⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Léto s Korunkou – výhry za 30 000 Kč znají své majitele!

Léto už začalo, alespoň tedy u Korunky. V jihomoravských Boskovicích bylo v polovině června pořádně rušno. Kolty proklatě nízko u pasu a k tomu vzrušující příchuť sázek. Jak probíhala tradiční letní hra Korunky?

S Korunkou do Boskovic

Během o víkendu 15. a 16. 6. 2019 se v místním westernovém městečku sešlo hned 18 nejvěrnějších Korunkářů. Ti s sebou měli doprovod, aby na zážitek nebyli sami. Čekalo na ně stylové spaní ve srubech a kovbojská strava.

Jakousi předehrou k zábavě v duchu Divokého západu se staly i speciální kovbojské disciplíny. Soutěžící se zapojili do čtyř ostrých kovbojských disciplín – střelba z luku, koltu a winchestrovky a hod tomahavkem.

Doprovodný program pak zajistilo divadelní představení, ve kterém hrál hlavní roli slavný Buffalo Bill, a koňská show. Kromě napětí tak nebyla nouze ani o zasmání.

Letní hra Korunky

Zlatým hřebem programu však bylo to, kvůli čemu do Boskovic nakonec všichni zúčastnění přijeli – loterie Korunka. Tedy v trochu jiném provedení, než jsou hráči běžně zvyklí, samozřejmě totiž také ve stylu westernu. Losovalo se z klobouku a vítězové se mohli těšit na:

  • hlavní cena: 3× zájezd za 30 000 Kč (tři výherci na prvním místě)
  • 2. místo: 3× zájezd za 20 000 Kč (tři výherci na druhém místě)
  • 3. místo: zájezd za 10 000 Kč (tři výherci na třetím místě)
  • od 4. místa dále: 25 000 káček pro každého, kdo se zúčastní finále a umístí se právě od 4. místa

Soutěžilo se v týmech a první cenu si nakonec odnesla sestava ve složení Ben1, Belhyč VZT a Sigma 99.

Ještě víc her od Korunky

Letní hra Korunka se pořádá v prázdninovém období pravidelně a patří mezi soutěže odměňující věrnost těch nejpilnějších hráčů. Zapojit se můžete i do dalších soutěží, například do Korunkáře měsíce. Vyžaduje se po vás pouze jednoduchá registrace do korunkářského věrnostního klubu.

Zdroj:

  • https://www.korunka.eu/odmeny-za-vernost/aktualni-souteze
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.