🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Druhá dubnová Prémie je tady! Eurojackpot nezastavuje

Druhá dubnová Prémie Eurojackpotu je tady.

Druhá dubnová Prémie Eurojackpotu je tady.

I druhé úterý v dubnu strávíme s doplňkovou hrou od Eurojackpotu. Pojď se s námi podívat na hru, pravidla hry i na výhru, kterou si můžeš odnést. Zase si tady spolu všechno proletíme v krátké noticce, abys měl všechny informace na jednom místě.

Prémie Eurojackpotu je jedna z nadstavbových her od Eurojackpotu a dřív, než se pustíme do celého článku a oznámení o nové hře, dovol mi sdělit ti více informací o této doplňkové hře. Níže v článku najdeš pravidla, tabulku výher i informace o slosování a všeobecně snad vše, co by tě o Prémii Eurojackpotu mohlo zajímat.

O co se hraje?

Eurojackpot od Sazky je tady i v úterý 11. 4., s další hrou. Stejně jako minulé úterý, i tentokrát hrajeme o nový vůz! A stejně jako posledně, i teď to nebude žádné jiné auto, než luxusní Land Rover Defender. A protože je druhé dubnové úterý, tak nové auto vyhrají hned dva hráči!

A stejně jako u každé Prémie, i u té úterní, nejde o žádná z čísel, která si vybereš, nýbrž o číslo sázky nebo sázenky, které neovlivníš. Tahle informace pro tebe znamená tu nejlepší věc – že můžeš vyhrát jak jackpot, tak Prémii Eurojackpotu, jelikož se zvlášť bude losovat číslo sázenky a zvlášť čísla v hlavní hře. Kdyby sis nevěděl rady, jaká čísla do hry zvolit, nechám ti tady náš generátor náhodných čísel, ten ti rád pomůže.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Co musíš pro výhru udělat?

Vsadit si plný tiket. Tak jednoduché to je. Opravdu, jediné, co pro účast v doplňkové hře Prémie potřebuješ, je jeden jediný plný tiket – ačkoli jich samozřejmě můžeš uzavřít i více, a zvýšit tím svou šanci na výhru.
Plný tiket, obsahující šest sloupečků a doplňkovou hru Extra 6, tě vyjde na 400 korun a můžeš ho uzavřít jak online, tak v aplikaci nebo fyzicky na kterémkoli terminálu Sazky. V případě, že sázenku uzavřeš online/v aplikaci, pak obdržíš číslo sázenky v osmimístné formě, ovšem pokud máš fyzickou sázenku, bude tvé číslo osmnáctimístné. A je jedno, kolik míst tvůj kód má, důležitější je, že se všechny kódy budou losovat společně s hlavními čísly a záleží jen na tom, aby tvůj kód byl mezi těmi vylosovanými.

Předchozí Prémie Eurojackpotu najdeš tady:

Tvá cesta k milionům i k autu začíná tady:

Aktuální jackpot
1 804 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
74 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.