🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Loterie Korunka v novém kabátu

Loterie Korunka vyměnila před zimou kabát. Webové stránky vyměnili svůj vzhled a musím uznat, že kluci z Korunky odvedli opravdu super práci.

Webové stránky jsou nyní mnohem poutavější, a to převážně díky změně vzhledu, barev a loga. Stránky jsou zkrátka super přehledné, jednoduché na pochopení a získaly moderní design tzv. „flat design„. Jsou podstatně lépe uzpůsobené pro mobilní telefony. Ale jen o vzhledu to rozhodně není.

Kornka starý a nový vzhled
Starý design webu Loterie Korunka vpravo a nový vzhled vlevo

Máme pro vás také jednu vychytávku, a to zjednodušení přihlašování. O co jde? Do přihlašovacího okna nyní stačí napsat e-mailovou adresu, takže si už nemusíte pamatovat své Klientské číslo.

Přihlášení Loterie Korunka
Ukázka přihlášovacího okna Loterie Korunka s emailem

Samotné loterie jsou beze změny

Loterie zůstaly beze změny, jelikož na nich nebylo co měnit podle vyjádření Loterie Korunka. Dle našeho názoru tomu tak ani nebude, jelikož hry mají perfektně nastavená pravidla a to již od roku 1997. Proč tedy měnit zaběhnutá fungující a sázkaři iověřená pravidla.

Celkem se tedy změnil pouze vzhled, který určitě hodnotíme velmi pozitivně a jsme rádi za novou mobilní verzi. Nyní může každý pohodlně sázet například i z čekármny u lékaře přes chytrý telefon.

Loterie Korunka mobilní verze webu
Ukázka mobilní verze webu – Loterie Korunka
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.