⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Letní hra s Korunkou letos startuje již třetím rokem

S Korunkou se bude hrát i v létě. Letní hra Korunky má už svou pevnou tradici. Jak bude vypadat ta v roce 2020?

Letní hra s Korunkou 2020

Jak se dostat do Letní hry

Letošní ročník bude už třetí. Založena je na sbírání Korunka bodů, a to v rozpětí od ledna do května. Začít proto můžete už teď. Hra je určena registrovaným členům Korunka klubu, a to jak těm, kteří hrají přes internet, tak i těm, kteří sázejí na pobočkách.

Kromě toho se nevyžaduje nic speciálního, stačí hrát a současně potvrdit souhlas se zpracováním osobních údajů. Do soutěže tak budete zařazeni automaticky a není nutné podávat žádnou přihlášku či o zařazení žádat.

Bonusy u Korunky

Hodnocení
90%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O co v Letní hře půjde

Sejít by se mělo 25 korunkářů s nejvyšším počtem bodů. Ti se sejdou na vybraném místě, ale kde to bude, to zástupci Korunky zatím oficiálně neoznámili. Pravděpodobným termínem pro setkání je některý víkend v červnu. Na vybraném místě budou mít zaplacen nocleh a stravu, a to nejen oni, ale i jejich doprovod.

Zásadní ale je, že se korunkáři utkají v několika soutěžních disciplínách. A ti nejúspěšnější se můžou těšit na zajímavé výhry. Odměny budou čekat zároveň i na účastníky.

Loni se korunkáři sešli ve westernovém městečku v Boskovicích a jednotlivé soutěže se nesly v duchu divokého západu. Rok předtím setkání nadšených hráčů hostil Šiklův mlýn na Vysočině.

O co se bude hrát

  • atraktivní zájezdy
  • přísun káček
  • věcné ceny

O zájezdy v celkové hodnotě několika desítek tisíc se hrálo i v průběhu loňského roku. V roce 2018 byl hlavní výhrou nadupaný skútr Honda Vision 110. Jaké atraktivní ceny si pro nás Korunka připraví letos, to se musíme nechat ještě chvíli překvapit.

Co je Korunka klub

Korunka klub je věrnostní program, v jehož rámci vám po zaregistrování budou připisovány odměny za každou sázku. Odměnou je speciální měna, tzv. káčka. Zjednodušeně lze tedy říci, že čím více sázíte, tím vyšší šanci na odměnu máte.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.