hraje a jak se zúčastnit!

Utekly tři týdny od poslední Prémie Eurojackpotu a my jsme zpět s další z nich. I dnes si pro nás jedna z nejoblíbenějších loterií od Sazky připravila pořádnou soutěž. Pojď se s námi podívat na to, co, kdy a jak musíš udělat a co za to můžeš vyhrát.

Dřív než se pustíme do článku, připnu Ti sem článek, ve kterém najdeš všechny podrobnosti a informace o Prémiích Eurojackpotu, které by tě mohly zajímat.

O co se bude hrát tentokrát?

Už dnes, v úterý 7. 3. 2023, si zahrajeme o pořádně nadupanou odměnu! A bude to odměna hned pro deset hráčů, takže šance je poměrně vysoká, vzhledem k tomu, že Prémie, stejně jako vždy, je i dnes určena pouze pro české sázející.

Dobře, dobře, už nebudu napínat. Již za pár hodin proběhne slosování o deset cest kolem světa! Výhra je vymyšlena tak, že dostaneš poukaz na půl milionu korun a je jen na tobě, jak si cestování naplánuješ.  To už stojí o to hrát, což? Tak pojďme spolu kouknout na pravidla.

 

Pravidla Prémie

Ani tentokrát tě nepřekvapím, jelikož pravidla Prémie zůstávají stejná jako vždy. A to znamená, že jediné, co pro výhru jednoho z deseti poukazů musíš udělat je vsadit si plný tiket Eurojackpotu včetně Extra 6. V celkové hodnotě 400 korun.

A byť ti, stejně jako vždy, rádi poradíme s výběrem šťastných čísel, pomocí generátoru. Tak nezapomeň, že u Prémie o zvolená čísla nejde.

U bonusové hry Eurojackpotu se losuje kód, který se ti automaticky vygeneruje při podání sázenky. V případě, že jsi fanda online sázení, budeš mít kód osmimístný, pokud zůstáváš věrný offline sázení, pak najdeš na svém tiketu kód osmnáctimístný. Ovšem nejde o délku kódu, nýbrž o jeho složení, pokud budeš mít štěstí, a padne ti na sázenku kód, který bude vylosován, pak gratulujeme!

Další z řady Prémií Eurojackpotu najdeš zde:

Tvá letenka na cestu kolem světa už čeká:

Aktuální jackpot
2 098 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
81 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 100 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.