Nová Prémie Eurojackpotu už 19. května!

Nová Prémie Eurojackpotu už 19. května!

Máme za sebou čtyři dubnové Prémie Eurojackpotu, ale ani přes to nezastavujeme. Je tady nový měsíc a spolu s ním nová doplňková hra s krásnou výhrou - výletním karavanem! Pojď se s námi tedy podívat na to, co pro nový karavan musíš v této květnové Prémii udělat!

Eurojackpot od Sazky je zpátky s novou doplňkovou hrou. Opět si pro nás chystá Prémii, tentokrát však ve hře není Land Rover Defender, ale něco trošku většího.
Dřív než se však pustíme do popisu nové Prémie, tak nezapomeň, že pro tebe máme i článek, ve kterém najdeš všechny informace o Prémii Eurojackpotu jako takové. V článku níže najdeš tabulku výher, data, podrobná pravidla a vše, co ohledně Eurojackpotu potřebuješ vědět.

O co se hraje?

Venku se otepluje a skoro všichni už máme nějakou představu o tom, jak bychom chtěli trávit letošní léto. Jaká je ta tvá představa? Co třeba takhle vsadit si Eurojackpot, vyhrát nový luxusní karavan, sbalit pár věcí, rodinu a vyrazit za dobrodružstvím? Protože luxusní karavan je právě to, co můžeš tento pátek vyhrát!

Karavan jako hlavní výhra květnové Prémie Eurojackpotu.

Tato Prémie se ničím neliší od všech těch předchozích, které už znáš, takže stejně jako vždy, ani tentokrát nepůjde o čísla, která si vsadíš. V Prémii se losuje číslo sázenky a tak ti zvolená čísla nepomohou k výhře karavanu, ale stále ti mohou pomoci k několika set milionové výhře! Proto nezahálej a využij k jejich volbě náš generátor náhodných čísel, který najdeš níže.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Co musíš pro výhru udělat?

Pro výhru ti stačí jediné – vsadit si plný tiket. Správně vyplněný plný tiket od Eurojackpotu obsahuje šest sloupců po sedmi číslech, doplňkovou hru Extra 6 a stojí 400 korun. Cena tiketu se sice může zdát vysoká, ale vezmeš-li v úvahu, že už za čtyři stovky můžeš vyhrát několik set milionů a luxusní karavan, tak myslím, že se ta cena dá zvládnout.

V Prémii se losuje osmičíselný (ten máš na sázence, pokud sázíš online) nebo osmnáctičíselný kód (ten na své sázence najdeš, pokud sázíš offline/klasicky). Prémie se losuje hned po číslech do hlavní hry a ve výsledcích pak najdeš vypsaný onen očekávaný výherní kód. Pokud bude shodný s tím tvým, pak gratulujeme! Jsi novým majitelem luxusního karavanu!

Vsaď si dnes s bonusem

Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
95 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Předešlé Prémie Eurojackpotu najdeš tady...

Tvá cesta za novým karavanem může začít tady:

Aktuální jackpot
1 136 000 000 Kč
Aktuální jackpot
82 000 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.