Menu

Již dnes můžeš u Eurojackpotu opět vyhrát luxusní karavan

Nová Prémie Eurojackpotu už zítra!

Nová Prémie Eurojackpotu už zítra!

Léto je konečně v plném proudu a všichni z nás bez pochyby sní o dlouhé prosluněné dovolené, ideálně někde s vychlazeným drinkem, u vody nebo u moře. Inu, a co takhle si vyrazit na takovou dovolenou svým vlastním novým… karavanem?!

Na začátek ti sem, stejně jako vždy, připneme článek, který ti prozradí všechny informace, jež bys mohl o doplňkové hře Eurojackpotu chtít vědět. Najdeš v něm podrobnosti o historii, pravidlech, ale taky o plánovaných výhrách Prémie Eurojackpotu!

O co se zítra přesně hraje?

Právě dnes startuje Prémie Eurojackpotu, ve které si můžeš zahrát o luxusní karavan! Díky téhle výhry už nebudeš mít problém vymyslet kam na dovolenou, a to bez ohledu na to, jestli preferuješ válečku u moře, nebo třeba výlety do divoké přírody.

Konkrétně dnes (v pátek 14. 7.) ve 20:00 proběhne slosování, ve kterém budeš moci vyhrát nejen luxusní karavan, ale také hlavní jackpot, který momentálně činí 1 145 000 000 korun! Zatímco na Prémii Eurojackpotu ti, jak zjistíš níže, stačí správně podaná sázenka, tak pro výhru hlavní hry si musíš podat konkrétní čísla.

A pro výhru některého z výherních pořadí stačí samozřejmě „jen“ trefit ta správná čísla! Abys to s nimi neměl tak těžké, tak Ti s nimi samozřejmě rádi poradíme! Neváhej využít náš generátor náhodných čísel níže.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Co udělat pro to, abys takový luxusní karavan vyhrál?

Stále platí to, že jediné, čím si můžeš být jistý, jsou pravidla Prémie! Ta se stále skládají z jedné jediné prosté věci. To jediné, co pro výhru totiž musíš udělat, je podat si plný tiket, včetně Extra 6, v celkové ceně 400 korun. A je jen na tobě, zda to provedeš na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online na jejich webu.

Po správném vsazení najdeš na své online sázence osmimístný kód, v případě fyzických sázenek to je potom kód osmnáctimístný. Tento kód se bude losovat spolu s čísly, a hned po ukončení losování se objeví jak na webu Sazky, tak u nás mezi výsledky. A pokud se vylosovaný kód bude shodovat s tím tvým, tak ze ti srdce gratulujeme! Jsi novým majitelem karavanu.

Tak nezapomeň, již dnes v osm!

Předchozí Prémie Eurojackpotu najdeš tady…

Svou sázenku si můžeš podat hned tady u nás:

Aktuální jackpot
405 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
7 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.