Menu

Druhý z deseti milionových pátků je tady – Vyhraj už dnes milion korun!

Druhý letní milion je tady!

Druhý letní milion je tady!

Milion korun, který může být už dnes večer tvůj. Myslíš, že je to leda tak sen? Ale kdepak. To je jen druhý z deseti milionových pátků od Sportky. Pojď se s námi podívat na to, co se to u Sportky vlastně vůbec děje.

Prémie Sportky si nás toto léto hodlá podat, a to v opravdu velkém stylu. Minulý pátek totiž Sportka odstartovala akci Milionové léto, která přináší deset pátků v řadě, při kterých deset hráčů vyhraje deset milionů. Aby ti to dávalo smysl, tak každý pátek bude vybrán jeden hráč, který splní podmínky a ten vyhraje jeden milion korun, celkem deset pátků, deset hráčů = deset milionů korun.

Koukni na článek níže, kde nalezneš všechny potřebné informace, které potřebuješ o Prémii Sportky vědět. Je tam tabulka výher, podrobná pravidla a spousta dalších informací, které ti pomohou zorientovat se v této doplňkové hře.

O co se hraje?

Již dnes večer, v pátek 9. 6., se hraje o druhý z deseti milionů, které hodlá Sportka rozdat mezi své hráče. A tak ať už plánuješ na tento víkend oběd u rodiny, výlet do přírody nebo nějaký koncert, co kdybys své plány podnikal o milion bohatší?

A dost možná ne jen o milion bohatší, jelikož stejně jako u všech Prémií, i u této můžeš kromě Prémie – milionu korun, vyhrát také jackpot. Jediné, co pro získání hlavního jackpotu potřebuješ, je trefit ta správná čísla. A stejně jako vždy, i dnes ti s nimi rádi pomůžeme. Neváhej proto využít náš generátor náhodných čísel!

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Jaká jsou pravidla Prémie?

Jediné, co pro milion korun musíš udělat, je:

  • Vsadit si plný tiket Sportky, včetně Šance, v hodnotě 220 korun
  • Sledovat večerní slosování
  • Hlídat si výsledky u nás na webu
  • Porovnat kód své sázenky s výherním kódem

Kód, který se bude losovat společně s výherními čísly, má podobu buď osmnácti, nebo osmimístné kombinace čísel, v závislosti na tom, zda sázíš osobně v nějakém oblíbeném tabáku a máš fyzickou sázenku, nebo zda preferuješ online sázení.

Další Prémie Milionového léta najdeš tady:

Svůj letní milion můžeš ulovit zde:

Aktuální jackpot
634 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
13 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.